Ubuntu Touch je operačný systém Ubuntu pre mobilné telefóny pôvodne vytvorené spoločnosťami Canonical a ... Vytvoril komunitu UBports

Ubuntu Touch je mobilná verzia operačného systému Ubuntu pre mobilné zariadenia. Je prispôsobený na to, aby fungoval prirodzene v mobilnom prostredí s dotykovou obrazovkou, ale je tiež schopný fungovať ako stolný počítač v "režime desktop". Toto spomínané konvergovanie prostredia od zariadenia k zariadeniu je tam, kde pochádza termín "konvergencia". Ubuntu Touch tvorí a udržiava komunita UBports, skupina dobrovoľníkov a vášnivých ľudí po celom svete a nie je v žiadnom prípade schválená alebo spojená s Ubuntu alebo Canonical .... Viac informácií »

Alternatívy k Ubuntu Touch pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako Ubuntu Touch.
Alternatives: 
Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače. Vytvorené spoločnosťou Google

Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače.

Android
Android Tablet
Hodnotenia: 

Páči sa mi, že je to voľné miesto. Nikto nepoužíva vaše dáta.

Úžasný operačný systém vytvorený ešte väčšou komunitou. Používam Ubuntu Touch pre môj Fairphone po použití OS na Oneplus One predtým.
Rád by som tento operačný systém používal, ale zoznam podporovaných zariadení je taký zlý ... nezahŕňa xiaomi