Resurrection Remix ROM je nakoniec plne vybavený, stabilný a kombinovaný s najlepšími vlastnosťami ... Vytvorené resurrectionremixrom

Resurrection Remix ROM je nakoniec plnohodnotný, stabilný a kombinovaný s najlepšími funkciami open source ROM. Tiež poskytujeme množstvo úžasných pôvodných remake ROM Remix ROM v doplnkoch.

Vlastnosti:

StableEvery build je zostavená, aby poskytla stabilnú skúsenosť s Androidom, na ktorú sa dá spoľahnúť.

Android NougatVždy získate najnovšie aktualizácie zdrojových verzií systému Android od spoločnosti Google, CyanogenMod, Omni, Paranoid Android, AOKP a Slim ROM. Viac informácií »

DevicesResurrection Remix ROM je k dispozícii pre rôzne zariadenia s úžasnou podporou od iných používateľov a vývojárov vo fórach.

Komunita Byť súčasťou komunity Resurrection Remix, ktorá sa páčila našej stránke na Facebooku, pripojila sa k našej komunite Google+ a následovala nás na Twitteri.

Open SourceEach a každá časť Resurrection Remix ROM je open source. Každý môže prispieť k jeho rozvoju. Nasaďte nás!

OTA UpdatesSupport, aby ste dostali upozornenie o nových vydaniach Resurrection Remix ROM pre vaše zariadenie, sú zahrnuté do zdroja.

Pripojenie k batériiAk je s množstvom prispôsobení a funkcií k dispozícii, ROM je veľmi priateľská k batérii. Vyhýbame sa akumulátorom.

ROM All-in-OneResurrection Remix je nakoniec plnohodnotný, stabilný a kombinovaný s najlepšími funkciami open source ROM. Ponúkame tiež veľa úžasných originálnych Resurrection Remix ROM add-on s v buildách , obsahuje najlepší výkon, prispôsobenie, napájanie a najnovšie funkcie vo vašom zariadení! Je to jedna z najviac prispôsobiteľných ROMov mimo krabici!

Alternatívy k Resurrection Remix OS pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Resurrection Remix OS.
Alternatives: 
Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače. Vytvorené spoločnosťou Google

Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače.

Android
Android Tablet
Operačný systém pre smartphony a tabletové počítače založený na systéme Android Vytvoril projekt LineageOS

Voľný a open source operačný systém pre smartfóny a tabletové počítače založený na mobilnej platforme Android. Je to nástupca veľmi obľúbeného zákazníka ROM CyanogenMod, z ktorého bol vyčistený v decembri 2016, keď spoločnosť Cyanogen Inc.

Android
Android Tablet
MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android. Vytvoril Xiaomi

MIUI je firmvér pre mobilné zariadenia a náhradné diely pre smartfóny a tabletové počítače založené na systéme Android.

MIUI, vyvinutý spoločnosťou Xiaomi, zahŕňa rôzne funkcie, ako je podpora tém. Aktualizuje sa každý piatok na základe spätnej väzby od používateľov testov.

Android
Replicant je distribúcia Android, ktorá je 100% slobodného softvéru. Vytvoril tím Replicant

Replicant je distribúcia systému Android, ktorý je 100% slobodným softvérom.

Android
Ubuntu Touch je operačný systém Ubuntu pre mobilné telefóny pôvodne vytvorené spoločnosťami Canonical a ... Vytvoril komunitu UBports

Ubuntu Touch je mobilná verzia operačného systému Ubuntu pre mobilné zariadenia. Je prispôsobený na to, aby fungoval prirodzene v mobilnom prostredí s dotykovou obrazovkou, ale je tiež schopný fungovať ako stolný počítač v "režime desktop".

Linux
Plasma Mobile zmení váš telefón na úplne otvorené počítačové zariadenie, rovnako ako počítač. Vytvoril KDE e.v.

Plazmový mobilný telefón zmení váš telefón na úplne otvorené počítačové zariadenie, rovnako ako počítač. Môžete sa k nám pripojiť a začať budovať nové mobilné zážitky.

Kľúčové vlastnosti:

Libre Technologies

Linux
Personalizations

So much to customize! Don't get lost in the plethora of options
Advanced Quick Settings

Quick settings toggles made even more quicker and useful
Gesture Controls

Experience your device in a new way with custom gesture controls
Interface Customizations

Customize every visible elements in the ROM, from status bar to navigation bar
Lockscreen Customizations

Tweak your lockscreen's view and functionality with plenty of settings to customize
Buttons Customizations

Make the limited number of buttons do unlimited number of things for you