Služba Google Play (predtým Android Market) je online obchod Google pre zariadenia Android. Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Google Play (predtým Android Market) je online obchod Google pre zariadenia Android. Prezrite si a vyhľadajte aplikácie, knihy a filmy z webového prehliadača alebo zariadenia Android.

Web
Android
Chrome OS
Android Tablet
Organizácia a ochrana fotografií pomocou peer-to-peer, aby všetky vaše fotky boli k dispozícii ... Vytvorené spoločnosťou MyLo Development, LLC

Jednoducho zhromažďujte, organizujte a ochraňujte všetky svoje fotografie vo všetkých svojich zariadeniach. Použite Mylio na opätovné objavovanie, užívanie a zdieľanie vašich spomienok - kedykoľvek a kdekoľvek.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Ponorte sa do svojho obľúbeného obsahu. Čítačka obsahu pre používateľov energie, ktorí chcú šetriť čas. Vytvoril spoločnosť Innologica Ltd.

Používanie čítačky obsahu vám pomôže udržiavať krok s vašimi najlepšími zdrojmi informácií - obsah prichádza priamo k vám, čo vám ušetrí čas a skontrolujte všetky stránky sami.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Chrome
...
Safari
Kindle Fire
Opera
Firefox
Stanica Station umožňuje synchronizáciu vašich vzácnych nápadov zo svojho serverového zariadenia Synology NAS na ... Vytvoril Synology Inc.

Note Station umožňuje synchronizáciu vašich vzácnych nápadov zo svojho serverového zariadenia Synology NAS do všetkých vašich počítačov a mobilných zariadení s maximálnym súkromím a bezpečnosťou. Synology Note Station je bezplatný doplnkový balík pre vaše serverové zariadenie Synology NAS.

Self-Hosted
Encryptic je aplikácia na prijímanie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je silne zameraná na šifrovanie Vytvoril tím Encryptic

Encryptic je aplikácia na prijímanie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je silne zameraná na šifrovanie. Keď začnete písať, nikto nebude vedieť, čo píšete okrem teba. Nevieme a nechceme to vedieť. To je medzi vami a vašou prácou.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
do zoznamu aplikácií, ktoré sa integrujú do služby Gmail a Kalendár Google Vytvorené spoločnosťou Google

Vykonajte viac práce s mobilnou aplikáciou Google Tasks. Spravujte, zachytávajte a upravujte svoje úlohy odkiaľkoľvek a kedykoľvek s to-dos, ktoré sa synchronizujú vo všetkých vašich zariadeniach. Integrácia so službou Gmail a Kalendár Google vám pomôže vykonať úlohy rýchlejšie.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Gmail
Laverna je poznámka JavaScriptu s aplikáciou s editorom Markdown a podporou šifrovania. Vytvoril Laverna

Laverna je JavaScriptová webová aplikácia s editorom Markdown a šifrovacou podporou. Je postavený ako open source alternatíva k Evernote.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
Synchronizácia cloudu Vytvoril Andrey Shcherbakov

Cloud SynchronizationVaša databáza je automaticky synchronizovaná s vaším vlastným cloudovým účtom na Disku Google, Dropbox alebo OneDrive (SkyDrive). Takto môžete jednoducho obnoviť celú databázu z cloudu na nový telefón (v prípade straty alebo aktualizácie).

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Chrome Web Store
Bitwarden je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako uložiť svoje prihlasovacie údaje a heslá vo všetkých vašich ... Vytvoril 8bit Solutions LLC

Bitwarden je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ukladania všetkých vašich prihlasovacích údajov a hesiel a zároveň ich pohodlná synchronizácia medzi všetkými zariadeniami.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Microsoft Edge
Vivaldi Browser
Chrome
Tor Browser Bundle
Safari
Opera
Brave
Firefox
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox

Stránky