Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu rsync súborov a zálohovanie ... Vytvoril OPByte

Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu súborov rsync a nástroj na zálohovanie. Funguje na linux, solaris, windows, mac os x a maemo. Používa knižnice gtk a môže pracovať pod gnome desktopom.

Nepotrebuje gnome knižnice na spustenie, ale samozrejme môže bežať pod gnome celkom dobre. Môže sa efektívne používať na synchronizáciu lokálnych adresárov a podporuje vzdialené ciele (aj keď nepodporuje prehliadanie vzdialeného priečinka). Príklady použitia grsync zahŕňajú: synchronizáciu hudobnej zbierky s vymeniteľnými zariadeniami, zálohovanie osobných súborov na sieťovú jednotku, replikáciu oddielu na inú, zrkadlenie súborov atď. ... Viac informácií »

Funkcie

* Najčastejšie používané voľby rsync, ďalšie možnosti môžu byť zadané prepínačmi príkazového riadku * Uloží viac nastavení s vlastnými menami (bez obmedzenia počtu relácií) * Môže robiť simuláciu alebo bežné vykonávanie * Zachytáva a vytlačí rsync výstup pekne na vlastné okno a prihlásenie do súboru * Analyzuje výstup rsync pre zobrazenie priebežných pruhov a ďalších informácií * Zdôrazňuje chyby a zobrazuje ich na samostatnom okne pre lepšiu a rýchlejšiu kontrolu rsync beží * Môže prerušiť rsync * Dobrý počet prekladov * Môžete spustiť vlastné príkazy pred (a zastaviť v prípade zlyhania) a po rsync * Shell skript pre dávkové, crontab použitie atď poskytnuté (grsync-batch) * Môže importovať a exportovať relácie v súbore; tj zdieľajte svoje nastavenia s ľuďmi! * Môže sa minimalizovať na systémovú lištu (ikona stavu) * Môžete spustiť špecifické relácie s oprávneniami superužívateľa * Rsync zálohovanie sa ľahko! * Vyžaduje rsync nainštalovaný v systéme (iba nástroj príkazového riadku, nie je potrebný démon na strane servera) a GTK * K dispozícii zadarmo a so zdrojmi! * Pracuje na mnohých distribuciách linuxu (vrátane Nokia Maemo), Mac OS X a Windows!

Alternatívy k grsync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako grsync.
Alternatives: 
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta ... Vytvoril Wayne Davison

rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta na druhé a zároveň minimalizuje prenos dát pomocou kódovania delta.

Linux
BSD
Cygwin
Mac
Haiku
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
Program GoodSync synchronizuje súbory medzi počítačom, mobilnými zariadeniami, FTP, SFTP, Amazon S3, Google Drive ... Vytvoril Siber Systems, Inc.

GoodSync je špičkový profesionálny jednoduchý a spoľahlivý softvér na zálohovanie súborov a synchronizáciu súborov.

Softvér automaticky zálohuje a synchronizuje súbory medzi ľubovoľným počítačom, mobilným zariadením alebo jednotkou; s použitím cloud alebo bez neho.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows. Vytvoril Benjamin C. Pierce

Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows.

Mac
Windows
Linux
SyncToy je zadarmo PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľný grafický užívateľ ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

SyncToy je bezplatný nástroj PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie, ktoré dokáže automaticky synchronizovať lokálne alebo sieťové súbory a priečinky, ale nie súbory a priečinky WebDAV, "Windows Mobile" a žiadne synchronizácie

Windows
Grafické rozhranie pre motor Rsync, ktorý bude synchronizovať súbory medzi dvoma počítačmi buď ...

Grafické rozhranie pre Rsync engine, ktoré bude synchronizovať súbory medzi dvoma počítačmi buď lokálne, alebo cez internet. Krása Rsync je, že presúva presnú časť súboru, ktorý sa zmenil (diferenciálna synchronizácia), čím šetrí šírku pásma a čas.

Windows
Linux
Prehliadač SSH s rsync prenosovým motorom. To vám umožní bod-a-kliknite na rsync. Vytvoril David Gradwell

Grafické používateľské rozhranie pre rsync, ktoré vyzerá a cíti ako štandardný FTP klient, ale používa protokol rsync "pod kapotou" na zvýšenie rýchlosti prenosu. Z technického hľadiska je to prehliadač SSH s rsync prenosovým motorom .

Funkcie

Mac