foobar2000 je pokročilý multi-platformový freeware audio prehrávač. Vytvoril Peter Pawlowski

foobar2000 je pokročilý freeware audio prehrávač pre platformu Windows.

Hlavné funkcie

Podporované audio formáty: MP3, MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack, Speex, AU, SND ... a ďalšie komponenty. Bezproblémové prehrávanie. Ľahko prispôsobiteľné rozloženie používateľského rozhrania. Rozšírené možnosti značkovania. Podpora pre ripovanie audio CD, ako aj prepisovanie všetkých podporovaných audio formátov pomocou komponentu Converter. Plná podpora ReplayGain. Prispôsobiteľné klávesové skratky. Otvorená architektúra komponentov umožňuje vývojárom tretích strán rozšíriť funkčnosť prehrávača .... Viac informácií »

Alternatívy k foobar2000 pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako foobar2000.
Alternatives: 
VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojovým kódom. Vytvorené službou VideoLAN

VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojom, ktorý prehráva väčšinu multimediálnych súborov, ako aj DVD, audio CD, VCD a rôzne streamingové protokoly.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Apple TV
PortableApps.com
Kindle Fire
Haiku
Xbox
Krásny a výkonný hudobný prehrávač online pre spoločnosť VK.com Vytvoril Artem Shuba, Surgut

Meridian je hudobný prehrávač, ktorý vám umožní počúvať hudbu z populárnej ruskej sociálnej siete vk.com.

Windows
Web
Windows Phone
VK
Krásny a výkonný hudobný prehrávač online pre spoločnosť VK.com Vytvoril Artem Shuba, Surgut

Meridian je hudobný prehrávač, ktorý vám umožní počúvať hudbu z populárnej ruskej sociálnej siete vk.com.

Windows
Web
Windows Phone
VK
AVPlayer môže hrať takmer všetky počítačové video formát súborov, ako je AVI, Xvid, WMV a oveľa viac ... Vytvoril EPLAYWORKS

AVPlayer môže hrať takmer ľubovoľný formát video súboru, ako je AVI, Xvid, WMV a oveľa viac a ľahšie. Žiadne konverzie ťažkostí. Skopírujte len súbory cez USB a jednoducho presuňte myšou do aplikácie Media Explorer aplikácie AVPlayer.

iPhone
iPad
Otvorený audiophile hudobný prehrávač Vychutnajte si svoju hudbu, ako ste predtým nikdy neurobili
Môžete prevziať kontrolu nad vašou hudobnou zbierkou. Vytvorené spoločnosťou Intermedia Software

Môžete prevziať kontrolu nad vašou hudobnou zbierkou. Prestaňte tráviť čas vyhľadávaním súborov na vašom počítači alebo prechádzaním cez CD, vinylové nahrávky a pásky - namiesto toho jednoducho počúvajte a prehliadajte svoju hudbu!

Windows
iPhone
Hudobný prehrávač a služba na objavovanie, prehrávanie a nakupovanie hudby. Vytvoril spoločnosť Voltra Co.

Voltra je minimalistický prehrávač hudby so synchronizáciou v oblakoch, prehrávanie offline a bezstratová podpora.

Mac
Windows
Linux
iPhone
iPad
Funkcia prenosu do zariadenia WALKMAN® a prehrávanie obsahu s vysokým rozlíšením je ... Vytvorené spoločnosťou Sony Video & amp; Sound Products Inc.

Aplikácia na organizovanie a prenos hudby na audio zariadenia vyrobené spoločnosťou Sony.

Windows
Android
iPhone
Hlavným cieľom tohto projektu je vytvoriť hudobný prehrávač, ktorý je optimalizovaný pre rýchlosť (aj s ... Vytvoril Gateship-One

Prehrávač hudby, ktorý je optimalizovaný pre rýchlosť (aj pri veľkých hudobných knižniciach). Na druhej strane sú hráči navrhnutí s ohľadom na Pokyny pre návrh materiálu a snažíme sa ich nasledovať čo najbližšie.

