You voted 'down'.
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Dve okná súborov vedľa seba Viacjazyčná podpora a podpora Unicode Rozšírená funkcia vyhľadávania Porovnanie súborov (teraz s editorom) /synchronizácia adresárov Panel Rýchle zobrazenie s bitmapovým zobrazením ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE archivácia + pluginy Vstavaný FTP klient s FXP (server na server) a podpora HTTP proxy Paralelný port link, multi-rename tool Tabbed interface, regulárne výrazy, história + tlačidlá obľúbených položiek Náhľady miniatúr, vlastné stĺpce, vylepšené vyhľadávanie Porovnať editor, kurzor v lister, oddelené stromy, protokolovanie, rozšírené prepisovacie dialógy atď. Názvy Unicode takmer všade, dlhé mená (> 259 znakov), správca hesiel pre ftp a pluginy, synchronizácia prázdnych adresárov, 64-bitové kontextové menu, rýchly súborový filter (Ctrl + S ) USB port pripojenie cez špeciálny priamy prenosový kábel, čiastočné zobrazenie pobočky (Ctrl + Shift + B) a mnoho vylepšení pre ftp, synchronizáciu a ďalšie funkcie ... Viac informácií »

Alternatívy k Total Commander pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako Total Commander.
Hodnotenia: 

Prevezmite ich a porovnajte. Podľa môjho názoru je dvojitý veliteľ najlepší. (Najlepšia alternatíva televízora :)

Ste babička, ktorá používa iba počítač na otváranie obrázkov a odosielanie e-mailov? Ak áno, zabudnite na tento program. Ale ak ste priemerný užívateľ internetu šance sú nájdete tento program užitočný vo vašom každodennom živote. Netreba dodávať, že ak ste pokročilý používateľ počítača (napr. IT pracovník alebo výskumník), tento program sa stane MUSÍM. Ako už spomínali iní, jednoducho nemôžem žiť bez TotalCommanderu.

Zoznam všetkých funkcií by bol poitnless. Namiesto toho premýšľajte o všetkom, čo budete potrebovať ... a zistite, ako má TC funkciu na jeho dosiahnutie. Niekoľko príkladov:

 • potrebujete premenovať veľkú dávku súborov? Otvorte TC, stlačte Control + M
 • potrebujete kopírovať celý priečinok? Otvorte TC, stlačte Control + Plus, F5
 • Potrebujete otvoriť nové okno prieskumníka? Nie je potrebné, stačí otvoriť novú kartu pomocou aplikácie Control + T
 • potrebujete nahliadnuť do súboru, ale nechcete otvoriť editora? Control + Q

Jediné dve nevýhody, o ktorých si myslím, že to nie je open source a že je to Shareware (nie freeware).

Snažil som sa všetkých a vždy sa vrátim do TC! Stojí za každý cent!

Skvelý softvér používaný mnoho rokov v rôznych verziách systému Windows.

Jeden z najlepších správcov súborov Android na našich webových stránkach

Ahoj každý príspevok, ktorý sa vám najviac páčil (doplnky) Plugins Že si neviete predstaviť Total Commander bez neho

Ahoj Každý uverejní vaše najlepšie doplnky (doplnky) Použili ste s veliteľom Total a nemôžete si predstaviť, že by bez nich bol veliteľ lietadla

Nemôžem žiť ani bez Total Commander alebo W ******* veliteľa nie je zadarmo, ale nie obmedzenia Zakúpil (-a) som si program a nikdy neskúšam iné podobné

TrungTQ používa a používa program, na konci ho zakúpite (ospravedlňujeme sa za moju angličtinu)

Ďalšie skvelé funkcie:

Zásuvné moduly komunity (najmä zásuvné moduly súborov)

 • Páči sa mi zobrazenie izos, msi, atď. do dvojitého panela (áno, multi-premenovaný nástroj a porovnávacie a synchronizované adresáre sú vynikajúce)

Nemôžem žiť bez Total Commander (na Win *). Moje obľúbené funkcie:

 • nie je potrebná žiadna myš
 • vynikajúci nástroj Multi-rename (!)
 • Porovnať súbory /synchronizovať adresáre
 • spracovanie archívu
 • Zabudovaný klient FTP
 • Rozhranie s kartami
 • regulárne výrazy (!)

Najlepšia správa súborov. S veľmi veľkými výbermi zásuvných modulov je tento softvér neporovnateľný. Nenechajte sa oklamať s škaredým rozhraním TC, ktoré môžete ľahko zmeniť podľa svojho vkusu! Ver mi, nesklameš s tým.

Jednoduché použitie? Nie vždy. Pekné rozhranie? Nie. Prečo ju používať? Rýchly a silný, silný, silný!

Nemohol by žiť bez neho
Stiahnite si ich a porovnajte. Podľa môjho názoru je dvojitý veliteľ najlepší. (Najlepšia alternatíva televízora)