Glip je instant messaging pre tímy a firmy, aby komunikovali a robili prácu v rovnakom čase. Vytvoril RingCentral, Inc

Glip je okamžité zasielanie správ pre tímy a podniky, aby mohli komunikovať a zároveň pracovať. V službe Glip pracujete tam, kde sú vaše konverzácie, takže vždy viete, čo robí váš tím a čo je potrebné urobiť ďalej. Videochat, správa projektov tímu & amp; úlohy & amp; kalendár tímu, zdieľanie súborov s automatickou kontrolou verzií & amp; anotácií, upravovať interaktívne poznámky a ďalšie. A je to všetko plne prehľadateľné, takže nikdy nestratíte nič.

Glip je jediná aplikácia na odosielanie podnikových správ s integrovanou produktivitou, okrem integrácií s aplikáciami, ktoré už používate, ako napríklad Dropbox, Disk Google, Mailchimp, Evernote, Asana, Trello, GitHub, Zendesk a mnoho ďalších. Ďalšie informácie »

Alternatívy k Glip pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako Glip.
Alternatives: 
Nekonečne flexibilný. Neuveriteľne jednoduché použitie. Veľké mobilné aplikácie. Je to zadarmo. Trello sleduje všetko, od veľkého obrazu až po drobné detaily.
Aplikácia na odosielanie okamžitých správ, ktorá poskytuje online textové správy a služby videochatu. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Skype je celosvetovo najobľúbenejšia služba hlasového overovania cez internet a služby okamžitých správ. Umožňuje užívateľom textové, video a hlasové volania cez internet.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
PortableApps.com
Slack prináša všetku vašu komunikáciu na jednom mieste. Vytvoril Slack Technologies, Inc.

Slack prináša celú vašu komunikáciu na jednom mieste. Je to v reálnom čase zasielanie správ, archivácia a vyhľadávanie moderných tímov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
BSD
...
Electron / Atom Shell
Mattermost je alternatívou open source k Slacku. Vytvoril SpinPunch, Inc.

Mattermost je open source, samo hosťovaná alternatíva Slack.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted
...
JavaScript
Go (Programming Language)
Cloudron
Asana je najjednoduchší spôsob, ako tímy sledovať svoju prácu, aby mohli získať výsledky.

Asana je webová a mobilná aplikácia na správu spolupráce, ktorá presahuje rámec bežného softvéru pre spoluprácu tým, že umožňuje tímom sledovať všetko, na čom pracujú.

Web
Android
iPhone
Matrix je otvorený štandard pre decentralizovanú trvalú komunikáciu cez IP. Vytvoril Matrix.org

Matrix.org je rastúci ekosystém pre otvorenú, decentralizovanú komunikáciu, VoIP a IoT komunikáciu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
WebRTC
Python
JavaScript
Go (Programming Language)
Java
Perl
Rocket.Chat je Web Chat Server, vyvinutý v JavaScriptu, pomocou Meteor fullstack rámca. Vytvoril RocketChat

Rocket.Chat je webový chatový server, vyvinutý v jazyku JavaScript pomocou rámca Meteor fullstack.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
Cloudron
Projektový manažment & amp; Tímový komunikačný softvér Vytvoril Basecamp

Basecamp je webový nástroj na spoluprácu na projektoch, ktorý umožňuje skupinám ľudí zdieľať súbory, spĺňať termíny, zadávať úlohy a centralizovať spätnú väzbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Výkonný skupinový chat s konverzáciami so závitmi
Trillian je aplikácia na odosielanie okamžitých správ, ktorá funguje na telefónoch, tabletoch a počítačoch, pričom si zachováva ... Vytvoril Cerulean Studios

Trillian je aplikácia na odosielanie okamžitých správ, ktorá funguje na telefónoch, tabletoch a počítačoch, pričom vaše chaty sú úhľadne synchronizované medzi všetkými z nich!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
iPad
Gitter je nástroj na konverzáciu a spoluprácu pre vývojárov a používateľov. Vytvoril Troupe Technology Limited

Gitter je nástroj na konverzáciu a spoluprácu pre vývojárov a používateľov. Je to miesto, kde môžu vývojári hovoriť.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
HipChat je služba okamžitých správ určená pre spoločnosti a tímy. Vytvoril Atlassian

HipChat je služba okamžitých správ určená pre spoločnosti a tímy. Má trvalé chatovacie miestnosti, jeden na jedného chat, prehľadávateľnú históriu rozhovorov, zdieľanie súborov pomocou drag & amp; drop a clipboard, náhľady vložených obrázkov, API, chat cez SMS a ďalšie.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Apple Watch
Gitter je nástroj na konverzáciu a spoluprácu pre vývojárov a používateľov. Vytvoril Troupe Technology Limited

Gitter je nástroj na konverzáciu a spoluprácu pre vývojárov a používateľov. Je to miesto, kde môžu vývojári hovoriť.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
With conversations at the center of teamwork, you'll always know what your team is doing and what needs to get done next.
Instantly share files and create tasks, notes, events and links right inside your conversations.
Instantly search everything you say and share in Glip from wherever you are. You'll never lose a thing since everything in Glip is searchable.
With Glip on desktop, mobile and tablet, your team will stay connected and engaged from anywhere.
View all the activity around tasks, files, events and more by select them in the stream or on the shelf to the right of your conversation. Notice how the shelf slides in so you can take action and comment.
Glip is the only business messaging app that introduces productivity to your real-time conversations. Start a meeting, assign tasks, snap and share a photo, review files and more all with your smart phone.
Glip has an interactive calendar for individuals and teams. You can see all your events and tasks in one place and all connected to your conversations.
Integrate with the apps your team loves. Glip has a number of integrations with popular apps like Dropbox, Mailchimp, Zendesk, Jira, GitHub, Asana, Trello, Evernote, Stripe, Harvest and more.
Use the Glip Task app to manage projects and quickly create and manage task lists. Drag and drop to reorder, create project templates, repeat tasks and easily track all comments and attachments form wherever you are.
It just takes one click to video chat with a co-worker, your team or your whole company. Glip has high performance HD video chat that supports up to 100 users at a time.
Text & video chat with built in productivity tools. Share files, tasks, projects, notes, links and more are all in the context of real-time conversation.
Glip makes work as easy as chat with everything shared real-time and in context. Your just one click away from video chat, file sharing, assigning tasks, sharing notes & links, and more.
Glip tasks are powerful and easy to create, share and manage. Drag & drop your tasks and sections to order them the way you like. Right click a task to share, add notes, view the related conversation or project and more.
The Glip calendar is the most powerful way to manage your schedule from events to online meetings. Right from your conversations you can create a new event that shares to all team members and syncs to their individual calendars and start a video chat when you're ready to meet. You can even assign tasks and share files related to calendar events.
A oveľa lacnejšie
Glip je inzerovaný ako "zadarmo" na svojich webových stránkach, ale keď som si rozprával s on-line rep, bol som informovaný, že musíte zaplatiť 49.99 /mesiac za jeho telefónnu službu, po ktorej dostanete Glip ...