Freeware Winamp-like media player, založený na BASS audio knižnici s podporou veľkého počtu ... \ t Vytvoril Artem Izmaylov

Freeware Prehrávač médií typu Winamp, založený na zvukovej knižnici BASS s podporou veľkého počtu formátov a zoznamov skladieb. Pracuje s viacerými playlistami okamžite (tabbed window), umožňuje vytváranie záložiek a tiež má frontu prehrávania. Krištáľovo čistý zvuk, technológia reprodukcie sa podstatne líši od Winamp a WMP.A maximálna funkčnosť z minimálneho množstva zdrojov. Minimálna spotreba systémových prostriedkov, ľahšia ako WinampMultilingual support.Adjustment globálnych a lokálnych klávesových skratiek (vzory z WinAmp a WMP) ) .Podpora zásuvných modulov, skins a custom icons.Cue-Sheets a zabudovaná podpora Last.fm .... Viac informácií »

Alternatívy k AIMP pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako AIMP.
Alternatives: 
Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc založený na ... Vytvoril David Sansome a John Maguire

Clementine je multiplatformový a open source hudobný prehrávač a organizátor knižníc. Je to port Amarok 1.4 pre Qt 4 framework a multimediálny rámec GStreamer, ktorý sa zameriava na rýchle a ľahko použiteľné rozhranie pre vyhľadávanie a prehrávanie hudby.

Mac
Windows
Linux
BSD
Media Player Classic bol navrhnutý tak, aby vyzeral presne ako ... Vytvoril Gabest (Guliverkli)

Media Player Classic bol navrhnutý tak, aby vyzeral presne ako Windows Media Player 6.4, ale s mnohými ďalšími novými funkciami. Má vstavaný DVD prehrávač s zoomom v reálnom čase, podporu pre titulky AVI, podporu QuickTime a RealVideo a vstavaný kodek MPEG2 /SVCD /DVD.

Windows
Audacious je pokročilý audio prehrávač.

Audacious je pokročilý audio prehrávač. Je bezplatný, ľahký, založený na GTK +, beží na Linuxe a mnohých ďalších platformách * nix a je zameraný na kvalitu zvuku a podporuje širokú škálu audio kodekov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý hrá a organizuje digitálnu hudbu. Vytvorené v projekte GNOME

Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý prehráva a organizuje digitálnu hudbu. Inšpirovaný iTunes spoločnosti Apple, je to slobodný softvér, ktorý je navrhnutý tak, aby dobre fungoval v rámci prostredia GNOME Desktop pomocou rámca médií GStreamer.

Linux
BSD
DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správy ... Vytvoril Alexey Yakovenko

DeaDBeeF je ľahký grafický hudobný prehrávač vytvorený pre jednoduché prehrávanie hudby a správu zoznamov skladieb. Podporuje hlavné zvukové kodeky a tagy, globálne klávesové skratky, prehrávanie bez medzier, streamovanie zvuku, ovládanie príkazového riadka a má 18-pásmový ekvalizér.

Mac
Linux
Android
BSD
Xfce
Prehrajte svoju hudbu a videá. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Vytvoril Banshee Project

Prehrávanie hudby a videí. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Objavte novú hudbu s rádiom Last.fm. Synchronizujte svoj telefón G1, iPod a ďalšie zariadenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Rozšíriteľný hudobný prehrávač s podporou Podcast, webové rádio, zoznamy skladieb a mnoho ďalších. Vytvoril Joe Wreschnig, Michael Urman, Steve Robertson

Quod Libet je zvukový prehrávač Gapless GTK + založený v jazyku Python. Je navrhnutý okolo myšlienky, že viete ako organizovať svoju hudbu lepšie ako my. To vám umožní robiť zoznamy skladieb na základe regulárnych výrazov (dont starosti, pravidelné vyhľadávanie pracovať príliš).

Mac
Windows
Linux
Debian
Xfce
Vanilla Music je čistý, jednoduchý a opensource hudobný prehrávač pre Android. Vytvoril Adrian Ulrich

Vanilla Music, vidlica Vanilla Music Player, ktorý bol opustený, je opensource hudobný prehrávač pre Android, navrhnutý tak, aby bol jednoduchý, čistý a minimálny.

Android
UMPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch. Vytvoril Ori Rejwan

UMPlayer je filmový prehrávač, ktorý beží na mnohých systémoch. Hrá väčšinu MPEG /VOB, AVI, Ogg /OGM, VIVO, ASF /WMA /WMV, QT /MOV /MP4, RealMedia, Matroska, NUT, NuppelVideo, FLI, YUV4MPEG, FILM, RoQ, PVA súbory, podporované mnohými natívnymi , XAnim a Win32 DLL kodeky.

Mac
Windows
Linux
BSD
Multimediálny hudobný prehrávač Vytvoril EXAILE TEAM

Exaile je multiplatformový hudobný manažér a hráč pre GTK + napísaný v Pythone a je ľahko rozšíriteľný prostredníctvom pluginov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
Light Alloy je multimediálny prehrávač pre Windows. Vlastnosti časová os Vytvoril Vortex Group, LLC.

