Vytvárajte videá pre web pomocou špičkového formátu H.264. Žiadne vylepšenia alebo technospeak, len šumivé video v kvalite HD s kompaktnými veľkosťami súborov ... zakaždým. Dva existujúce prednastavenia výroby (blog a web) a tri nové predvoľby (YouTube, HD displej a Screencast.com) využívajú nový formát.

Vytvárajte pútavé tréningy, prezentácie a demo videá ... jednoduchý spôsob. Softvér na nahrávanie obrazovky Camtasia je zjednodušený, intuitívny a robí vás ako profesionál. Ľahko zaznamenajte aktivity na obrazovke, diapozitívy, video kamery, mikrofón alebo systémový zvuk - to všetko s jasným jasom. Nahrávajte pred živým publikom alebo na vašom stole. Upraviť k dokonalosti. Zmeňte ju na úžasné video v kvalite HD v perfektnej veľkosti, ktorá bude zdieľaná na obľúbených webových stránkach, zariadeniach Apple, na vašich webových stránkach, blogoch alebo kdekoľvek sa vám páči .... Viac informácií »

Alternatívy k Camtasia Studio pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Camtasia Studio.
Alternatives: 

OBS Studio (tiež známy ako Open Broadcaster Software, alebo OBS) je softvér na vysielanie a živé vysielanie, ktorý je k dispozícii na viacerých platformách vrátane MacOS, Windows a Linux.

Mac
Windows
Linux

Upravujte video rýchlejšie ako kedykoľvek predtým pomocou výkonného a prepojeného programu Adobe Premiere® Pro CC. Medzi desiatky úplne nových funkcií patrí prepracovaná časová os, vylepšená správa médií a zjednodušené triedenie farieb.

Mac
Windows

Upravujte video rýchlejšie ako kedykoľvek predtým pomocou výkonného a prepojeného programu Adobe Premiere® Pro CC. Medzi desiatky úplne nových funkcií patrí prepracovaná časová os, vylepšená správa médií a zjednodušené triedenie farieb.

Mac
Windows

SimpleScreenRecorder je Linuxový rekordér, ktorý podporuje X11 a OpenGL. Je ľahko ovládateľný, bohatý na funkcie a má grafické používateľské rozhranie založené na Qt. Môže nahrávať celú obrazovku alebo jej časť, alebo nahrávať aplikácie OpenGL priamo.

Linux

ActivePresenter je riešenie na vytváranie videozáznamov, videozáznamov, príručiek, dokumentácie a interaktívnych prezentácií. S plnohodnotným editorom vám ActivePresenter umožňuje upravovať audio /video, vylepšovať vzhľad a dojem obsahu a jednoducho a efektívne definovať rozvetvené scenáre.

Mac
Windows

Captura zachytáva screencasts s vysokým rozlíšením (h264, FFMpeg mp4) s kurzorom myši a bez neho. Zachytáva konkrétne regióny alebo okná. Okrem toho je možné zachytiť kliknutie myšou alebo stlačenia klávesov. Zvuková karta z mikrofónu. Podporuje príkazový riadok.

Windows

Kazam je jednoduchý program na nahrávanie obrazovky, ktorý zachytí obsah vašej obrazovky a zaznamená video súbor, ktorý môže prehrávať ľubovoľný prehrávač videa, ktorý podporuje formát videa VP8 /WebM.

Linux

Fraps je univerzálna aplikácia pre systém Windows, ktorú je možné používať s hrami využívajúcimi grafickú technológiu DirectX alebo OpenGL. Vo svojej súčasnej podobe Fraps plní mnoho úloh a najlepšie ho opíše ako:

Windows
Hodnotenia: 

Toto sú veľké alternatívy. Ja osobne používam Jing veľa, ale všetky padajú v porovnaní s camtasia imho. Bol som schopný kúpiť camtasia pre môjho mac našťastie na významnú zľavu, takže som videl obe strany mince. To naozaj záleží na tom, čo je vaším hlavným cieľom. Ak sa práve pozeráte na nahrávanie z obrazovky, obrazovkacastomatic je skvelá. Ak chcete upraviť funkcie ísť s camtasia. Vlastne som si kúpil alternatívny softvér, ktorý som mal s cinkaním pred niekoľkými týždňami, čo je veľmi sľubné. To nemá všetky funkcie camtasia, ale jeho nahrávanie obrazovky je skvelá a má veľa ďalších funkcií, ktoré camtasia doesnt. Opäť ide o to, čo dávate prednosť. Urobil som rýchly video tutoriál, ktorý prešiel funkciami softvéru pre každého, kto má záujem. Môžete si to pozrieť tu https://www.youtube.com/watch?v=WiKA92WN4iE

Vyššie uvedený odkaz bol aktualizovaný, pretože som musel presunúť adresu URL videa na iný účet. Dúfam, že sa vám bude páčiť môj tutoriál a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte komentár do poľa s popisom videa.

Camtasia má verziu pre Mac. Možno ju chcete pridať tu.

Naozaj najlepší nástroj na snímanie obrazovky.

Zábery môžete odrezať alebo vytvoriť všetky ďalšie veci, ktoré potrebujete pre dobré video.

Camtasia Studio 9
Milujte tento produkt - používali ste ho už viac ako 5 rokov a robte upgrade, keď vyjdú. Vďaka tomu je tvorba Youtube tutoriálov zábavná. Pred použitím tohto nástroja by som nerobil žiadne úpravy videa. Vzhľadom k tomu, ...
Platená plná verzia je pomerne dobrá, ale skúšobná verzia je veľmi zlá. Má veľmi veľký vodoznak na stred vášho videa, ak vytvoríte svoje video.