FileZilla je výkonný FTP klient. Vytvoril projekt FileZilla

FileZilla je výkonný FTP klient. Bol navrhnutý pre jednoduché používanie a podporu pre čo najviac funkcií, pričom je stále rýchly a spoľahlivý. Program ponúka podporu pre firewally a proxy pripojenia, ako aj SSL a Kerberos GSS bezpečnosť.

Alternatívy k FileZilla pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 11 programov podobných ako FileZilla.
Alternatives: 
WinSCP, populárny bezplatný SFTP a FTP klient pre Windows, kopíruje súbory medzi lokálnym a vzdialeným počítačom. Podporuje tiež FTPS, SCP a WebDAV. Ponúka ľahko použiteľné GUI pre všetky bežné operácie so súbormi a výkonnú automatizáciu s .NET.
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
Bezplatný FTP, SFTP, WebDAV, S3, Backblaze B2, Azure & amp; OpenStack Swift prehliadač. Vytvoril iterate GmbH

Cyberduck je otvorený FTP klient.

Mac
Windows
GNU Midnight Commander je vizuálny správca súborov, licencovaný pod licenciou GNU General Public License a ...

GNU Midnight Commander je správca vizuálnych súborov, licencovaný pod GNU General Public License, a preto sa kvalifikuje ako slobodný softvér.

Mac
Windows
Linux
BSD
Cygwin
MacPorts
Dual table file manager a klient SFTP /FTP pre Mac OS X Vytvoril BinaryNights

ForkLift je navrhnutý tak, aby bol najrýchlejší a najvýkonnejší správca súborov pre Mac. Pripojte sa k FTP alebo SFTP serverom, spravujte svoj účet Amazon S3 alebo mobilné zariadenia cez Bluetooth.

Mac
Multi Commander má veľa funkcií pre správu súborov. Tento zoznam Dokonca nie je ani úplný. Vytvoril Mathias Svensson

Multi Commander má veľa funkcií pre správu súborov. Tento zoznam Dokonca nie je ani úplný. Existuje mnoho funkcií a vylepšení v Multi Commander, že nie všetko môže byť uvedené tu.

Windows

Zlatý štandard aplikácií na prenos súborov MacOS práve prešiel do budúcnosti. Vysielanie 5 je tu. Nahrávajte, sťahujte a spravujte súbory na tonách serverov s jednoduchým, známym a výkonným používateľským rozhraním. Je to celkom dobré.

Mac

FireFTP je bezplatný, bezpečný, multiplatformový FTP klient pre Mozilla Firefox, ktorý poskytuje jednoduchý a intuitívny prístup k FTP serverom.

Mac
Windows
Linux
Waterfox
Pale Moon
Firefox
Dual table file manager a klient SFTP /FTP pre Mac OS X Vytvoril BinaryNights

ForkLift je navrhnutý tak, aby bol najrýchlejší a najvýkonnejší správca súborov pre Mac. Pripojte sa k FTP alebo SFTP serverom, spravujte svoj účet Amazon S3 alebo mobilné zariadenia cez Bluetooth.

Mac
CarotDAV je jednoduchý WebDAV /FTP /OneDrive /DropBox /Google Drive /Box /SugarSync klient pre ... Vytvoril Rei softvér

CarotDAV je klient WebDAV /FTP /SkyDrive /DropBox /GoogleDrive /Box /SugarSync pre operačný systém Windows, ktorý je k dispozícii bezplatne. Je tiež schopný čítať GoogleDocs alebo IMAP.

Windows

FileZilla Secure je bezplatný FTP klient, ktorý má všetky vlastnosti pôvodného FileZilla plus šifruje vaše FTP heslá, aby pomohol chrániť pred hackermi kradnúť ich.

Mac
Windows
Hodnotenia: 

Inštalátor systému Windows je teraz dodávaný s adware. Predvolená stránka na prevzatie hovorí, že „tento inštalačný program môže obsahovať balíčkové ponuky. Ďalšie možnosti nájdete nižšie a prevzatý súbor exe má príponu„ _bundled “. Ak sa napriek tomu rozhodnete dôverovať Filezille, kliknutím na položku Zobraziť ďalšie možnosti prevzatia prevezmite nezaradený inštalačný program.

Páči sa mi to, jednoduché a veľmi užitočné, myslím, že sú skvelé.

Páči sa mi to, myslím si, že je to veľmi jednoduché ovládanie, veľmi jednoduché používateľské rozhranie.

Táto aplikácia funguje skvele, ale z pohľadu používateľského rozhrania vyzerá, že pochádza priamo z 80-tych rokov. Nazvime to "priestor na zlepšenie" ;-)

Nový inštalačný program nefunguje na 64bitovom systéme Windows. Aká škoda! Budem musieť použiť iného klienta, ktorý bol verný používateľ.

