Hostiteľné v našom vlastnom európskom dátovom centre, "iKeepinCloud" je riešenie s viacerými protokolmi (Http (s) ... Vytvoril iKeepinCloud

V našom vlastnom európskom dátovom centre sídli "iKeepinCloud" riešenie s viacerými protokolmi (Http (s), ftp (s), WebDAV, SMB, Samba a Sftp). Ponúkame to ako riešenie, ktoré nevyžaduje inštaláciu softvéru na Windows, Mac alebo Linux.

Web
Jedna desktopová aplikácia na správu všetkých vašich účtov úložiska v cloude a pripojenia FTP. Vytvoril MyCloudBuckIt

Jedna desktopová aplikácia na správu všetkých vašich úložných priestorov v cloude a FTP pripojenia.Podporujeme: Dropbox, Kanbox, Google Drive, Box, Skydrive, SugarSync, Amazon s3, Weibo, Twitter, VK, Facebook, Picasa, Flickr, Instagram, FTP, FTPS a SFTP ...

Windows
Android
iPhone
iPad
Jednoduchý, užívateľsky príjemný a výkonný FTP klient pre Mac Vytvoril Naarak-Studio

Užitočný a spoľahlivý Mac FTP klient. Viper FTP je šikovný a výkonný správca súborov pre macOS, s obrovským užívateľským rozhraním, ktoré ho ľahko používa.

Mac
Nástroj na nasadenie FTP /SFTP postavený v node.js Vytvoril Lucas Motta

DPLOY je nástroj nasadenia FTP /SFTP postavený v node.jsUploads najnovších zmien porovnaním verzie na vašom serveri s úložiskom git.

Mac
Windows
Linux
BSD
Node.JS
Bitkinex je multiprotokolový FTP klient, podporujúci FTP, SFTP, HTTP (WebDAV). Vytvoril Barad-Dur, LLC.

Bitkinex je multiprotokolový FTP klient, podporujúci FTP, SFTP, HTTP (WebDAV). Funkcia FTP obsahuje zoznam príkazov s jedným kliknutím, preberanie na viacerých miestach a prezeranie viacerých vlákien.

Windows
Pro-level, rýchly a spoľahlivý FTP /S + SFTP + WebDAV /S klient. Vytvoril Yummy Software

Yummy FTP Pro je klient pre prenos súborov FTP /S + SFTP + WebDAV /S, ktorý sa zameriava na rýchlosť, spoľahlivosť a produktivitu.

Mac
FTP, SFTP, WebDAV, Git, S3, Minio, Dropbox a klient služby Disk Google Vytvoril Mickael Kerjean

Správa súborov typu Dropbox, ktorá vám umožní spravovať vaše dáta kdekoľvek sa nachádzajú: FTP • SFTP • WebDAV • Git • S3 • Minio • Dropbox • Disk Google

Funkcie

Web
Self-Hosted
Microsoft Expression Web, súčasť Microsoft Expression Studio, je editor HTML a všeobecné ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft Corp.

Expresný web spoločnosti Microsoft, ktorý je súčasťou Expression Studio spoločnosti Microsoft, je editor HTML a všeobecný softvér na návrh webových stránok. Expression Web môže navrhovať a rozvíjať webové stránky pomocou XML, CSS 2.1, ASP.NET alebo ASP.NET AJAX, XHTML, XSLT, PHP a JavaScript.

Windows
.NET Framework
Populárna bezplatná aplikácia terminálu. Väčšinou sa používa ako klient SSH.

PuTTY je bezplatný a open-source emulátor terminálu, sériová konzola a aplikácia pre prenos sieťových súborov. Podporuje niekoľko sieťových protokolov, vrátane SCP, SSH, Telnet, rlogin a raw socket pripojenie. Môže sa tiež pripojiť k sériovému portu.

Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
ReactOS
Pokročilý terminál, ktorý poskytuje užívateľom systému Windows výkonný, podobný príkazový riadok. Vytvoril Mobatek

MobaXterm je vylepšená aplikácia terminálu, ktorá prináša pokročilé funkcie príkazového riadka podobného Unixu do systému Windows. Využíva silu Cygwina a zabalí ho do elegantného vizuálneho rozhrania, ktoré je super jednoduché na použitie, ľahké a prenosné.

Windows

Stránky