Mozy je on-line zálohovací služba, ktorá ponúka riešenie set-it-and-forget-it pre zálohovanie všetkých ... Vytvoril spoločnosť Decho Corporation

Mozy je online zálohovací služba, ktorá ponúka riešenie nastavenia a zabudnutia na zálohovanie všetkých dôležitých súborov na vašom počítači. S programom MozyPro nie je k dispozícii žiadny iný hardvér na nákup, žiadne poplatky za nastavenie a automatické zálohovanie nevyžaduje žiadny ďalší manažment.

Ak chcete len dať Mozy skúšobnú prevádzku alebo nepotrebujete automatické zálohovanie celého pevného disku, zaregistrujte sa na MozyHome Free, čo vám dáva 2 GB záložného priestoru. Viac informácií »

Okrem toho môžete pomocou aplikácie Mozy pristupovať k súborom, ktoré ste zálohovali pomocou aplikácie Mozy v zariadeniach iPhone, iPod Touch alebo iPad. Rýchle prezeranie miniatúr fotografií a prevzatie celého súboru priamo do vášho zariadenia. Odtiaľ môžete poslať e-maily na všetky zálohované súbory alebo publikovať fotky na Facebook.

Alternatívy k Mozy pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 12 programov podobných ako Mozy.
Alternatives: 
Aplikácia zálohovania. Vytvoril Backblaze

Zálohovanie online za 5 mesiacov bez obmedzenia. Backblaze zálohovanie šifruje a odovzdáva všetky vaše dáta - žiadne otázky. Žiadne zberné súbory. Žiadne kopanie cez priečinky. Vaše dáta sú zálohované online do našich dátových centier, takže sa nič nemôže dotknúť.

Mac
Windows
CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk do iného počítača. Vytvoril Code42

CrashPlan umožňuje automaticky zálohovať pevný disk na iný počítač. Program ponúka okrem lokálnych záloh aj zabezpečené ukladanie v cloude a nepretržité zálohovanie po minútach. Všetky zálohované súbory sú šifrované.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Time Machine je prelomová automatická záloha, ktorá je postavená priamo do systému Mac OS X. Vytvorené spoločnosťou Apple

Time Machine je prelomová automatická záloha, ktorá je postavená priamo do systému Mac OS X. Obsahuje aktuálnu kópiu všetkého na vašom počítači Mac - digitálnych fotografií, hudby, filmov, televíznych relácií a dokumentov.

Mac
pCloud je váš osobný online úložný priestor pre vaše nezabudnuteľné fotografie a videá, váš obľúbený ...

pCloud je bezplatná cloudová služba, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Používajte súbory v úložnom priestore online, ako keby boli na pevnom disku počítača, ale bez fyzického priestoru. Už žiadne starosti s nízkym miestom na disku!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Súkromné ​​zdieľanie súborov, synchronizácia a mobilný prístup pre domácnosti a firmy. Vytvoril CodeLathe

Súkromné ​​zdieľanie súborov, synchronizácia a mobilný prístup pre domácnosti a firmy. Prístup, synchronizácia a zdieľanie VŠETKÝCH dokumentov, fotografií, hudby a videí odkiaľkoľvek. Žiadne limity ukladania. Žiadne bezpečnostné starosti. Žiadne odovzdávanie.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Self-Hosted
Chrome
Firefox
Aplikácia zálohovania. Vytvoril Backblaze

Zálohovanie online za 5 mesiacov bez obmedzenia. Backblaze zálohovanie šifruje a odovzdáva všetky vaše dáta - žiadne otázky. Žiadne zberné súbory. Žiadne kopanie cez priečinky. Vaše dáta sú zálohované online do našich dátových centier, takže sa nič nemôže dotknúť.

Mac
Windows
Jediná automatizovaná služba synchronizácie, zálohovania, spolupráce a správy súborov dostatočne výkonná pre ... Vytvoril Syncplicity

Jediná automatizovaná služba na synchronizáciu, zálohovanie, spoluprácu a správu súborov, ktorá je dostatočne výkonná pre podnikových používateľov a pre nováčikov je dostatočne jednoduchá. Bezpečné a kdekoľvek prístup k súborom.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Vytvoril Pro Softnet Corporation

Získajte zadarmo 5 GB plnohodnotného online zálohovania. Medzi funkcie patrí Automatické zálohovanie, Skutočná archivácia, Verzia, Nepretržité zálohovanie, Mapované zálohovanie jednotiek a Správa zálohovania na webe.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Služba Cloud Station synchronizuje údaje vo všetkých zariadeniach, ako sú počítače, mobilné zariadenia alebo ... Vytvorené spoločnosťou Synology Inc.

#### VYŽADUJE SYNOLÓGU NAS ####

Spoločnosť Synology ponúka cenovo výhodné, vysokokapacitné, ale absolútne súkromné ​​cloudové riešenie, ktoré vám pomôže synchronizovať súbory medzi všetkými zariadeniami.

