Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada serverových funkcií, ktoré vám pomôžu ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft Office SharePoint Server je integrovaná sada serverových funkcií, ktorá môže pomôcť zlepšiť efektivitu organizácie poskytovaním komplexného riadenia obsahu a podnikového vyhľadávania, urýchľovaním zdieľaných obchodných procesov a uľahčovaním zdieľania informácií naprieč hranicami pre lepšie pochopenie podnikania. Okrem toho tento server pre spoluprácu a správu obsahu poskytuje odborníkom a vývojárom IT platformu a nástroje, ktoré potrebujú na správu serverov, rozširovanie aplikácií a interoperabilitu ... Viac informácií »

Alternatívy k Microsoft SharePoint pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Microsoft SharePoint.
Alternatives: 
Zoho je all-in-one online kancelárska sada. Vytvoril Zoho Corp

Zoho je all-in-one online kancelársky balík. Spoločnosť Zoho sa orientuje na podniky, zvyšuje vašu produktivitu a ponúka jednoduchú spoluprácu v reálnom čase.

Web
Projektový manažment & amp; Tímový komunikačný softvér Vytvoril Basecamp

Basecamp je webový nástroj na spoluprácu na projektoch, ktorý umožňuje skupinám ľudí zdieľať súbory, spĺňať termíny, zadávať úlohy a centralizovať spätnú väzbu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Nuclino je najjednoduchší spôsob organizácie a zdieľania vedomostí v tímoch. Vytvoril Nuclino

Nuclino je najjednoduchší spôsob, ako organizovať a zdieľať vedomosti v tímoch. Vytvárajte dokumenty na spoluprácu v reálnom čase a okamžite ich pripojte ako wiki. Pomocou stromového, doskového a grafového zobrazenia môžete vizuálne preskúmať a usporiadať svoje vedomosti.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad
Komplexná sada podnikových aplikácií založených na cloudových službách spoločnosti Google. Vytvorené spoločnosťou Google

Služba G Suite (predtým služba Google Apps for Work) zahŕňa výber aplikácií cloud pre firmy vrátane prispôsobiteľných produktov pod vlastnými názvami domén.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Šifrované úložisko cloudu riešenie pre zdieľanie súborov zo Švajčiarska. Vytvoril Tresorit

Tresorit je bezpečnostné riešenie pre distribuované úložné systémy a skupina používateľov s ním môže zdieľať bezpečný obsah bez dôvery voči ktorémukoľvek správcovi alebo tretej strane.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Blackberry 10
Office 365 je softvérová služba založená na predplatnom, ktorá umožňuje produkty Microsoft Office pre ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Office 365 je softvérová služba založená na predplatnom, ktorá licencuje produkty balíka Microsoft Office na použitie na základe predpokladov alebo v rámci cloudových aplikácií.

Web
Admin
Choose new theme
Toto je veľmi dôkladný zoznam. Súčasné číslo jedna v zozname alternatív k ms sharepoint je Tiki Wiki CMS Groupware. Musím povedať, že súhlasím úplne. Tiki je úplne otvorený zdroj ...