Obsah, ktorý potrebujete na urýchlenie vášho výskumu, marketingu a predaja. Vytvoril DevHD

Feedly je lepší spôsob organizovania, čítania a zdieľania obsahu vašich obľúbených stránok. To prepája obsah z RSS kanálov vašich obľúbených webových stránok do zábavného časopisu ako skúsenosti a poskytuje bezproblémovú integráciu so sociálnymi sieťami.

Lepšia personalizácia - organizujte svoje obľúbené blogy, spravodajské stránky a kanály Youtube a sprístupnite ich všetkým na jednom mieste (alebo synchronizujte s Twitterom a Facebookom). Viac informácií »

Lepšie prehliadanie - Feedly transformuje webové stránky na krásne karty, ktoré sa načítajú rýchlo a sú ľahko čitateľné.

Lepšie zdieľanie - jednoducho ukladajte články naprieč zariadeniami alebo ich zdieľajte so svojimi priateľmi na stránkach Twitter, Facebook, Google+ alebo LinkedIn. Priamo alebo prostredníctvom vyrovnávacej pamäte, vrecka alebo inštalátora.

Doma, v práci alebo na cestách - Môžete pridávať informačné kanály všetkým zariadeniam, ktoré máte radi. Váš telefón, tablet a počítač sú vždy synchronizované.

Aplikácie pre čítačky správ kompatibilné s aplikáciou Feed sú napríklad:

Novinky (iOS) Stlačte (Android) Nextgen Reader (Windows Phone)

Zoznam s ďalšími aplikáciami: http://blog.feedly.com/2013/06/19/feedly-cloud/

Alternatívy k Feedly pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako Feedly.
Alternatives: 
Claws Mail je e-mailový klient (a čítačka správ) založený na GTK + Rýchla odozva

Claws Mail je poštový klient (a čítačka správ) založený na GTK +, ktorý obsahuje

Rýchla odozva Elegantné a sofistikované rozhranie Jednoduchá konfigurácia, intuitívne ovládanie Rozsiahle funkcie Rozšíriteľnosť Robustnosť a stabilita

Windows
Linux
BSD
Hodnotenia: 

Spustí sa interakcia s mojimi kanálmi RSS, keď používam účet s rôznymi zariadeniami? Mám tablet Samsung, Android telefón a Windows PC

Milujem túto stránku! Je ľahké navigovať a funkcia Uložiť pre neskoršie je skvelá. Príliš veľa skvelých funkcií, ktoré tu možno spomenúť, je to určite najlepšia čítačka krmív.

Mám už teraz Feedly, ako môžem do neho pridať blogový článok? Musí Blog mať ikonu Feedly 'zobraziť predtým, než môžem pridať uvedený článok do Feedly? Alebo môže niekto prosím, pomôžte mi tým, že mi kroky na pridanie článku .... Stratám veľa čítanie materiálu, pretože nie som si istý, ako to urobiť ... grrrr Google Reader .... prečo opraviť niečo, čo nebolo zlomené ... grrr, no, fungovalo to pre mňa ... Vďaka Sylvia

Dobrý deň, skúsil som Feedly pred niekoľkými týždňami a po importovaní informačných kanálov zo služby Google Reader som hľadal možnosť importovať informačný kanál RSS a jednoducho by mohol nájsť zoznam kanálov, z ktorých si môžete vybrať. Je možné pridať vlastný informačný kanál RSS a ako?

Nepoužil som to skôr. Ale mohol by som to rád. Ale som si celkom istý, že webové prehliadače majú postavené

cool, Naozaj slobodne je najlepšou alternatívou. Durgesh Sound
Práve ste zistili, aké sú krmivá 30 dní. Potom ho vymaže bez upozornení. Prepne na inú.