CLOUD & amp; SÚBOR SYNC

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Livedrive vytvára technológiu, ktorá bude znamenať revolúciu v spôsobe ukladania a prístupu k ... Vytvoril Livedrive

Livedrive vytvára technológiu, ktorá spôsobí revolúciu v spôsobe, akým ľudia ukladajú a sprístupňujú svoje súbory, fotografie, hudbu, videá a ďalší digitálny obsah.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Pogoplug je cloud storage, ktorý poskytuje neobmedzené ukladanie. Vytvoril Cloud Engines

Pogoplug je úložisko v cloude, ktoré poskytuje neobmedzené ukladanie. Prístup k všetkým súborom, fotografiám, hudbe a filmom, nech ste kdekoľvek.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
HP webOS
Blackberry
Android Tablet
...
iPad
Online zálohovanie pre skutočne paranoidné Vytvoril Colin Percival

Práca na Tarsnap začala v septembri 2006, kedy sa autor Dr. Colin Percival rozhodol, že chce lepšiu online zálohovaciu službu, ako bola v súčasnosti k dispozícii.

Mac
Windows
Linux
BSD
Hodnotenia: 

Súhlasím s mrazničkou. Každému odvolaniu stratili nový plán. A neposkytujú možnosť automatického obnovenia. Takže som sa rozhodol použiť ju až posledný týždeň a potom zastaviť predplatné spolu.

Už nie sú dobrým riešením pre ľudí, ktorí chcú zálohovať veľké množstvo dát na jednom počítači.

Zmenili svoj plán z 5 dolárov mesačne na neobmedzené ukladanie záloh na:

50 GB za 5,99 USD mesačne (zahŕňa zálohu pre 1 počítač) 125 GB za 9,99 USD mesačne (zahŕňa zálohu až pre 3 počítače)

Do jedného z plánov môžete pridať ďalšie počítače (až 5 celkovo) alebo 20 GB prírastkov ukladacieho priestoru, z ktorých každý má mesačnú cenu 2,00 USD.

Bad UI a veľmi pomalé v porovnaní s inými riešeniami, ako je SpiderOak.

Mozy nie je alternatívou k DropBoxu, ale možno je užitočné, aby sa tento odkaz na Mozy tu pre tých ľudí, ktorí môžu byť neistý o rozdiely.

Na záznam používam Dropbox a Mozy na účely, na ktoré boli určené.

DropBox vyžaduje proaktívny zámer sprístupniť súbor alebo priečinok v synchronizovaných počítačoch a na webových stránkach. Akonáhle je zistená zmena v obsahu priečinka Dropbox, začne sa synchronizácia. V sieti LAN je táto synchronizácia takmer okamžitá. Jedným z vynikajúcich možností pre DropBox je zhromažďovanie snímok obrazov z viacerých počítačov pomocou nástroja ako Jing alebo Snagit, napr. na zaradenie do dokumentu alebo blogu. Dropbox je tak jednoduché.

Ďalším veľkým rozdielom je, že jediný účet Dropbox umožňuje synchronizáciu medzi viacerými počítačmi (to je celok, napokon), zatiaľ čo Mozy je jedna licencia na jeden počítač.

Mozy nie je určený na častý prístup k zálohovaným súborom. Ide predovšetkým o nástroj na obnovu systému. Obnova súborov nie je tak blízko, ako je to s DropBoxom, ale to je v poriadku, pretože to nie je niečo, čo čakáte často.

Používam ho už viac ako 2 roky a som s ňou spokojný ako zálohové riešenie mimo lokality, ktoré sa každoročne obnovuje.

Myslím, že niektorí ľudia by mohli považovať za alternatívu k DropBoxu, pretože máte prístup k zálohovaným súborom cez web. Ale na rozdiel od DropBoxu, nie je primárne určený na automatické zdieľanie súborov medzi stolnými počítačmi. Prevzatie súboru cez prehliadač trvá niekoľko krokov. Ale skutočnosť, že všetky vaše dôležité súbory sú zálohované na MozyHome je skvelé; nemusíte si pamätať, že by ste mali vložiť súbor, ktorý by ste chceli, do priečinka DropBox.

Používa sa to na rok, skončil sa to nemal rád. Nie je porovnateľná s Dropbox alebo inými synchrónnymi riešeniami. Je to len zálohovanie, bežiaci na pravidelnom zálohovom programe, namiesto nepretržitého zálohovania, používateľské rozhranie pre výber súborov na zálohovanie je veľmi mätúce a aplikácia klienta je neohrabaná, beží veľmi pomaly a spotrebováva veľa systémových prostriedkov. < /p>

Celá služba /aplikácia sa zdá byť zastaraná a obmedzená.

Na chvíľu som používal Mozy, ale mal s ním malé problémy. Naozaj si nespomínam, ale teraz používam disketu Jungle Disk, ktorú som veľmi spokojný.

Už roky používam to. Nastavte & amp; zabudnite, 100% bezpečné. Skvelá aplikácia!

menej ako profesionálne odpovede na e-mailové otázky