Program GoodSync synchronizuje súbory medzi počítačom, mobilnými zariadeniami, FTP, SFTP, Amazon S3, Google Drive ... Vytvoril Siber Systems, Inc.

GoodSync je špičkový profesionálny jednoduchý a spoľahlivý softvér na zálohovanie súborov a synchronizáciu súborov.

Softvér automaticky zálohuje a synchronizuje súbory medzi ľubovoľným počítačom, mobilným zariadením alebo jednotkou; s použitím cloud alebo bez neho.

Existuje bezplatná skúšobná doba 30 dní, po ktorej je používanie výrazne obmedzené (až na 3 úlohy a 100 súborov).

- Súbor SyncGoodSync synchronizuje súbory medzi počítačom, mobilnými zariadeniami, FTP, SFTP, Amazon S3, Google Drive, SkyDrive, WebDAV, Azure. Viac informácií »

- Backup FilesGoodSync zálohuje súbory na prenosné jednotky, mobilné zariadenia a na FTP, S3, GDocs, SkyDrive, DAV alebo iný počítač.

- Direct P2P SyncGoodSync Pripojenie synchronizuje súbory priamo medzi vašimi počítačmi, bez oneskorenia zavedeného synchronizáciou cez servery tretích strán.

- Rýchlosť a synchronizácia v reálnom čase SyncGoodSync je veľmi rýchla a synchronizuje súbory vo vašom príkaze, periodicky podľa plánu alebo v reálnom čase (pri zmene súboru).

Alternatívy k GoodSync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako GoodSync.
Alternatives: 
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta ... Vytvoril Wayne Davison

rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta na druhé a zároveň minimalizuje prenos dát pomocou kódovania delta.

Linux
BSD
Cygwin
Mac
Haiku
rsync pre ukladanie v cloude. Vytvoril Nick Craig-Wood

Rclone je program príkazového riadka na synchronizáciu súborov a adresárov do a z: - Disk Google - Amazon S3 - OpenComp Swift /Rackspace cloud files /Memset Memstore - Dropbox - Google Cloud Storage - Amazon Cloud Drive - Microsoft One Drive- Hubic - Backblaze B2 - Disk Yandex - miestny súborový

Mac
Windows
Linux
BSD
Solaris
FreeBSD
NetBSD
OpenBSD
Aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Vytvorené odrive

odrive je bezplatná aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Integrácia do viac ako 20 služieb, úplná obojsmerná synchronizácia pracovnej plochy, zástupné súbory, robustný webový klient a rozšírené možnosti zdieľania.

Mac
Windows
Linux
Web
Insync je klient pre synchronizáciu a zálohovanie služby Disk Google s podporou viacerých účtov. Vytvoril Insync

Insync je klient pre synchronizáciu a zálohovanie služby Disk Google s podporou viacerých účtov.

Mac
Windows
Linux
Android
Windows Phone
SyncToy je zadarmo PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľný grafický užívateľ ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

SyncToy je bezplatný nástroj PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie, ktoré dokáže automaticky synchronizovať lokálne alebo sieťové súbory a priečinky, ale nie súbory a priečinky WebDAV, "Windows Mobile" a žiadne synchronizácie

Windows
Jediná automatizovaná služba synchronizácie, zálohovania, spolupráce a správy súborov dostatočne výkonná pre ... Vytvoril Syncplicity

Jediná automatizovaná služba na synchronizáciu, zálohovanie, spoluprácu a správu súborov, ktorá je dostatočne výkonná pre podnikových používateľov a pre nováčikov je dostatočne jednoduchá. Bezpečné a kdekoľvek prístup k súborom.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Hodnotenia: 

Po niekoľkých týždňoch sa zamkne sám a požiada vás, aby ste si ho kúpili. Komerčné so skúšobným časom.

Voľný limit pre verziu: 100 súborov, 3 úlohy 100 súborov nie je ničím.

Nemám čo povedať o tejto funkčnosti, ale verzia Goodsync pre Mac má naozaj hlúpy proces aktualizácie. Zdá sa, že každý týždeň je nová aktualizácia. Pravdepodobne môže automaticky skontrolovať aktualizácie. Ale nič nekontroluje. Po získaní upozornenia na aktualizáciu musím ísť na svoje webové stránky, stiahnuť DMG, zavrieť môj inštanciu Goodsync bežiace na pozadí, otvoriť DMG, presunúť novú verziu programu Goodsync do priečinka Applications a reštartovať Goodsync, aby sa skutočne aktualizovala ono. Celý proces je naozaj nepohodlný (a nie vôbec automatický). Odporúčam vypnúť automatické aktualizácie pre túto aplikáciu, ak používate Mac.

Robí to tak H U G E práca !!! Je to presné a bez chýb. Môžem naozaj spoliehať na to ... nechať to robiť svoju prácu bez strachu, že stratí moje súbory (keď je samozrejme samozrejme)!

je to rýchle (nezastavuje sa) a robí prácu správne! Snažil som sa všade synchronizovať kvôli niektorým problémom s mojou webdav-drive. držte sa od neho. je to najviac nepoužiteľné grafické rozhranie, ktoré som dlho videl, hoci musím priznať, že to funguje správne, ale pri synchronizácii s on-line ukladacím priestorom, ako je mnoho iných nástrojov, to taktiež zastaví. tak som sa vrátil späť na GoodSync a čo môžem povedať: problém s webdav-drive bol vyriešený. 1 +

Options
Veľmi dobrý klient synchronizácie. Podporuje lokality Office 365 Sharepoint, zatiaľ čo žiadny z ostatných klientov, o ktorých viem, nerobí.
Po niekoľkých týždňoch sa zamkne a požiada vás, aby ste si ju kúpili. Komerčné so skúšobným časom. Voľný limit pre verziu: 100 súborov, 3 pracovné miesta 100 súborov nie je ničím.