SyncToy je zadarmo PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľný grafický užívateľ ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

SyncToy je bezplatný nástroj PowerToy navrhnutý spoločnosťou Microsoft, ktorý poskytuje ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie, ktoré dokáže automaticky synchronizovať lokálne alebo sieťové súbory a priečinky, ale nie súbory a priečinky WebDAV, "Windows Mobile" a žiadne synchronizácie trojuholníkov ako iba synchronizácia Allway, Synkron, SyncLess alebo GoodSync. Žiadna podpora VSS, nie je prenosná. SyncToy môže spravovať viacero sád priečinkov naraz; môže kombinovať súbory z dvoch zložiek v jednom prípade a napodobňovať premenovanie a mazanie v inom prípade. Na rozdiel od iných aplikácií, SyncToy skutočne udržuje prehľad o premenách na súbory a zabezpečí, aby sa tieto zmeny preniesli do synchronizovaného priečinka .... Viac informácií »

Alternatívy k SyncToy pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako SyncToy.
Alternatives: 
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta ... Vytvoril Wayne Davison

rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta na druhé a zároveň minimalizuje prenos dát pomocou kódovania delta.

Linux
BSD
Cygwin
Mac
Haiku
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted
Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows. Vytvoril Benjamin C. Pierce

Unison je nástroj na synchronizáciu súborov pre Unix a Windows.

Mac
Windows
Linux
Pulse je bezplatný (ako v slobode), bezpečný a distribuovaný súbor synchronizáciu motora v Go a ... Vytvoril Ind.ie

Pulse, oficiálne schválená vidlica Syncthing, je bezplatný, bezpečný a distribuovaný nástroj na synchronizáciu súborov. Synchronizujte svoje súbory bez toho, aby ste ich zdieľali s cudzincom v oblaku.

Súkromné ​​& amp; zabezpečiť

Mac
Windows
Linux
BSD
OpenSolaris
Počas synchronizácie súborov webových stránok medzi mojou lokálnou kópiou a serverom som nehľadal nič zložité. SyncToy jednoducho urobil ten trik s veľmi malým hastle. Ak pracoval iba každý produkt spoločnosti Microsoft v ...
Súbory WebDAV nie je možné synchronizovať, pretože to môže robiť iba aplikácia Allway Sync alebo GoodSync Súbory alebo priečinky "Windows Mobile" nie je možné synchronizovať, pretože to môže urobiť len funkcia Allway Sync alebo GoodSync Žiadna trojuholníková synchronizácia ...