Bezplatný FTP, SFTP, WebDAV, S3, Backblaze B2, Azure & amp; OpenStack Swift prehliadač. Vytvoril iterate GmbH

Cyberduck je otvorený FTP klient.

Vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu, pripojte sa k FTP (File Transfer Protocol), SFTP (SSH Secure File Transfer), WebDAV (Webové distribuované vytváranie a verzovanie), Amazon S3, Google Storage, Windows Azure, Rackspace Cloud súbory a dokonca aj Dokumenty Google.

Cyberduck obsahuje správcu záložiek a podporuje sieť Mac OS X Keychain a Bonjour.

Alternatívy k Cyberduck pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Cyberduck.
Alternatives: 
FileZilla je výkonný FTP klient. Vytvoril projekt FileZilla

FileZilla je výkonný FTP klient. Bol navrhnutý pre jednoduché používanie a podporu pre čo najviac funkcií, pričom je stále rýchly a spoľahlivý. Program ponúka podporu pre firewally a proxy pripojenia, ako aj SSL a Kerberos GSS bezpečnosť.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
ReactOS
WinSCP, populárny bezplatný SFTP a FTP klient pre Windows, kopíruje súbory medzi lokálnym a vzdialeným počítačom. Podporuje tiež FTPS, SCP a WebDAV. Ponúka ľahko použiteľné GUI pre všetky bežné operácie so súbormi a výkonnú automatizáciu s .NET.
Aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Vytvorené odrive

odrive je bezplatná aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Integrácia do viac ako 20 služieb, úplná obojsmerná synchronizácia pracovnej plochy, zástupné súbory, robustný webový klient a rozšírené možnosti zdieľania.

Mac
Windows
Linux
Web

Zlatý štandard aplikácií na prenos súborov MacOS práve prešiel do budúcnosti. Vysielanie 5 je tu. Nahrávajte, sťahujte a spravujte súbory na tonách serverov s jednoduchým, známym a výkonným používateľským rozhraním. Je to celkom dobré.

Mac
Insync je klient pre synchronizáciu a zálohovanie služby Disk Google s podporou viacerých účtov. Vytvoril Insync

Insync je klient pre synchronizáciu a zálohovanie služby Disk Google s podporou viacerých účtov.

Mac
Windows
Linux
Android
Windows Phone
CarotDAV je jednoduchý WebDAV /FTP /OneDrive /DropBox /Google Drive /Box /SugarSync klient pre ... Vytvoril Rei softvér

CarotDAV je klient WebDAV /FTP /SkyDrive /DropBox /GoogleDrive /Box /SugarSync pre operačný systém Windows, ktorý je k dispozícii bezplatne. Je tiež schopný čítať GoogleDocs alebo IMAP.

Windows

FireFTP je bezplatný, bezpečný, multiplatformový FTP klient pre Mozilla Firefox, ktorý poskytuje jednoduchý a intuitívny prístup k FTP serverom.

Mac
Windows
Linux
Waterfox
Pale Moon
Firefox
Dual table file manager a klient SFTP /FTP pre Mac OS X Vytvoril BinaryNights

ForkLift je navrhnutý tak, aby bol najrýchlejší a najvýkonnejší správca súborov pre Mac. Pripojte sa k FTP alebo SFTP serverom, spravujte svoj účet Amazon S3 alebo mobilné zariadenia cez Bluetooth.

Mac
Voľný dvojitý panel správca súborov pre Mac s funkciou PRO Pack funkcií. Vytvoril Eltima Software

Commander One je duálny správca súborov pre OS X vytvorený v systéme Swift, ktorý umožňuje spravovať vaše súbory najlepším možným spôsobom.

Mac

FileZilla Secure je bezplatný FTP klient, ktorý má všetky vlastnosti pôvodného FileZilla plus šifruje vaše FTP heslá, aby pomohol chrániť pred hackermi kradnúť ich.

Mac
Windows
Dajte mrak na pracovnú plochu; prístup Amazon S3, Dropbox, Disk Google, OneDrive a ďalšie. Vytvorené spoločnosťou South River Technologies

Na rozdiel od typického klienta na prenos súborov vám WebDrive umožňuje otvárať a upravovať súbory na serveri bez ďalšieho sťahovania súboru. Pomocou jednoduchého sprievodcu priradíte písmeno sieťovej jednotky každému serveru FTP, SFTP alebo WebDAV.

Mac
Windows

Horská kačica vám umožňuje pripojiť server a cloud ako lokálny disk v systéme Finder.app na počítači Mac a File Explorer vo Windows. Otvorte vzdialené súbory s akoukoľvek aplikáciou a pracujte ako na lokálnom zväzku.

Mac
Windows

CloudMounter je nevyhnutný nástroj pre používateľov prenosných počítačov s diskami SSD s nízkou kapacitou. Môžete ľahko pripojiť najobľúbenejšie mraky ako disky, bez toho aby ste museli sťahovať online súbory na pevnom disku. Rovnako ako zabezpečené cloudové súbory so šifrovaním dát.

Mac
Windows

Toto je klient súborového systému založený na protokole SSH File Transfer Protocol. Pretože väčšina SSH serverov už podporuje tento protokol, je veľmi ľahké ho nastaviť: t. J. Na strane servera nie je čo robiť.

Linux
Xfce
Hodnotenia: 

Určite najlepšie ftp na Windows. Ak ste fillezilla užívateľ bude tak jednoduché skočiť s importom do cyberduck.

Myslím, že je to najlepší prehliadač FTP a viac, hoci som neskúšal prenos. Ale Cyberduck je slobodný a otvorený zdroj, takže nemám potrebu hľadať viac. Milujem to.

, prečo ???

Jeden z najlepších FTP klientov v existencii.
Určite najlepší ftp na Windows. Ak ste filezilla užívateľ bude tak jednoduché skočiť s importom do cyberduck.