Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc založený na ... Vytvoril David Sansome a John Maguire

Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc. Je to port Amarok 1.4 pre Qt 4 framework a multimediálny rámec GStreamer, ktorý sa zameriava na rýchle a ľahko použiteľné rozhranie pre vyhľadávanie a prehrávanie hudby. Je k dispozícii pre Unix, Windows a Mac OS X.

Vlastnosti: Vyhľadávanie a prehrávanie vašej miestnej hudobnej knižniceZoznamujte internetové rádio z Last.fm, SomaFM, Magnatune, Jamendo a Icecast. biografie a fotografiePrekladajte hudbu do formátu MP3, Ogg Vorbis, Ogg Speex, FLAC alebo AACEdit na súbory MP3 a OGG, organizujte svoju hudbu Stiahnite si chýbajúce obaly albumov z oznámení Last.fmNative na pracovnej ploche v operačnom systéme Linux a Mac OS XRemote pomocou Wii Remote, MPRIS alebo príkaz-lineKopírovať hudbu do prehrávača iPod, iPhone, MTP alebo veľkokapacitného USB prehrávačaQueue managerAndroid diaľkové ovládanie ... Viac informácií »

Alternatívy k Clementine pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Clementine.
Alternatives: 
Audacious je pokročilý audio prehrávač.

Audacious je pokročilý audio prehrávač. Je bezplatný, ľahký, založený na GTK +, beží na Linuxe a mnohých ďalších platformách * nix a je zameraný na kvalitu zvuku a podporuje širokú škálu audio kodekov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý hrá a organizuje digitálnu hudbu. Vytvorené v projekte GNOME

Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý prehráva a organizuje digitálnu hudbu. Inšpirovaný iTunes spoločnosti Apple, je to slobodný softvér, ktorý je navrhnutý tak, aby dobre fungoval v rámci prostredia GNOME Desktop pomocou rámca médií GStreamer.

Linux
BSD
Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vytvoril tím Amarok Development Squad

Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vďaka tomu je prehrávanie hudby, ktorú milujete, a objavovanie novej hudby jednoduchšie ako kedykoľvek predtým - a vyzerá to dobre.

Funkcie

Windows
Linux
BSD
DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správy ... Vytvoril Alexey Yakovenko

DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správu zoznamov skladieb. Podporuje hlavné zvukové kodeky a tagy, globálne klávesové skratky, prehrávanie bez medzier, streamovanie zvuku, ovládanie príkazového riadka a má 18-pásmový ekvalizér.

Mac
Linux
Android
BSD
Xfce
Tomahawk vám poskytuje prístup k všetkým vašim obľúbeným hudobným prehrávačom v jednom výkonnom prehrávači médií.

Tomahawk vám poskytuje prístup k celej vašej obľúbenej hudbe v jednom výkonnom prehrávači médií.

Mac
Windows
Linux
Android
gPodder sťahuje a spravuje bezplatný audio a video obsah ("podcasty") pre vás. Vytvoril Thomas Perl

gPodder pre vás stiahne a spravuje bezplatný audio a video obsah ("podcasty"). Počúvajte priamo v počítači alebo v mobilných zariadeniach.

K dispozícii pre systémy Linux, FreeBSD, Windows, Mac OS X a mobilné zariadenia, ako sú Nokia N810, N900 a N9.

Mac
Windows
Linux
S60
BSD
Blackberry 10
PlayBook
PortableApps.com
...
Xfce
Rozšíriteľný hudobný prehrávač s podporou Podcast, webové rádio, zoznamy skladieb a mnoho ďalších. Vytvoril Joe Wreschnig, Michael Urman, Steve Robertson

Quod Libet je zvukový prehrávač Gapless GTK + založený v jazyku Python. Je navrhnutý okolo myšlienky, že viete ako organizovať svoju hudbu lepšie ako my. To vám umožní robiť zoznamy skladieb na základe regulárnych výrazov (dont starosti, pravidelné vyhľadávanie pracovať príliš).

Mac
Windows
Linux
Debian
Xfce
Prehrajte svoju hudbu a videá. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Vytvoril Banshee Project

Prehrávanie hudby a videí. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Objavte novú hudbu s rádiom Last.fm. Synchronizujte svoj telefón G1, iPod a ďalšie zariadenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Radium je aplikácia pre streamovanie internetového rádia. Vytvoril CatPig Studios

Radium je aplikácia pre streamovanie internetového rádia. Radium prichádza s predinštalovanými tisíckami rozhlasových staníc z celého sveta a sťahuje nové, kedykoľvek sú pridané. Podporované sú aj služby Sirius /XM, digitálne importované a iné služby založené na predplatnom.

Mac
iPhone
Linux
AVPlayer môže hrať takmer všetky počítačové video formát súborov, ako je AVI, Xvid, WMV a oveľa viac ... Vytvoril EPLAYWORKS

AVPlayer môže hrať takmer ľubovoľný formát video súboru, ako je AVI, Xvid, WMV a oveľa viac a ľahšie. Žiadne konverzie ťažkostí. Skopírujte len súbory cez USB a jednoducho presuňte myšou do aplikácie Media Explorer aplikácie AVPlayer.

iPhone
iPad
Multimediálny hudobný prehrávač Vytvoril EXAILE TEAM

Exaile je multiplatformový hudobný manažér a hráč pre GTK + napísaný v Pythone a je ľahko rozšíriteľný prostredníctvom pluginov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
Nightingale je bezplatný a výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Windows a Mac založený na ...

