Sookasa transparentne chráni súbory cez oblak Dropbox a prepojené mobilné zariadenia, zatiaľ čo ... Vytvoril Sookasa Inc.

Sookasa transparentne chráni súbory v cloude Dropbox a prepojených mobilných zariadeniach a súčasne zachováva prirodzenú skúsenosť používateľa Dropbox v systéme Windows, Mac, iOS a Android.

Sookasa vytvorí bezpečný priečinok (nazývaný Sookasa) vo vnútri Dropbox a automaticky zašifruje akýkoľvek súbor alebo podpriečinok umiestnený vo vnútri priečinka Sookasa. Zložka Sookasa bude vyzerať a bude sa cítiť ako normálna zložka, pokiaľ je používateľ oprávnený na prístup k súborom. Sookasa umožňuje používateľom spolupracovať pomocou bežného rozhrania zdieľaných priečinkov Dropbox a tiež umožňuje používateľom bezpečne doručovať súbory kolegom, ktorí nemajú nainštalovaný Sookasa .... Viac informácií »

Sookasa je zadarmo pre jednotlivcov a jeho profesionálne vydanie stojí 10 USD /mesiac alebo 100 USD /rok za užívateľa.

Alternatívy k Sookasa pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Sookasa.
Alternatives: 
Chráňte svoje súbory cloudu pomocou šifrovania na strane klienta pre službu Dropbox, Disk Google a ďalšie. Vytvoril Skymatic

Cryptomator poskytuje transparentné šifrovanie na strane klienta pre váš cloud. Chráňte svoje dokumenty pred neoprávneným prístupom. Cryptomator na ploche je zadarmo a open source softvér, takže si môžete byť istí, že nie sú žiadne zadné vrátka.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
TrueCrypt je bezplatný nástroj, ktorý sa používa na šifrovanie on-the-fly (OTFE).
Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Vytvoril Secomba GmbH

Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Umožňuje bezpečné používanie služieb cloudového úložiska bez obetovania komfortu.

Mac
Windows
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10
Program Encrypto umožňuje šifrovanie súborov pred odoslaním ich priateľom alebo spolupracovníkom. Vytvoril spoločnosť MacPaw Inc.

Zabezpečte akýkoľvek súbor so šifrovaním AES-256

Program Encrypto zaberá ľubovoľný súbor alebo priečinok a pridá k nemu šifrovanie AES-256. Pri šifrovaní viete, že váš súbor je neuveriteľne bezpečný a že k nemu pristupuje iba ten správny používateľ.

Mac
Windows
Program EncFS poskytuje šifrovaný súborový systém v užívateľskom priestore. Vytvoril arg0.net

EncFS poskytuje šifrovaný súborový systém v používateľskom priestore. Beží bez špeciálnych oprávnení a používa knižnicu FUSE a modul Linux kernel na poskytnutie rozhrania súborového systému. Odkazy na zdrojové a binárne verzie nájdete nižšie. EncFS je open source softvér, licencovaný pod GPL.

Mac
Linux
BSD
Šifruje a chráni vaše súbory vo vašom počítači, predtým, než narazia na váš disk a oblak: ... Vytvoril MBRANE LLC

BoxWrap, pre Mac a Windows. Schützen Sie Ihre Dateien vor Neugierigen Geheimdiensten und Cloud-Anbietern und arbeiten Nachrichten zu schönen zu Cloud-Dateidienste wie Dropbox, Google Drive, Owncloud, etc. - kostenlos.

Mac
Windows
Sookasa for iOS
Sookasa for iOS
Sookasa for iOS
Sookasa for iOS
Sookasa for iOS
Native Dropbox folder sharing
Manage users and devices from central dashboard
Sookasa for Windows
Create teams