Hudobný prehrávač s elegantným rozhraním & amp; cloud kompatibilita

Prehrávač hudby s elegantným rozhraním & amp; cloud kompatibilita.

Funkcie: • Prehrávajte skladby z SoundCloud, Hudba Google Play, Spotify, Deezer, Hype Machine alebo vaše miestne skladby • Všetky vaše playlisty v rámci tej istej aplikácie • Integrácia menu pre systém zvuku alebo systémový zásobník pre nekompatibilné systémy • Last.fm scrobbling • Super elegantné rozhranie • Tmavý režim (Cmd /Ctrl + D) • Ovládanie klávesnicou • Bez rozptýlenia • Upozornenia na pozadí Ďalšie informácie »

Alternatívy k Harmony Music Player pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Harmony Music Player.
Alternatives: 
foobar2000 je pokročilý multi-platformový freeware audio prehrávač. Vytvoril Peter Pawlowski

foobar2000 je pokročilý freeware audio prehrávač pre platformu Windows.

Hlavné funkcie

Windows
Android
iPhone
Windows Phone
Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc založený na ... Vytvoril David Sansome a John Maguire

Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc. Je to port Amarok 1.4 pre Qt 4 framework a multimediálny rámec GStreamer, ktorý sa zameriava na rýchle a ľahko použiteľné rozhranie pre vyhľadávanie a prehrávanie hudby.

Mac
Windows
Linux
BSD
Vychutnajte si hudbu a hudbu sledovať obľúbené umelcov Vytvoril SoundCloud Ltd.

Funkcia SoundCloud umožňuje zdieľať hudbu rýchlo a rýchlo. ľahko. Platforma berie každodenné problémy z prijímania, odosielania a odosielania správ. distribúcia hudby pre umelcov, nahrávacie spoločnosti a iných hudobných profesionálov.

Mac
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Kindle Fire
Freeware Winamp-like media player, založený na BASS audio knižnici s podporou veľkého počtu ... \ t Vytvoril Artem Izmaylov

Freeware Prehrávač médií typu Winamp, založený na zvukovej knižnici BASS s podporou veľkého počtu formátov a zoznamov skladieb. Pracuje s viacerými playlistami okamžite (tabbed window), umožňuje vytváranie záložiek a tiež má frontu prehrávania.

Windows
Android
PortableApps.com
Winamp je multimediálny prehrávač pre Windows a OS X vyvinutý spoločnosťou Justin Frankel a Dmitry Boldyrev ... Vytvorené Radionómiou

Winamp je multimediálny prehrávač pre Windows a OS X vyvinutý spoločnosťou Justin Frankel a Dmitry Boldyrev ich spoločnosťou Nullsoft, ktorú neskôr predali spoločnosti AOL, ktorá predala Radionomy v januári 2014.

Mac
Windows
Prehrávač médií, mediálna knižnica, internetová rozhlasová stanica a aplikácia pre správu zariadení iPhone Vytvorené spoločnosťou Apple Inc.

iTunes je najlepší spôsob, ako organizovať a vychutnávať si hudbu, filmy a televízne programy, ktoré už máte - a nakupovať pre tie, ktoré chcete získať.

Môžete dokonca naladiť na voľné hudobné stanice na vyžiadanie, ktoré boli úplne prepracované našimi odborníkmi z Apple Music.

Mac
Windows
iPhone
Windows S
iPad
Aplikácia MusicBee uľahčuje správu, vyhľadávanie a prehrávanie hudobných súborov v počítači. Vytvoril Steven Mayall

Spravujte svoju hudbu ako knižnicu, ako zoznamy skladieb alebo ako priečinky v systéme súborov. Organizujte, prehľadávajte a vyhľadávajte hudbu v počítači, na prenosných zariadeniach a na webe. S malými alebo veľkými zbierkami sa pracuje ľahko.

Windows
Služba Hudba Google Play, služba dostupná pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom odovzdávať ... Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Hudba Google Play, služba, ktorá je k dispozícii pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom nahrať svoju osobnú hudobnú zbierku a pristupovať k nej okamžite na webe alebo v akomkoľvek kompatibilnom zariadení.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Android Wear
Deezer je internetová hudobná streamingová služba. Vytvoril Deezer

Služba Deezer je internetová hudobná streamingová služba. Umožňuje používateľom počúvať hudobný obsah z nahrávacích spoločností vrátane EMI, Sony, Universal Music Group a Warner Music Group na rôznych zariadeniach online alebo offline.

Windows
Web
Android
iPhone
Java Mobile
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Audacious je pokročilý audio prehrávač.

Audacious je pokročilý audio prehrávač. Je bezplatný, ľahký, založený na GTK +, beží na Linuxe a mnohých ďalších platformách * nix a je zameraný na kvalitu zvuku a podporuje širokú škálu audio kodekov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
MediaMonkey je hudobný prehrávač a správca hudobnej knižnice s podporou 50 000 súborov a mnoho ďalších. Vytvoril Ventis Media

MediaMonkey je hudobný prehrávač a manažér hudobnej knižnice s podporou 50 000 súborov a množstvom funkcií na organizovanie, označovanie, konverziu a napaľovanie hudby. Má tiež pokročilé funkcie podcastingu a synchronizácie.

Windows
Android
Windows S
Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý hrá a organizuje digitálnu hudbu. Vytvorené v projekte GNOME

Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý prehráva a organizuje digitálnu hudbu. Inšpirovaný iTunes spoločnosti Apple, je to slobodný softvér, ktorý je navrhnutý tak, aby dobre fungoval v rámci prostredia GNOME Desktop pomocou rámca médií GStreamer.

Linux
BSD
Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vytvoril tím Amarok Development Squad

Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vďaka tomu je prehrávanie hudby, ktorú milujete, a objavovanie novej hudby jednoduchšie ako kedykoľvek predtým - a vyzerá to dobre.

Funkcie

Windows
Linux
BSD
DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správy ... Vytvoril Alexey Yakovenko

DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správu zoznamov skladieb. Podporuje hlavné zvukové kodeky a tagy, globálne klávesové skratky, prehrávanie bez medzier, streamovanie zvuku, ovládanie príkazového riadka a má 18-pásmový ekvalizér.

Mac
Linux
Android
BSD
Xfce
Tomahawk vám poskytuje prístup k všetkým vašim obľúbeným hudobným prehrávačom v jednom výkonnom prehrávači médií.

Tomahawk vám poskytuje prístup k celej vašej obľúbenej hudbe v jednom výkonnom prehrávači médií.

Mac
Windows
Linux
Android
Hodnotenia: 

Hudobný prehrávač Harmony je teraz komerčný, čo znamená, že nie je zadarmo.

Coverflow
Dark mode
Responsive
Sound menu integration
Notification
Nielen webový balík, ale plnohodnotný desktopový prehrávač!
Hudobný prehrávač Harmony je teraz komerčný, čo znamená, že nie je zadarmo.