Livedrive vytvára technológiu, ktorá bude znamenať revolúciu v spôsobe ukladania a prístupu k ... Vytvoril Livedrive

Livedrive vytvára technológiu, ktorá spôsobí revolúciu v spôsobe, akým ľudia ukladajú a sprístupňujú svoje súbory, fotografie, hudbu, videá a ďalší digitálny obsah.

Naša vízia je jednoduchá: neukladajte súbory do počítača; Namiesto toho ich uložte na svojom zariadení Livedrive. Livedrive je váš osobný úložný priestor na internete. Je neobmedzený, je bezpečný a je tam navždy.

Uložte si ho na lokalite Livedrive, pristupujte k nej odkiaľkoľvek Práca na počítači, rovnako ako na normálnom pevnom disku alebo jednotke USBZobrazte rovnaké súbory na všetkých počítačochZobrazte všetky súbory v mobile, PDA alebo iných zariadeniachPrístup k všetkému z webu »

Alternatívy k LiveDrive pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 16 programov podobných ako LiveDrive.
Alternatives: 
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Grafické rozhranie pre motor Rsync, ktorý bude synchronizovať súbory medzi dvoma počítačmi buď ...

Grafické rozhranie pre Rsync engine, ktoré bude synchronizovať súbory medzi dvoma počítačmi buď lokálne, alebo cez internet. Krása Rsync je, že presúva presnú časť súboru, ktorý sa zmenil (diferenciálna synchronizácia), čím šetrí šírku pásma a čas.

Windows
Linux
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Služba sprostredkovania súborov online. Vytvoril Teknik

Teknik sa venuje pokroku v oblasti technológií a myšlienok a poskytujeme tieto služby, ktoré pomáhajú tým, ktorí sa pokúšajú inovovať.

Web
Systém Open Source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Systém open source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Web
Self-Hosted
FTP, SFTP, WebDAV, Git, S3, Minio, Dropbox a klient služby Disk Google Vytvoril Mickael Kerjean

Správa súborov typu Dropbox, ktorá vám umožní spravovať vaše dáta kdekoľvek sa nachádzajú: FTP • SFTP • WebDAV • Git • S3 • Minio • Dropbox • Disk Google

Funkcie

Web
Self-Hosted
Protect & amp; spravujte svoje osobné, obchodné a podnikové údaje pomocou úložiska cloud ADrive ...

Použite odrive na prístup k vášmu účtu ADrive spolu so všetkými ostatnými službami cloud z jedného priečinka na pracovnej ploche.

Preneste súbory pomocou SCP, SFTP alebo Rsync cez SSH pomocou štandardných klientov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Automatizovaná a bezpečná služba zálohovania online. Vytvoril BackupVault

BackupVault je britský poskytovateľ bezpečných, automatizovaných a offsite riešení zálohovania zameraných na malé a stredné podniky.

Mac
Windows
Linux
Zoho Docs je jednoduchý a bezpečný systém správy dokumentov, ktorý umožňuje vytvárať, zdieľať a ... Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Docs je jednoduchý a bezpečný systém správy dokumentov, ktorý vám umožňuje vytvárať, zdieľať a spolupracovať na dokumentoch v rámci vašej organizácie alebo s externými partnermi, klientmi a zákazníkmi.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Zálohujte, pristupujte a zdieľajte všetky digitálne informácie kedykoľvek a kdekoľvek. Vytvoril Storegate

Zálohujte, prístup a zdieľajte všetky digitálne informácie kedykoľvek a kdekoľvek. Zabezpečené úložisko, automatické zálohovanie, prístup, zdieľanie súborov, online server, virtuálna pracovná skupina, webový album, zálohovanie mobilného telefónu.

Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Systém riadenia súborov Ultimate Enterprise. Vytvoril spoločnosť SecureSlice Inc.

Systém Ultimate Enterprise pre správu súborov. Vytvorili sme produkt, ktorý pomôže zamestnancom spravovať súbory ľahko a bezpečne.

Mac
Windows
Linux
Web
Memopal je špičkové riešenie pre online ukladanie a zdieľanie súborov.

