Či už pracujete, doma alebo hrať, Jing vám dáva možnosť vytvárať základné vizuálne prvky a ... Vytvoril Techsmith

Jing nasníma obraz alebo video z obrazovky počítača používateľa a odovzdáva ho na webe alebo ho lokálne ukladá do vášho počítača.

Mac
Windows
Skitch je nástroj na úpravu a zdieľanie obrazovky pre počítače Mac a iOS, ktoré umožňujú používateľovi pridať ... Vytvoril spoločnosť Evernote Corporation

Skitch je nástroj na úpravu a zdieľanie snímok obrazovky pre počítače Mac a iOS, ktorý umožňuje používateľovi pridať do obrázka tvary a text a potom ho zdieľať online. Obrázky je možné exportovať aj do rôznych formátov obrázkov.

Mac
iPhone
iPad
Zaznamenávajte videá prehrávajúce na vašom PC pomocou ultra vysokej kvality snímania videa. Vytvorené spoločnosťou Applian Technologies

Nahrávanie videí prehrávaných na vašom počítači pomocou veľmi kvalitného snímania videa. Funkcia Replay Video Capture je len aplikácia na snímanie obrazovky, ktorá umožňuje zachytiť videá pomocou režimu pozadia. Pokračujte a skryte video alebo ho pokryte iným oknom.

Mac
Windows
Capto je jednoducho použiteľná aplikácia, ktorá zaberá, nahráva, upravuje video a obrázky na ďalšiu ... Vytvoril spoločnosť Global Delight Technologies Pvt. ltd

Váš každodenný softvér na snímanie a úpravu videa MacCapto je jednoducho použiteľná aplikácia, ktorá zachycuje, nahráva, upravuje video a obrázky na ďalšiu úroveň.

Mac
Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Vytvoril spoločnosť FlashPeak Inc.

Slimjet je rýchly, inteligentný a výkonný webový prehliadač založený na motore Blink. Je postavený na vrchole projektu Chromium open source, na ktorom je založený aj Google Chrome.

Windows
Linux
Simplistic Image Viewer so zameraním na rýchlosť vykresľovania a prepínanie medzi obrázkami. Vytvoril softvér FMJ

Simplistic Image Viewer so zameraním na rýchlosť vykresľovania a prepínanie medzi obrázkami. Dobrý doplnok, keď nie sú potrebné žiadne funkcie na úpravu.

Funkčné svetlá:

Windows
Správca osobných informácií. Môže sa používať ako aplikácia na prijímanie poznámok alebo zoznam úloh. Vytvoril Wei Shijun

WizNote je softvér Note, ktorý je špeciálne určený pre používateľov internetu a používateľov mobilného internetu. WizNote sa viac zameriava na poznámky o rýchlom zbere, správe, čítaní a zdieľaní. WizNote je menšia, stabilnejšia a vhodnejšia pre počítače, telefóny a mobilné zariadenia.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
...
BSD
Windows Phone
iPad
Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s optickým znakom ... Vytvoril Jens Klingen, Thomas Braun, Robin Krom

Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s podporou optického rozpoznávania znakov (OCR).

Mac
Windows
Uložte čokoľvek, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do účtu Evernote s ... Vytvoril Evernote

Uložte všetko, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do svojho účtu Evernote jediným kliknutím.

Web
Microsoft Edge
Internet Explorer
Chrome
Safari
Opera
Firefox
Diaľkové ovládanie mobilných zariadení, ako sú smartfóny alebo tablety. Vytvoril TeamViewer

Poskytujte technickú vzdialenú podporu pre mobilné zariadenia z ľubovoľného počítača so systémom Windows, Mac alebo Linux!

Android
iPhone

Stránky