HumHub je bezplatný softvér pre sociálnu sieť a rámec postavený tak, aby vám poskytol nástroje na tvorbu tímovej práce ... Vytvoril thehumhub

HumHub je bezplatný softvér pre sociálne siete a rámec vytvorený tak, aby vám poskytol nástroje na jednoduchú a úspešnú tímovú prácu.

Je ľahký, výkonný a je vybavený používateľsky príjemným rozhraním. Pomocou aplikácie HumHub môžete vytvoriť svoju vlastnú prispôsobenú sociálnu sieť, sociálny intranet alebo obrovskú sociálnu podnikovú aplikáciu, ktorá skutočne vyhovuje vašim potrebám.

Posilnite svoje podnikanie, podporujte svojich zákazníkov, učte svojich študentov alebo organizujte svoj futbalový klub. Je to na vás. Viac informácií »

Alternatívy k HumHub pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako HumHub.
Alternatives: 
Poslaním Facebook je dať ľuďom možnosť zdieľať a sprístupniť svet viac ... Vytvoril Facebook Inc.

Poslaním Facebook je dať ľuďom možnosť zdieľať a sprístupniť svet.

Milióny ľudí používajú Facebook každý deň, aby držali krok s priateľmi, nahrajú neobmedzený počet fotografií, zdieľajú odkazy a videá a dozvedia sa viac o ľuďoch, s ktorými sa stretávajú.

Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Projektový manažment & amp; Tímový komunikačný softvér Vytvoril Basecamp

Basecamp je webový nástroj na spoluprácu na projektoch, ktorý umožňuje skupinám ľudí zdieľať súbory, spĺňať termíny, zadávať úlohy a centralizovať spätnú väzbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Glip je instant messaging pre tímy a firmy, aby komunikovali a robili prácu v rovnakom čase. Vytvoril RingCentral, Inc

Glip je okamžité zasielanie správ pre tímy a podniky, aby mohli komunikovať a zároveň pracovať. V službe Glip pracujete tam, kde sú vaše konverzácie, takže vždy viete, čo robí váš tím a čo je potrebné urobiť ďalej.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada serverových funkcií, ktoré vám pomôžu ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada serverových funkcií, ktorá môže pomôcť zlepšiť efektivitu organizácie poskytovaním komplexného riadenia obsahu a podnikového vyhľadávania, urýchľovaním zdieľaných obchodných procesov a uľahčovaním zdieľania informácií naprieč hranicami pre l

Windows
Web
Android
iPhone
Windows Phone
Vytvorte si vlastné bezplatné a neobmedzené súkromné ​​sociálne siete. Vytvoril Whaller

Whaler vám umožňuje vytvárať súkromné ​​sociálne siete a prinášať ich do života.

Web
Android
iPhone
Windows Phone
iPad
Tok aktivity úlohy Ankety Súkromné ​​správy kalendár Widget na narodeniny