Android
Android Tablet
F-Droid
Počúvajte online svoje obľúbené skladby. Bezplatné streamovanie hudby Vytvoril WiinKz

Počúvajte svoje obľúbené melódie online

Úplne zadarmo a legálne. Vyhľadajte skupinu, počúvajte, zdieľajte, pridávajte zoznamy skladieb, počúvajte rádiá, vyhľadajte texty. Môžete dokonca sledovať video alebo sťahovať mp3.

Mac
Windows
Web
Android
Chrome OS
Kindle Fire
Stellio je pokročilý hudobný prehrávač s podporou tém, výkonným zvukom a integráciou s VK a ... Vytvoril tím Stellio

Stellio je pokročilý hudobný prehrávač s podporou tém, výkonným zvukom a integráciou s VK a Dropbox.

Android
Android Tablet
Android Wear
GOM Audio je bezplatný zvukový prehrávač navrhnutý tak, aby bol jednoduchý Vytvoril Gretech Corp.

Audio GOM je bezplatný zvukový prehrávač určený na jednoduché počúvanie diskov CD, MP3, M4A a iných populárnych audio formátov vo vašom PC.GOM Audio implementuje mnoho funkcií a skratiek používaných v prehrávači GOM Media Player na ďalšie vylepšenie prehrávanie.

Windows
Android
V podstate ľahký hudobný prehrávač, ktorý má aj prehliadanie priečinkov, ekvalizér, pieseň s rozstupom ... Vytvoril Daaw Aww

V podstate ľahký hudobný prehrávač, ktorý má aj prehliadanie priečinkov, ekvalizér, skladbu cross-fading a možnosť prehrávania videa. Napriek tomu najdôležitejšie vlastnosti sú zvuková vizualizácia a ľahká produkcia HD videa.

Android
Rocket Player ponúka intuitívne rozloženie, takže môžete tráviť čas počúvaním, nehľadaním, pre vaše ... Vytvoril JRT Studio

Rocket Player ponúka intuitívne usporiadanie, takže môžete tráviť čas počúvaním, nehľadaním svojich médií. Prejdite doľava, potiahnite doprava, je to tak jednoduché ako otáčanie stránky. Hrajte podľa albumu, interpreta, žánru alebo skladateľa z jedinečného rozhrania karty.

Android
Android Tablet
Hudba je nová aplikácia pre prehrávanie hudby GNOME. Vytvoril projekt GNOME

Hudba je nová aplikácia pre prehrávanie hudby GNOME. Jeho cieľom je skĺbiť elegantný a ponorný zážitok z prehliadania s jednoduchými a jednoduchými ovládacími prvkami.

Linux
GNOME
Hodnotenia: 

Jeden z najrobustnejších, ľahko použiteľných a prispôsobiteľných audio prehrávačov, ktoré som kedy použil.

Mimo prispôsobenia reťazca a hyper personalizujte ho akýmkoľvek spôsobom bez toho, aby ste porušili vašu banku RAM.

Pri filtrovaní aplikácií Mac OS X je však zahrnutý foobar a je označený ako kompatibilná aplikácia Mac. Je to čisto okná. Takže prosím, alternatívne, opraviť a správne označiť.

Je to veľmi dobrý hráč ....... je to skoro to, čo som hľadal .... Páči sa mi to, je to tak prispôsobiteľné, chcem len systém upozornenia na ďalšiu aktualizáciu xD

Nie je to len jeden z najviac prispôsobiteľných audio prehrávačov /manažérov, ale jedna z najviac prispôsobiteľných aplikácií všetkých čias. Je to musíte mať aplikáciu pre počúvanie hudby /zber fandu. Je to najbližší konkurent, Songbird, môže byť hladký, užívateľsky prívetivejší mimo krabičky a všeobecne audio aplikácia s mnohými pozitívnymi bodmi, ale jednoducho nemôže ovládať hudbu vo veľkom meradle, ktoré robí foobar2000. Hoci foobar2000 je učenie krivka môže dostať strmé v určitých oblastiach, ale väčšinou len vtedy, pokiaľ ide o prispôsobenie a riadenie na úrovni, že priemerný človek pravdepodobne nikdy nezaujíma.