Ako je napísané v blogu avast, na webe sú škodliví klienti Filezilly, ktorí prekopávajú verzie s prihlasovacím prístupom.

Inštalovaný malware FTP klient vyzerá ako oficiálna verzia a je plne funkčný.

V okne „O programe FileZilla“ môžete vidieť rozdiel v údajoch, ktorý označuje používanie starších verzií SQLite /GnuTLS.

Ak sa chcete vyhnúť týmto klientom s malwarom, prevezmite súbor FileZilla iba z oficiálnej webovej stránky .

Stránka AlternativeTo vás samozrejme presmeruje na oficiálnu stránku.

Vyskúšal som iné bezplatné alternatívy, ale všetky sú chýbajúce funkcie alebo sať, vložte filezilu do šifrovaného súboru pomocou truecrypt a pripojte ho len vtedy, keď ho potrebujete použiť a uistite sa, že všetky súbory (tie, ktoré sa ukladajú) ako obyčajný text). Potom, keď zatvoríte zašifrovaný súbor, je všetko zabezpečené.

Je to naštvaný, že to musí používať, pretože aktualizácie nebudú fungovať, ale všetko bude v bezpečí

Je to zadarmo. Ale nechápem, prečo je tak populárny. Je to celkom jednoduché. Môj najväčší gripe je, že som nemohol dostať Dreamweaver otvoriť /upraviť súbory .php správne. Po manuálnom pridaní typu súboru do súboru filezilla musím najprv otvoriť program Dreamweaver alebo dvakrát otvoriť súbor. Devs sa musia pozrieť na FlashFXP.

Podá najlepší klient FTP, ktorého môžete použiť. Veľmi jednoduché a často aktualizované.

Dávam prednosť CuteFTP má úžasné a vstavaný editor a Podcast Manager, ktoré sú len moja obľúbená medzi mnohými ďalšími funkciami. FileZilla je celkom sladká a tiež oveľa ľahšia a som tiež schopný niesť so mnou kdekoľvek idem. A nehovoriac o tom, ale aj o jeho bezplatnosti.

Hoci nesúhlasím s hrubými urážkami cnega, ktoré poukázali na mladých programátorov, súhlasím s ním s Fordom, AOLom a FileZilla. WinSCP je waayyy lepší ako FileZilla, a je to oveľa rýchlejšie. Nemôžem ukončiť svoje pripojenie k serveru predtým, ako ho zatvorím (musím to urobiť so súborom FileZilla) a existuje mnoho rôznych možností používateľského rozhrania.

Tento produkt by som dôrazne odporučil.

Len preto, že je populárny, neznamená, že je to dobré. Vezmite si napríklad AOL alebo autá Ford. Ľudia sú hlúpy, pretože sa učia jeden neprijateľný nástroj a sú navždy ženatí.

Filezilla je vtip a bola pre niekoľko verzií. Jediná vec, ktorá je na tom dobrá, je názov - zilla ', mozilla, godzilla, yeah dostávame to, že snívame o veľkej starej programátorke, ktorá robila tento ftp softvér pôvodne.

Filezilla je nesmierne nespoľahlivá s veľkými množstvami súborov. Neodkryje sa bezdôvodne. Bude zdvojnásobiť textové súbory bez dôvodu. Má veľmi nepravidelné iné jemné správanie s nastaveniami. Musím ho používať pri práci pri výcviku alebo pri preukazovaní jeho zlyhania iným. Používam WinSCP, pretože to funguje. A winscp má mnoho ďalších funkcií, ktoré sú tiež užitočné, ako napríklad súbory na linuxových alebo synchronizačných adresároch.

Je to dobrá aplikácia, ale heslá pre ftp účty sú uložené s obyčajným textom v jednom súbore. Táto chyba je využívaná vírusom, ktorý má prístup k FTP a kopíruje vírusový kód do index.html a niektorých súborov * .php na serveri. Týmto spôsobom iní ľudia nakazia. Kým to nezmenia nejaký spôsob, prejdem na WinSCP.

Po 2 rokoch začal opäť používať filezilu. Prestal som ho používať kvôli bezpečnosti hesla. Teraz vidím, že je tu hlavné heslo. A WOW, to je to, čo som hľadal. Bez problémov ...
Vzhľadom k tomu, varovanie na vrchole sa snaží objasniť, FileZilla ukladá vaše heslá vo formáte, ktorý je zraniteľný, aby boli ukradnuté malware. Zlé správy pre vás a údaje, ku ktorým máte prístup prostredníctvom ...