Platforma eXo je platforma digitálnej spolupráce pre podniky. Vytvoril eXo

Platforma eXo Platform je komplexná platforma digitálnej spolupráce s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá poskytuje nástroje na riadenie vedomostí, dokumentov a obsahu, sociálne zapojenie a spoluprácu v projektoch integrované do vašich podnikových aplikácií.

Platforma eXo vám pomôže zmeniť organizáciu na lepšiu spoluprácu a vysokú kapacitu na vytváranie mostov medzi zamestnancami, nástrojmi a informáciami

Platforma eXo Platform Community Edition je bezplatná a opensource, ale sú k dispozícii aj podnikové plány, medzi ktoré patria vstupenky na podporu a údržbu softvéru. Viac informácií »

Alternatívy k eXo Platform pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako eXo Platform.
Alternatives: 
Slack prináša všetku vašu komunikáciu na jednom mieste. Vytvoril Slack Technologies, Inc.

Slack prináša celú vašu komunikáciu na jednom mieste. Je to v reálnom čase zasielanie správ, archivácia a vyhľadávanie moderných tímov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
BSD
...
Electron / Atom Shell
Projektový manažment & amp; Tímový komunikačný softvér Vytvoril Basecamp

Basecamp je webový nástroj na spoluprácu na projektoch, ktorý umožňuje skupinám ľudí zdieľať súbory, spĺňať termíny, zadávať úlohy a centralizovať spätnú väzbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
HumHub je bezplatný softvér pre sociálnu sieť a rámec postavený tak, aby vám poskytol nástroje na tvorbu tímovej práce ... Vytvoril thehumhub

HumHub je bezplatný softvér pre sociálne siete a rámec vytvorený tak, aby vám poskytol nástroje na jednoduchú a úspešnú tímovú prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Glip je instant messaging pre tímy a firmy, aby komunikovali a robili prácu v rovnakom čase. Vytvoril RingCentral, Inc

Glip je okamžité zasielanie správ pre tímy a podniky, aby mohli komunikovať a zároveň pracovať. V službe Glip pracujete tam, kde sú vaše konverzácie, takže vždy viete, čo robí váš tím a čo je potrebné urobiť ďalej.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Dialog Messenger je prispôsobená platforma, ktorá je použiteľná naprieč viacerými operačnými systémami ... Vytvorené pomocou dialógu llc

dialógová aplikácia je vytvorená a určená pre firemnú komunikáciu na všetkých typoch mobilných zariadení - tabletu, mobilných telefónoch atď.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Self-Hosted
Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada serverových funkcií, ktoré vám pomôžu ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada serverových funkcií, ktorá môže pomôcť zlepšiť efektivitu organizácie poskytovaním komplexného riadenia obsahu a podnikového vyhľadávania, urýchľovaním zdieľaných obchodných procesov a uľahčovaním zdieľania informácií naprieč hranicami pre l

Windows
Web
Android
iPhone
Windows Phone
Hodnotenia: 

Mám rád užívateľsky orientovaný prístup. Používateľské rozhranie je veľmi čisté a intuitívne. Všetky nástroje sa zdajú byť na ich prirodzenom mieste. Skutočne plus pre produktivitu.

Social
Manage efficiently your corporate documents and website contents directly from the back-office.
Customizable dashboard using Gadgets to track metrics, feeds, status and analytics.
Multi-calendar application with reminders and invitations
Platforma eXo je vhodná na intuitívne nastavenie a používanie, rozloženie je sociálne priateľské a ľahko pochopiteľné bez veľkého tréningu. Modulárny dizajn umožňuje správcovi ovládať a rozvíjať ...
Mám rád užívateľsky orientovaný prístup. Používateľské rozhranie je veľmi čisté a intuitívne. Všetky nástroje sa zdajú byť na ich prirodzenom mieste. Skutočne plus pre produktivitu.