Light Alloy je multimediálny prehrávač pre Windows.

Funkcie

TimelineSo môžete vidieť graficky, koľko sa hrá a koľko je ešte potrebné hrať

Windows
Prehrajte svoju hudbu a videá. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Vytvoril Banshee Project

Prehrávanie hudby a videí. Zostaňte zábavní a aktuálne s podcastmi a video podcastmi. Objavte novú hudbu s rádiom Last.fm. Synchronizujte svoj telefón G1, iPod a ďalšie zariadenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ... Vytvoril tím aTunes

aTunes je plnohodnotný audio prehrávač a manažér, vyvinutý v programovacom jazyku Java, takže ho možno spustiť na rôznych platformách: Windows, Linux a Unixové systémy.

Mac
Windows
Linux
SPlayer je prehrávač, ktorý podporuje všetky populárne formáty vrátane DVDRip, HDTV, RMVB, QuickTime ... Vytvoril sieť Striker /Shen Sheng

Splayer je prehrávač, ktorý podporuje všetky populárne formáty vrátane DVDRip, HDTV, RMVB, QuickTime, MPEG-2, MPEG-4, AC3 /DTS, FLAC, TTA, AAC, MPC, 3GP /AMR a titulky.

Splayer je dobre vybavený kodekmi a má veľmi nízku spotrebu zdrojov, najlepšie pre notebooky a flash disky.

Windows
Qmmp je audio-prehrávač, ktorý je napísaný pomocou Qt knižnice. Používateľské rozhranie je podobné ...

Qmmp je audio-prehrávač, napísaný pomocou knižnice Qt. Užívateľské rozhranie je podobné Winamp alebo xmms.

Ďalšie funkcie

Windows
Linux
BSD
Xfce
Hodnotenia: 

Najkrajší hudobný prehrávač

AIMP mi poskytol najlepší UX, aký som kedy videl. Niekoľko glitching tu a tam, ale žiadna aplikácia je bez hriechu.

AIMP verzia 3 je už vydaná s obrovskými vylepšeniami, ale zatiaľ v Beta fáze. Niektoré zaznamenané vylepšenia sú ...

  • Sound Engine: Náš vlastný výstupný systém, BASS, sa teraz používa len ako dekodér

  • Zvukový modul: Pridaná podpora ASIO /WASAPI /Direct Sound

  • Zvukový modul: Pridaná emulácia 5.1 / 7.1 kanálov

  • Zvukový modul: Podpora formátov DTS /TAK

  • Zvukový modul: Pridaná podpora súborov OGG s viacerými stopami vo vnútri

  • Skiny: Pridaná plná podpora polopriehľadných textúr

  • LastFM Scrobbler: Teraz pracuje priamo so službou

  • LastFM Scrobbler: Scrobbling track z internetového rádia

  • Editor značiek: ReplayGain - možnosť manuálneho zadávania hodnôt

  • Editor značiek: ReplayGain - pridaná možnosť automatického prepočítavania hodnôt

atď.

Vo všeobecnosti používam foobar2000 ... ale niekedy chcem počúvať hudbu a pozerať sa na nejakú skvelú vizualizáciu ... moje obľúbené sú Aorta VR a The Rabbit Hole ... jednoducho úžasné ^ _ ^ (sú zo Sonique media player btw ... bohužiaľ nie je vo vývoji)

Chcete tiež pridať k predchádzajúcemu komentáru. Teraz používam xmplay na plný úväzok ako môj hudobný prehrávač. dôvod, prečo som sa zmenil, je to, že targetp bol príliš ťažký na jednoduché prehrávanie hudby, ale príliš svetlý na to, aby nahradil winamp /mediamonkey atď.

Niekoľko rokov ste ho používali a nemohli byť šťastní. Prepnutý z Winamp, čo je obrovský zdroj prasa v porovnaní. Má skvelú kvalitu zvuku, skvelé vlastnosti a niektoré naozaj pekné vzhľady. A niečo, čo niektorí ľudia nedávajú veľa kreditu, je plugin podpora, niektoré Winamp pluginy sú kompatibilné, a jeden som používal od tej doby, čo som prešiel na Aimp je DSP "Enhancer" plugin. Pre reproduktory, ako je moja, zlepšuje kvalitu zvuku ešte viac, takže vám odporúčam skúsiť to.