Nightingale je bezplatný a výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Windows a Mac založený na zdrojovom kóde prehrávača médií Songbird. Krásne rozhranie so širokou škálou podporovaných audio formátov, všetko s podporou viacerých platforiem!

Významné funkcie

Mac
Windows
Linux
gPodder sťahuje a spravuje bezplatný audio a video obsah ("podcasty") pre vás. Vytvoril Thomas Perl

gPodder pre vás stiahne a spravuje bezplatný audio a video obsah ("podcasty"). Počúvajte priamo v počítači alebo v mobilných zariadeniach.

K dispozícii pre systémy Linux, FreeBSD, Windows, Mac OS X a mobilné zariadenia, ako sú Nokia N810, N900 a N9.

Mac
Windows
Linux
S60
BSD
Blackberry 10
PlayBook
PortableApps.com
...
Xfce
Azul je prehrávač médií, ktorý vám umožňuje sťahovať video priamo z webu a prehrávať ho. Vytvoril Gplex

Azul je multimediálny prehrávač, ktorý vám umožňuje sťahovať video priamo z webu a okamžite ho prehrávať bez ohľadu na formát. Môžete tiež preniesť súbory do služby Azul cez iTunes.

iPhone
iPad
aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ... Vytvoril tím aTunes

aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ho možno spustiť na rôznych platformách: Windows, Linux a Unixové systémy.

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

Určite by som to využil, keby som používal distribúciu Linuxu, ako je LinuxMint ako môj hlavný operačný systém, ale na Windows, máme Musicbee, ktorý má menej RAM a má najlepšiu podporu podcastu, akú som kedy videl, najmä preto, že zhromažďuje každý pre každú epizódu. Snažil som sa s Clementine a skončil s podcast súbor bez informácií v tagoch. Clementine tiež odstráni akcentovaný znak pri sťahovaní epizódy.

Na spotrebu RAM, Clementine trvá 122 MB po spustení tu, bez toho, aby aj súbor v knižnici. Musicbee zaberá 57 MB s mojou úplnou zbierkou (14000 súborov).

Okrem toho je to veľmi dobrý hráč a multiplatformný, na rozdiel od Musicbee.

Toto je môj preferovaný organizátor zvuku /prehrávač v systéme Linux. Bohužiaľ, tam je nejaký druh chyby v kóde, ktorý spôsobuje, že amp až 100% využitie procesora, keď je zatvorený pri použití grafickej karty Nvidia. Viem, čudné, ale bolo to prítomné prostredníctvom niekoľkých aktualizácií ovládačov Nvidia a spôsobilo mi použitie Guayadeque ako náhradu za môj hlavný box. Škoda, naozaj sa mi páči Clementine, ale vydávanie príkazu killall vždy, keď som tú vec zavrel, je pita.

Edit: Našťastie vývojári opravili túto chybu a som späť na používanie Clementine, aspoň na čiastočný úväzok. Bohužiaľ pre nich, v medziobdobí som mal možnosť vyskúšať niekoľko ďalších klientov a zvykli si na Guayadeque a Gmusicbrowser, najmä neuveriteľne vysokú úroveň prispôsobenia, ktoré má k dispozícii ten druhý, takže Clementine si viac či menej vzala zadné sedadlo. p>

Toto je najlepší znejúci MP3 prehrávač pre Windows, ktorý som našiel. Trochu pozadie - bol som rád, že som si hral môj mp3 na Windows, kým som dal Ubuntu a ísť na náhradný oddiel na mojom PC. Použil som predvolený mp3 prehrávač na ňom (Banshee) na bol prekvapený, ako lepšie hudba znie - viac jasnosti, hĺbky, priestorové. Keď som sa vrátil do Windows, snažil som sa len o každý iný MP3 prehrávač, ale všetci znel podobne ako v Linuxe, aj keď používali WASAPI zvuk. Myslel som si, že to mohlo byť preto, že na každom operačnom systéme používal rôzne ovládače zvukovej karty, ale potom som našiel tohto hráča, ktorý používa rovnakú knižnicu GStreamer z Linuxu na Windows a teraz to znie tak dobre. Tak to musí byť knižnica GStreamer produkuje lepšiu kvalitu.

Veľký, ľahký a rýchly hudobný prehrávač na OSX s mnohými funkciami. Zabudnite na nafúknuté iTunes! Hráč je aktívne vyvinutý.

Môj nový Amarok 1.4: D

Funguje skvele na všetkých mojich platformách.

Vyskúšajte to

Dobré rozhranie, pekné funkcie, ale výkon je trochu zlý.

Clementine with lyrics pane
Icecast radio stations
Smart playlists and kittens
Mám rád Clementine, pretože má skvelé rozhranie, s ktorým sa ľahko dostanete spolu s :) Aj keď ho používam len pre mp3 skladované na mojom počítači, môžete ho spárovať so systémom Soundcloud, Spotify a ...
Určite by som to využil, keby som používal distribúciu Linuxu ako LinuxMint ako môj hlavný operačný systém, ale na Windows, máme Musicbee, ktorý má menej RAM a má najlepšiu podporu podcastu, akú som kedy videl ...