UltraVNC je výkonný, ľahko použiteľný a bezplatný softvér, ktorý dokáže zobraziť obrazovku iného ... Vytvoril UltraVNC

UltraVNC je výkonný, ľahko použiteľný a bezplatný softvér, ktorý dokáže zobraziť obrazovku iného počítača (prostredníctvom internetu alebo siete) na vlastnej obrazovke. Program umožňuje používať myš a klávesnicu na diaľkové ovládanie druhého počítača. To znamená, že môžete pracovať na vzdialenom počítači, ako keby ste sedeli pred ním, priamo z vašej aktuálnej polohy. Ak poskytujete počítačovú podporu, môžete rýchlo pristupovať k počítačom svojich zákazníkov odkiaľkoľvek na svete a vzdialene vyriešiť problémy helpdesku! S addons ako SingleClick vaši zákazníci nemajú ani pre-install softvér alebo spustiť ... Viac informácií »

Alternatívy k UltraVNC pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako UltraVNC.
Hodnotenia: 

Pokiaľ je mi jasné, že je možné použiť UVNC na pripojenie Ammyy Admin servera, čo výrazne zjednodušuje počiatočný proces prvej relácie, pretože ten je vnc a rdp kompatibilný.

http://www.ammyy.com/sk/admin_features.html

Nikdy som sa o to nepokúšal, pretože preferujem Ammyy kvôli jednoduchosti používania, ale ak sa vám to podarilo, podeľte sa o svoj názor.

No, nepoužívam funkciu Server. Používam len diváka. Skúšané TightVNC a RealVNC a toto je najlepšie pre prístup na môj lokálny server. Veľmi dobrá rýchlosť prekódovania pre tohto malého klienta.

Odporúčame!

To je to, čo dostanete, keď kliknete na tlačidlo "Download" na webovej stránke UltraVNC.

Ak kliknete na položku „UltraVNC“ v hornej časti stránky a potom kliknete na dve ďalšie (zdanlivo nepotrebné) webové stránky, skončíte tu.

Verte mi, bolo to veľmi mätúce, keď som to prvýkrát videl - oznámenie na dne je takmer nepozorovateľné. Dizajn tejto stránky je skôr ako webové stránky 4Shared alebo Hotfile, nie webových stránok pre legitímny softvér, ako je UltraVNC. Skončil som len sťahovanie cez FileHippo ... vážne UltraVNC webové stránky, Y U SO CONFUSING?

Bol som (bohužiaľ) nejaký čas odkázaný na tento softvér a držal som sa len kvôli tomu, že je založený na spolupráci, vďaka ktorej sa vyvíja. Je to aktívne fórum, ale treba povedať, že je to rovnakých ľudí, ktorí hlásia chyby po celú dobu, z ktorých som bol jeden - veľmi verím, že spolu by sme mohli prispieť k úžasnej aplikácii

Som obrovský fanúšik princípov open source, ale povedzme napríklad, že ak je primárny vývojár trvalo vysoký, môže tam prispieť len toľko komunity, že nemá dostatok intervencie ...

Čo je úplne skličujúce a prečo by sa mal tento projekt vyhnúť, je hlavný (alebo len) vývojársky modus operandi. Zjednodušene povedané, nie je úplným, takže tento projekt bude len čiastočne využiteľný. Je nepochybne pravda, že staršie verzie sú stabilnejšie ako novšie verzie. Samozrejme, nové operačné systémy prinášajú nové problémy, ale komunikačná vrstva medzi klientom a serverom by mala byť od tohto izolovaná. Napriek tomu existujú neustále nestability, bizarné správanie, veľmi zložité reprodukovať chyby, úniky pamäte, nezrovnalosti medzi balíkmi ... pomenujete ho, všetky čísla verzií sa dostali

Urobte si láskavosť a prijmite akýkoľvek iný projekt ; je zaručené, že za ním bude oveľa viac organizovaných a rozumných vývojárov

RealVNC by mal byť naozaj najlepším VNC klientom pre Intel AMT, pretože spolupracoval na vstavanom VNC serveri, ale zistil som, že je veľmi šupinatý - RealVNC často stráca spojenie, má rôzne grafické problémy, niekedy preskočí alebo odmietne počúvať stlačenia kláves, oneskorenia a podobne.

Tak som sa konečne rozhodol dať UltraVNC ísť, a na moje veľké prekvapenie to funguje LOT lepšie v každom ohľade. Nestráca spojenie, nemá žiadne grafické problémy, ignoruje stlačenia klávesov a má tiež oveľa rýchlejšiu odozvu (na akcie klienta aj servera). Ako bonus, tiež automaticky mierka vzdialeného okna v závislosti na nastavení dpi mám v systéme Windows (mám 4K displej a používať 150% dpi škálovanie). Iste, RealVNC môže tiež škálovať, ale jeho implementácia saje (to automaticky nezmení veľkosť okna, takže som to musel urobiť ručne každý čas, ktorý som opustil boha).

Predtým, ako sa vzdialená pracovná plocha stala dobrou (tj vo Windows 7, hoci podpora škálovania dpi bola prvýkrát zahrnutá v 8.1 verím), používal som UltraVNC už dlho, takže neviem, prečo som si myslel, že RealVNC by bolo lepšie pre Intel AMT. Hlúpe ma, mal som ísť s UltraVNC od začiatku! )

Pokiaľ je mi jasné, že je možné použiť UVNC na pripojenie Ammyy Admin servera, čo výrazne zjednodušuje počiatočný proces prvej relácie, pretože ten je vnc a rdp kompatibilný.

http://www.ammyy.com/sk/admin_features.html

Nikdy som sa o to nepokúšal, pretože preferujem Ammyy kvôli jednoduchosti používania, ale ak sa vám to podarilo, podeľte sa o svoj názor.

Server Property Page
File Transfer
Remote Desktop