Skvelý program. Veľa úžasných kože vonku, stačí urobiť nejaké kopanie. :) Zaberá smiešne malé množstvo pamäte, berúc do úvahy všetky skvelé veci, ktoré robí, a, ako už povedali iní, kvalita zvuku je vynikajúca. Myslím, že táto je väčšia mimo USA pre tých, ktorí sa čudujú, prečo to prešlo pod radarom, ale akonáhle ju začnete používať, budete ju milovať. Môj hlavný problém s tým je, že je na hranici toho, že je aplikácia hudobnej knižnice a jednoduchý hudobný prehrávač, mám problémy s nájdením výklenku v mojej každodennej hudbe. Vizualizéry sú tak-tak, nič na diaľku porovnať s milkdrop alebo dokonca ten v iTunes. On-line rádio je sen, aj keď bol urobený miliónkrát predtým; jeho dobre prezentovaný a ľahko použiteľný. A NIE JE LINUX VERZIA ... Používam ho denne

Milujem AIMP! Nikdy som o tom nepočul, kým som nenašiel túto stránku dnes. Možnosti sú takmer presne to, čo chcem ovládať. Vyzerá to dobre v plnej veľkosti av minimálnom režime (čo je to, čo používam väčšinu času). Kvalita zvuku znie vynikajúco bez toho, aby ste museli konfigurovať nastavenia zvuku. Keď som už 5 rokov používal Winamp ako môj hlavný hráč, povedal by som, že mi pomohol previesť na AIMP. Rozhranie je podobné a tak je aj konfigurácia. Pri nastavovaní AIMP spôsobom, akým som to chcel, by som niečo videl a myslel by som si, že by som si to mohol zmeniť, aby som to urobil. Skvelý program, úplne podcenený, a ja som sklamaný, že teraz nájdem len AIMP.

Škoda, že už nie je freeware. Všetko o tom je dobré /jemné, najmä pekný dizajn, okrem ekvalizéra. Dokonca aj mierny prírastok v nižších frekvenciách má tendenciu produkovať praskavé zvuky z vašich reproduktorov, ako keby bola membrána roztrhnutá /poškodená. Normalizér tiež preháňa normalizáciu hlasitosti, ako keby niekto otáčal gombík hlasitosti nadol pri každej zborovej časti akejkoľvek skladby. Nehovoriac o nepríjemnej predvolenej konfigurácii, ktorá nastaví prehrávač na automatické prehrávanie po štarte programu. No, aspoň konfigurácia je jednoduchšia ako väčšina hráčov a kvalita zvuku je lepšia ako Foobar2k (ktorá bola známa svojou kvalitou zvuku po celú dobu), ale pre mňa to odporúčam priemernej osobe nie no. A rozhodne to nie je pre osobu s basovým zameraním, ako som ja, kto má tendenciu ladiť basy.

Je škoda, že vzhľadom na nedostatok slovného rozšírenia AIMP nedostal pozornosť, ktorú si zaslúži. Užívateľské rozhranie vám nedáva nič nové a pre non-audiofily to nebude znamenať veľký rozdiel. Keď som to prvýkrát dostal, priateľ mi to odporučil. Bol som hardcore Winamp užívateľ, tak som musel dať na test. A tak som išiel a hrá som pár piesní na winamp a porovnával ich jeden na jedného s hrou na AIMP s vypnutým EQ (aby som naozaj vedel, ako to znie hlavný dekodér hudby). Výsledky, musím povedať, boli bez pochýb úžasné ... Myslím ... WOW ... Neviem, ako to robili títo chlapci, ale VŠETKO Znie trochu jasnejšie na AIMP ako na INOM INOM hráčovi vonku (No, porovnal som to s Winamp, WIndows Media Player, Foobar, VLC a Songbird). Je to skutočná škoda, že nemajú verziu pre Mac, pretože som práve prešiel na Mac a naozaj mi bude chýbať. Tiež skutočnosť, že inštalátor je asi 5 MB, a obsahuje prehrávač, ripper, editor tagov a napaľovačku robí to z tohto sveta. Ak ste používateľom programu Windows Media Player, používateľom Winampu alebo akýmkoľvek iným používateľom prehrávača MEDIA a považujete sa za audiofilu, musíte to skontrolovať. Verte mi, že keď porovnáte kvalitu, už sa nevrátite. Mimochodom, nehrá video, ale vždy máme VLC na pokrytie tohto frontu =)

ak používate rozhranie Winamp, ale potrebujete ušetriť pamäť vo vašom počítači, potom je to program pre vás! )

Páči sa mi. To mi pripomína dobré ol 'slávy dní Winamp a hudobný prehrávač skinning. Ok, otestujme to podľa mojich jednoduchých kritérií, ktorými sú:

-Zahrajte si hudbu - skontrolujte -Nice rozhranie /nevyzerá ako blbosť - kontrola - Nízka spotreba pamäte - podržte ... viac ako dvojnásobok spotreby pamäte foobar ... no check

Je nám ľúto, ale rovnako ako ja chcem mať rád AIMP, foobar pre mňa pracuje lepšie.

Main window
Compact mode
Dark version of the main theme "Bliss"
AIMP3, the color and the appearance of some elements can be chosen by a user
Black Glass v3.1 Skin, Special for AIMP3 by San4o
ZiX v3.6 for AIMP v3.50
AIMP je bezpochyby najlepší audio prehrávač, aký som kedy použil. Bol som zbožným používateľom Winampu tak dlho, ako si spomínam, keď som sa pokúsil migrovať na rôznych hráčov v rôznych ...
Najlepší hudobný prehrávač vôbec