You voted 'down'.
MPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch (pozri dokumentáciu). Vytvoril tím MPlayer

MPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch (pozrite si dokumentáciu). Hrá väčšinu MPEG /VOB, AVI, Ogg /OGM, VIVO, ASF /WMA /WMV, QT /MOV /MP4, RealMedia, Matroska, NUT, NuppelVideo, FLI, YUV4MPEG, FILM, RoQ, PVA súbory, podporované mnohými natívnymi , XAnim a Win32 DLL kodeky. Môžete sledovať filmy VideoCD, SVCD, DVD, 3ivx, DivX 3/4/5, WMV a dokonca aj H.264.

Alternatívy k MPlayer pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako MPlayer.
Alternatives: 
Prehrávač kompatibilný s prehliadačom Chromecast s podporou titulkov, automatickými titulkami ... Vytvoril Karol Sluszniak

Pomocou služby Videku môžete svoje videá prehrávať priamo v prehliadači. Nemusíte inštalovať žiadny softvér a zariadenie Chromecast alebo podobné zariadenie môžete používať na streamovanie videa priamo do televízora, zariadenia HTPC alebo domáceho kina.

Web
Chrome
MPV je audio a filmový prehrávač založený na MPlayer a mplayer2. Vytvoril MPV Team

MPV je audio a filmový prehrávač založený na MPlayer a mplayer2. Podporuje širokú škálu formátov video súborov, audio a video kodeky a typy titulkov. Zdieľa niektoré funkcie s predchádzajúcimi projektmi a zároveň prináša mnoho ďalších.

Mac
Windows
Linux
Android
BSD
Xfce
SMPlayer má v úmysle byť kompletným front-endom pre MPlayer a MPV. Vytvoril tím SMPlayer

SMPlayer má v úmysle byť kompletným front-endom pre MPlayer, od základných funkcií, ako je prehrávanie videí, diskov DVD a diskov VCD, až po pokročilejšie funkcie, ako je podpora filtrov MPlayer a ďalšie. SMPlayer si pamätá nastavenia všetkých súborov, ktoré prehrávate.

Windows
Linux
BSD
mpv
PortableApps.com
Haiku
MPlayer
Prehrajte svoju hudbu a videá. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Vytvoril Banshee Project

Prehrávanie hudby a videí. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Objavte novú hudbu s rádiom Last.fm. Synchronizujte svoj telefón G1, iPod a ďalšie zariadenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Videá (predtým Totem) sú oficiálnym filmovým prehrávačom prostredia GNOME na báze ... Vytvorené v projekte GNOME

Videá (predtým Totem) sú oficiálnym filmovým prehrávačom pracovného prostredia GNOME na báze xine-lib alebo GStreamer. Je vybavený zoznamom skladieb, režimom celej obrazovky, ovládacími prvkami vyhľadávania a hlasitosti, ako aj navigáciou klávesnicou.

Linux
UMPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch. Vytvoril Ori Rejwan

UMPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch. Hrá väčšinu MPEG /VOB, AVI, Ogg /OGM, VIVO, ASF /WMA /WMV, QT /MOV /MP4, RealMedia, Matroska, NUT, NuppelVideo, FLI, YUV4MPEG, FILM, RoQ, PVA súbory, podporované mnohými natívnymi , XAnim a Win32 DLL kodeky.

Mac
Windows
Linux
BSD
výkonný a ľahko použiteľný multimediálny prehrávač Vytvoril xylosper

bomi je multimediálny prehrávač, ktorý sa zameriava na jednoduché používanie, ale poskytuje aj rôzne výkonné funkcie a pohodlné funkcie

Windows
Linux
Jednoduché rozhranie GTK + pre mpv

GNOME MPV spolupracuje s MPV prostredníctvom klientskeho rozhrania API vyexportovaného programom libmpv, čo umožňuje prístup k výkonným funkciám prehrávania mpv. GNOME MPV možno konfigurovať pomocou dialógového okna preferencií prístupného cez položku ponuky "Predvoľby".

Linux
mpv
MOC (hudba na konzole) je konzolový audio prehrávač pre LINUX /UNIX navrhnutý tak, aby bol výkonný a ľahko ... Vytvoril Damian Pietras

MOC (hudba na konzole) je konzolový prehrávač pre LINUX /UNIX navrhnutý tak, aby bol výkonný a ľahko použiteľný.

Linux
Xfce
Krásny a ľahko použiteľný hudobný prehrávač Vytvoril Flavio Tordini

Musique unclutters vašu hudbu počúvanie skúsenosti s čistým rozhraním, ktoré vás bude sústrediť na to, čo naozaj záleží: hudba.

Musique podporuje väčšinu zvukových formátov vrátane FLAC, OGG Vorbis, Monkey Audio (APE), Musepack (MPC), WavPack (WV), True Audio (TTA)

Mac
Windows
Linux
Parole je multimediálny prehrávač pre desktopové prostredie Xfce, písaný pomocou GStreamer rámca. Vytvoril Ali Abdallah

Parole je multimediálny prehrávač pre desktopové prostredie Xfce, napísaný pomocou frameworku GStreamer.Parole ponúka prehrávanie lokálnych mediálnych súborov, vrátane videa s podporou titulkov, DVD /CD a živých streamov; je tiež rozšíriteľný prostredníctvom pluginov.

Linux
Xfce
Rozhranie GTK + 2 pre MPlayer. Vytvoril Kevin DeKorte

Rozhranie GTK + 2 pre MPlayer.

Linux
BSD
Xfce
MPlayer
Mochi-Player (predtým Baka Mplayer) je slobodný a open source, cross-platformový, libmpv založený ... Vytvoril Daniel Clarke

Mochi-Player (predtým Baka Mplayer) je bezplatný a open source mulplatový multimediálny prehrávač založený na libmpv. Jeho jednoduchý dizajn odráža myšlienku jednoduchého a príjemného prostredia pre sledovanie televíznych relácií.

Windows
Linux
mpv
Kaffeine je prehrávač médií pre desktopové prostredie KDE.

Kaffeine je prehrávač médií pre desktopové prostredie KDE.

Linux
Bino je video prehrávač s nasledujúcimi hlavnými funkciami: Podpora pre stereoskopické 3D video, s ...

Bino je video prehrávač s nasledujúcimi hlavnými funkciami: Podpora stereoskopického 3D videa so širokou škálou vstupných a výstupných formátov; Podpora pre video s viacerými displejmi, napr. pre powerwalls, inštalácie virtuálnej reality a ďalšie nastavenia projektorov.

Mac
Windows
Linux
BSD
Hodnotenia: 

Zaujímalo ma, aké to bolo, spustenie operačného systému Windows 7 x64bit, prvý pokus o spustenie a havarovanie - PRVÉ POUŽITIE. Okamžite sa odinštaluje.

Použil som tento prehrávač. Páči sa mi to

Najlepší hráč vôbec, najmä v Linuxe. Pre verziu systému Windows by som radšej používal rozhranie MPUI: MPUI

MPlayer bol úžasný. Hral plné hd videa oveľa rýchlejšie ako VLC alebo Media Player Classic. Ale teraz je niečo zle. Skúšal som novú verziu a narazil na obidva systémy Windows Vista.

Tento softvér bol však v porovnaní s tým veľmi dobrý, dúfam, že ho čoskoro opravia.

MPlayer on Ubuntu (Linux)
Zaujímalo by ma, aké to bolo, beh Windows 7 x64bit, prvý pokus o spustenie a to havaroval - PRVÉ POUŽITIE. Okamžite odinštalujte.