You voted 'down'.
Hudobný prehrávač, ktorý môžete použiť bez toho, aby ste sa na to pozreli. Pracuje bez problémov s Apple Music. Vytvoril MacPaw Inc.

Počúvanie prebieha na gestách, nie na tlačidlách. Je ideálny pre kedykoľvek: na ceste do práce, pri cvičení alebo na cestách. Či už ste v aute, na bicykli alebo na maratóne, stratíte sa v hudbe, nie v rozhraní.

Rozhranie založené na gestách: - Posúvaním skladieb doľava a doprava môžete meniť skladby - ťuknutím na tlačidlo prehráte /pozastavíte - prejdením prstom nahor pridáte skladbu do zoznamu obľúbených videí

Jednoduché použitie: - Bez presných gest - Bezproblémová navigácia s knižnicou knižníc- Jednoduché vyhľadávanie v knižnici médií - Vypnutie funkcie Automatické uzamknutie iOS Ďalšie informácie »

Milovanie hudobnej aplikácie nebolo nikdy jednoduchšie: - Krásne vytvorený - Fantastický dizajn v režime na výšku - Streamovanie hudby cez AirPlay- Okamžite zdieľajte #nowplaying na Twitter, Facebook, e-mail atď.

Alternatívy k Listen: The Gesture Music Player pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Listen: The Gesture Music Player.
Alternatives: 
VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojovým kódom. Vytvorené službou VideoLAN

VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojom, ktorý prehráva väčšinu multimediálnych súborov, ako aj DVD, audio CD, VCD a rôzne streamingové protokoly.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Apple TV
PortableApps.com
Kindle Fire
Haiku
Xbox
MPC-HC je extrémne ľahký, open source prehrávač médií pre Windows®. Vytvoril tím MPC-HC

MPC-HC je extrémne ľahký, open source prehrávač médií pre Windows®. Podporuje všetky bežné formáty video a audio súborov, ktoré sú k dispozícii na prehrávanie. Sme 100% spyware zadarmo, neexistujú žiadne reklamy ani panely s nástrojmi.

Windows
MPV je audio a filmový prehrávač založený na MPlayer a mplayer2. Vytvoril MPV Team

MPV je audio a filmový prehrávač založený na MPlayer a mplayer2. Podporuje širokú škálu formátov video súborov, audio a video kodeky a typy titulkov. Zdieľa niektoré funkcie s predchádzajúcimi projektmi a zároveň prináša mnoho ďalších.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Xfce
SMPlayer má v úmysle byť kompletným front-endom pre MPlayer a MPV. Vytvoril tím SMPlayer

SMPlayer má v úmysle byť kompletným front-endom pre MPlayer, od základných funkcií, ako je prehrávanie videí, diskov DVD a diskov VCD, až po pokročilejšie funkcie, ako je podpora filtrov MPlayer a ďalšie. SMPlayer si pamätá nastavenia všetkých súborov, ktoré prehrávate.

Windows
Linux
BSD
mpv
PortableApps.com
Haiku
MPlayer
Media Player Classic bol navrhnutý tak, aby vyzeral presne ako ... Vytvoril Gabest (Guliverkli)

Media Player Classic bol navrhnutý tak, aby vyzeral presne ako Windows Media Player 6.4, ale s mnohými ďalšími novými funkciami. Má vstavaný DVD prehrávač s zoomom v reálnom čase, podporu pre titulky AVI, podporu QuickTime a RealVideo a vstavaný kodek MPEG2 /SVCD /DVD.

Windows
MPC-BE je bezplatný a open source audio a video prehrávač pre Windows.

MPC-BE je bezplatný a open source audio a video prehrávač pre Windows.

MPC-BE je založené na pôvodnom projekte Guliverkli a projekte „Media Player Classic Home Cinema“, obsahuje ďalšie funkcie a opravy chýb.

Windows
MPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch (pozri dokumentáciu). Vytvoril tím MPlayer

MPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch (pozrite si dokumentáciu).

Mac
Windows
Linux
BSD
AmigaOS
Xfce
MorphOS
Prehrajte svoju hudbu a videá. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Vytvoril Banshee Project

Prehrávanie hudby a videí. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Objavte novú hudbu s rádiom Last.fm. Synchronizujte svoj telefón G1, iPod a ďalšie zariadenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Tomahawk vám poskytuje prístup k všetkým vašim obľúbeným hudobným prehrávačom v jednom výkonnom prehrávači médií.

Tomahawk vám poskytuje prístup k celej vašej obľúbenej hudbe v jednom výkonnom prehrávači médií.

Mac
Windows
Linux
Android
Rozšíriteľný hudobný prehrávač s podporou Podcast, webové rádio, zoznamy skladieb a mnoho ďalších. Vytvoril Joe Wreschnig, Michael Urman, Steve Robertson

Quod Libet je zvukový prehrávač Gapless GTK + založený v jazyku Python. Je navrhnutý okolo myšlienky, že viete ako organizovať svoju hudbu lepšie ako my. To vám umožní robiť zoznamy skladieb na základe regulárnych výrazov (dont starosti, pravidelné vyhľadávanie pracovať príliš).

Mac
Windows
Linux
Debian
Xfce
Vanilla Music je čistý, jednoduchý a opensource hudobný prehrávač pre Android. Vytvoril Adrian Ulrich

Vanilla Music, vidlica Vanilla Music Player, ktorý bol opustený, je opensource hudobný prehrávač pre Android, navrhnutý tak, aby bol jednoduchý, čistý a minimálny.

Android
Videá (predtým Totem) sú oficiálnym filmovým prehrávačom prostredia GNOME na báze ... Vytvorené v projekte GNOME

Videá (predtým Totem) sú oficiálnym filmovým prehrávačom pracovného prostredia GNOME na báze xine-lib alebo GStreamer. Je vybavený zoznamom skladieb, režimom celej obrazovky, ovládacími prvkami vyhľadávania a hlasitosti, ako aj navigáciou klávesnicou.

Linux
výkonný a ľahko použiteľný multimediálny prehrávač Vytvoril xylosper

bomi je multimediálny prehrávač, ktorý sa zameriava na jednoduché používanie, ale poskytuje aj rôzne výkonné funkcie a pohodlné funkcie

Windows
Linux
Multimediálny hudobný prehrávač Vytvoril EXAILE TEAM

Exaile je multiplatformový hudobný manažér a hráč pre GTK + napísaný v Pythone a je ľahko rozšíriteľný prostredníctvom pluginov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
UMPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch. Vytvoril Ori Rejwan

UMPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch. Hrá väčšinu MPEG /VOB, AVI, Ogg /OGM, VIVO, ASF /WMA /WMV, QT /MOV /MP4, RealMedia, Matroska, NUT, NuppelVideo, FLI, YUV4MPEG, FILM, RoQ, PVA súbory, podporované mnohými natívnymi , XAnim a Win32 DLL kodeky.

Mac
Windows
Linux
BSD