Hrozne hlúpe a neohrabané rozhranie naozaj zabíja tohto inak skvelého hráča

Help !!

Potrebujem aplikáciu pre svoj mobil Android, ktorú by som mohol naprogramovať na spustenie a zastavenie, asi 4 hodiny hrania a na prehrávanie slučky. Hľadám niečo ako Amarok alebo Rhythmbox, ale pre Android 4.1 Každý nápad? Je to niečo ako alarm, ale po dlhú dobu, ak je zadarmo, je dobré, ale ak nie, je to tiež dobré.

Vďaka

nič nenarušuje nízke nároky na pamäť a univerzálnosť MPD. A teraz beží aj vo Windows.

Ďaleko a ďaleko najlepší audio prehrávač /organizátor hudobnej knižnice tam vonku. Ešte som nenašiel zvukový formát, ktorý nebol podporovaný natívne alebo jednoduchou "inštaláciou" (stačí pretiahnuť 'n' drop do priečinka 'komponentov') jednej z mnohých voliteľných komponentov (ako napr. aktívne a priateľské spoločenstvo. A práve v prípade, že by ste sa nechceli zaoberať "strmou krivkou učenia", môžete si vybrať z množstva možností rýchleho nastavenia. Taktiež "režim úpravy rozloženia", kde môžete nastaviť používateľské rozhranie v reálnom čase, je fantastický. Hoci to, bohužiaľ, nie je open-source, má VEĽMI expanzívnu SDK (Software Development Kit).

Rýchly, ľahký a vyložene elegantný, úprimne nemôžem spievať dosť.

DeadBeef je foobar klon pre Linux Distros, existuje aj ďalšia alternatíva Foobnix: D

Ľahký, obsahuje všetko, čo potrebujem (klávesové skratky, intuitívny zoznam skladieb, nikdy nepadne.

.)

Šialene prispôsobiteľné a bezpochyby najlepší hudobný prehrávač vonku. Zlé nie je žiadna verzia pre Linux.

Extrémne ľahký, bohatý na funkcie a skvele beží aj na starom hardvéri. Jediný problém, ktorý mám, je nedostatok zdrojového kódu, ktorý ma z etických a bezpečnostných dôvodov odstraňuje.

Používali ste Winamp a WMP dlhú dobu, kým som nenašiel Foobar.Haven neprevádzal na winamp, pretože tiež bije winamp v každom aspekte: D Len krásne!

Používam ho ako hlavného hráča. Veľa funkcií, veľa podporovaných formátov, pluginov a tak ďalej. Nemôže byť porazený na prispôsobenie. Strávil som veľa času učením sa ako používať kože. Niektorí dizajnéri UI sú naozaj nadaní na výrobu foobar skinov.

príklady:

Niekedy je ťažké nastaviť kožu v závislosti od vašej verzie Foobaru, niektoré komponenty vyžadujú aktualizácie, ale je to zďaleka najlepší všestranný prehrávač, ktorý môžete nájsť ... a je zadarmo.

Foobar custom.
Customized with the Columns UI plugin.
Foobar custom.
Foobar untouched.
Customized with the Facets UI plugin.
Custom theme created in Layout Editing Mode
foobar2000 je [nádherný /hrozný], pretože jeho [spartan | zastarané rozhranie a [univerzálny | funkčnosť sú míle [pred | čokoľvek iné, čo je k dispozícii pre Windows. Je to ...
Jeden z najrobustnejších, ľahko použiteľných a prispôsobiteľných audio prehrávačov, ktoré som kedy použil.