Služba YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, ktorá používateľom umožňuje nahrávať, prezerať a zdieľať videá. Vytvorené spoločnosťou Google, Inc.

YouTube je webová stránka na zdieľanie videí, stránka umožňuje používateľom nahrávať, prezerať a zdieľať videá.

Dostupný obsah zahŕňa videoklipy, televízne klipy, hudobné videá, filmy (platené) a iný obsah, ako je blogovanie videa, krátke originálne videá a vzdelávacie videá.

Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Apple TV
...
Fire TV
Prehrávač kompatibilný s prehliadačom Chromecast s podporou titulkov, automatickými titulkami ... Vytvoril Karol Sluszniak

Pomocou služby Videku môžete svoje videá prehrávať priamo v prehliadači. Nemusíte inštalovať žiadny softvér a zariadenie Chromecast alebo podobné zariadenie môžete používať na streamovanie videa priamo do televízora, zariadenia HTPC alebo domáceho kina.

Web
Chrome
AVPlayer môže hrať takmer všetky počítačové video formát súborov, ako je AVI, Xvid, WMV a oveľa viac ... Vytvoril EPLAYWORKS

AVPlayer môže hrať takmer ľubovoľný formát video súboru, ako je AVI, Xvid, WMV a oveľa viac a ľahšie. Žiadne konverzie ťažkostí. Skopírujte len súbory cez USB a jednoducho presuňte myšou do aplikácie Media Explorer aplikácie AVPlayer.

iPhone
iPad

Captura zachytáva screencasts s vysokým rozlíšením (h264, FFMpeg mp4) s kurzorom myši a bez neho. Zachytáva konkrétne regióny alebo okná. Okrem toho je možné zachytiť kliknutie myšou alebo stlačenia klávesov. Zvuková karta z mikrofónu. Podporuje príkazový riadok.

Windows

Vytvárajte videá pre web pomocou špičkového formátu H.264. Žiadne vylepšenia alebo technospeak, len šumivé video v kvalite HD s kompaktnými veľkosťami súborov ... zakaždým.

Mac
Windows