Prvá aplikácia Galéria založená na geste na správu albumov fotografií a videí. Vytvoril Diune

Prvá aplikácia Galérie s Androidom na geste pre správu albumov fotografií a videí.

Spoločnosť Mac je tiež dostupná na ľahké prenosy fotografií medzi vašimi systémami Android a Mac

Mac
Android
Android Tablet
Maven je webový prehliadač, ktorý podporuje rozšírené funkcie, vrátane ukladania hesla, duálnej obrazovky, používateľa ... Vytvoril Gihyun Jung

Maven je webový prehliadač, ktorý podporuje rozšírené funkcie vrátane ukladacieho hesla, duálnej obrazovky, používateľského agenta, podpory typu Desktop-track track-pad, záložiek jog-dial, čítačky, neobmedzených kariet a oveľa viac !!!

iPhone
iPad
Dolphin je bezplatný, rýchly, inteligentný a osobný webový prehliadač pre Android, iPhone a iPad. Vytvoril MoboTap Inc.

Prehliadač Dolphin je najinteligentnejší mobilný webový prehliadač, ktorý vám umožní komunikovať a komunikovať s webom prostredníctvom mobilného zariadenia najjednoduchším a najintuitívnejším spôsobom.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Maxthon Cloud Browser je výkonný multifunkčný prehliadač. Vytvoril Maxthon Ltd

Maxthon je prehliadač s inovatívnymi funkciami, rýchlosťou a bezpečnosťou.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
PortableApps.com
Hudobný prehrávač, ktorý môžete použiť bez toho, aby ste sa na to pozreli. Pracuje bez problémov s Apple Music. Vytvoril MacPaw Inc.

Počúvanie prebieha na gestách, nie na tlačidlách. Je ideálny pre kedykoľvek: na ceste do práce, pri cvičení alebo na cestách. Či už ste v aute, na bicykli alebo na maratóne, stratíte sa v hudbe, nie v rozhraní.

iPhone
AGL Video Player je najviac intuitívny, najrýchlejší a najhladší video prehrávač v Android Marketu ...

AGL Video Player podporuje takmer všetky formáty prehrávania videa, ako sú MKV, MP4, MOV, TS atď. AGL Video Player tiež chráni vaše osobné video pred vymazaním alebo videním, keď ľudia používajú vaše zariadenie so súkromným priečinkom.

Android

SimpleScreenRecorder je Linuxový rekordér, ktorý podporuje X11 a OpenGL. Je ľahko ovládateľný, bohatý na funkcie a má grafické používateľské rozhranie založené na Qt. Môže nahrávať celú obrazovku alebo jej časť, alebo nahrávať aplikácie OpenGL priamo.

Linux