Ponorte sa do svojho obľúbeného obsahu. Čítačka obsahu pre používateľov energie, ktorí chcú šetriť čas. Vytvoril spoločnosť Innologica Ltd.

Používanie čítačky obsahu vám pomôže udržiavať krok s vašimi najlepšími zdrojmi informácií - obsah prichádza priamo k vám, čo vám ušetrí čas a skontrolujte všetky stránky sami.

Pomocou služby Inoreader môžete sledovať aj správy o konkrétnych kľúčových slovách, uložiť stránky z webu na neskôr prezeranie alebo prihlásiť sa na odber sociálnych informačných kanálov. A keď potrebujete pozrieť nejaký minulý obsah, ktorý sa vám páči, môžete sa spoľahnúť na výkonné bezplatné vyhľadávanie a úplný archív svojich predplatných. Viac informácií »

Inoreader taktiež vedie záznamy, ktoré ste si prečítali, takže sa po návrate zobrazujú iba nepresané položky, a to aj pri prihlasovaní na rôznych zariadeniach.

Alternatívy k Inoreader pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako Inoreader.
Alternatives: 
Obsah, ktorý potrebujete na urýchlenie vášho výskumu, marketingu a predaja. Vytvoril DevHD

Feedly je lepší spôsob organizovania, čítania a zdieľania obsahu vašich obľúbených stránok. To prepája obsah z RSS kanálov vašich obľúbených webových stránok do zábavného časopisu ako skúsenosti a poskytuje bezproblémovú integráciu so sociálnymi sieťami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple Watch
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Firefox
Bezdrôtová RSS /Atom čítačka správ napísaná pomocou Qt.

Vlastnosti:

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Reeder je čítačka RSS a klient pre viaceré služby. Vytvoril Silvio Rizzi

Reeder je čítačka RSS a klient pre viaceré služby, ako napríklad:

Feedly, Feedbin, FeedHQ, Inoreader, NewsBlur, Starý čitateľ, BazQux Reader, Instapaper. Viac informácií »

Mac
iPhone
iPad
Feedbin je RSS čítačka s krásnym zážitkom čítania. Vytvoril Feedbin, Inc.

Feedbin je rýchly a jednoduchý čítač RSS kanálov, ktorý prináša skvelý zážitok z čítania. $ 5 /mesiac. Podporované populárnym iPhone klientom Reeder

Web
Self-Hosted
ReadKit
Leaf RSS Reader
News+
FeedMe
Slow Feeds
Reeder
Hodnotenia: 

Je to na mieste, má všetky zdroje, ktoré chcem ľahko nájsť a šetrí veľa času.

Bol som veľký fanúšik Inoreadera, ale v poslednej dobe sa na stránkach zobrazuje veľa inzerátov NSFW, takže už to už nemôžem používať v práci.

Home screen on Windows Phone
Card view on Windows Phone
Veľmi sklamaný Feedly (prémiový účet na vyhľadávanie vo vašich informačných kanáloch ?!) Aby som sa mohol pripojiť k službe Evernote? Poďme!), Našiel som dnes skutočnú náhradu za službu Google Reader. Dúfam, že InOReader bude žiť dlho.
Nie je to najlepšie