Memopal je špičkové riešenie pre online ukladanie a zdieľanie súborov. Spoločnosť Memopal pracuje hladko s vaším operačným systémom a automaticky zabezpečí, aby vaše súbory boli aktuálne uložené na vzdialenom serveri prostredníctvom zabezpečeného pripojenia na internet.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
...
iPad
Pogoplug je cloud storage, ktorý poskytuje neobmedzené ukladanie. Vytvoril Cloud Engines

Pogoplug je úložisko v cloude, ktoré poskytuje neobmedzené ukladanie. Prístup k všetkým súborom, fotografiám, hudbe a filmom, nech ste kdekoľvek.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
HP webOS
Blackberry
Android Tablet
...
iPad
Ako používateľ počítača s dôležitými súbormi viete, že potrebujete zálohovanie! Vytvoril Updatestar GmbH

Ako používateľ počítača s dôležitými súbormi viete, že potrebujete zálohovanie! UpdateStar Online Backup chráni vaše súbory pomocou najmodernejšej zálohovej služby mimo prevádzky!

Windows
Skladovanie je jednoduché. Rýchlejšie než S3 Amazon. Menej drahšie ako ľadovec. Vytvoril Wasabi Technologies, Inc

Ukladanie jednoduché. Rýchlejšie než S3 Amazon. Menej drahšie ako ľadovec.

Web
Rozšírené úložisko, prístup k odborníkom spoločnosti Google a ďalší - v jednom zdieľateľnom pláne. Vytvorené spoločnosťou Google, Inc.

Priestor, ktorý chcete vyzdvihnúť všetko, od videa až po hudbu až po papierovanie, takže je to všetko dostupné a ľahko sa zdieľať. Na vašom ukladacom priestore sú v službe Fotky Google diskové zariadenia, Gmail a obrázky originálnej kvality.

Web
Android
Android Tablet
Hodnotenia: 

Strávil som veľa času porovnávaním cloudových úložných systémov na zálohovaní niekoľkých počítačov a nakoniec som si vybral Livedrive z nasledujúcich dôvodov:

-IT JE CHEAP. Je to najlacnejšie cloud skladovanie tam (ako $ 3 /month), a je to dobré! Dostal som 5-ročný plán zálohovania na menej ako cenu externého disku. -IT JE AUTOMATICKÝ. Žiadne súbory, žiadne kliknutia na synchronizáciu. Stačí ho nainštalovať a zabudnúť. To okamžite a nepretržite sleduje a ukladá všetky súbory a priečinky, ktoré chcete, dokonca aj tie, s ktorými v súčasnosti pracujete. Nikdy nenájdete nič bezpečnejšie. -BEZ LIMITOV. Žiadny limit na počet počítačov, ktoré môžete zálohovať (zálohujem jednu pracovnú plochu a dva prenosné počítače s jediným predplatným), žiadny limit na serverovom priestore, ktorý používate (naozaj!), Bez obmedzenia veľkosti súboru. - AKÉKOĽVEK. Majú len aplikáciu. pre IPad, ale môžete pristupovať k vašim súborom s akýmkoľvek prehliadačom a dokonca streamovať hudbu alebo obrázky do akéhokoľvek telefónu (hoci streamingová hudba je pre mňa väčšinu času omeškaná). -SAVE 30 VERZÍ KAŽDÉHO SÚBORU. Upravili ste niekedy dokument a chceli by ste sa vrátiť? Livedrive uchováva až 30 starších verzií každého dokumentu, ktorý zálohujete. Stačí sa prihlásiť na prevzatie verzie, ktorú chcete obnoviť.

Je to najúžasnejšie predplatné, aké som kedy mal, a pomohol mi niekoľkokrát obnoviť vzácne dokumenty! Mám však len záložné predplatné, za oveľa viac peňazí môžete získať virtuálny disk, ku ktorému môžete pristupovať zo svojho prieskumníka súborov na všetkých svojich počítačoch.

Strávil som veľa času porovnávaním cloudových úložných systémov na zálohovaní niekoľkých počítačov a nakoniec som si vybral Livedrive z nasledujúcich dôvodov: -JE TO LACNÉ. Je to najlacnejšie cloudové úložisko ...