Presuňte tlačidlo prehliadača Firefox kdekoľvek chcete a tiež ho sprístupnite v režime celej obrazovky, alebo keď ...

Presuňte tlačidlo Firefox kamkoľvek chcete a sprístupnite ho aj v režime celej obrazovky alebo keď sa zobrazí panel s ponukami.

Mac
Windows
Linux
Firefox
Zobrazuje bočný panel, ktorý vám umožňuje spravovať svoje informačné kanály RSS v prehľadoch stromov priečinkov vo Firefoxe 57+.

Zobrazí bočný panel, ktorý vám umožní spravovať vaše informačné kanály RSS v priečinku stromu priečinkov v prehliadači Firefox 57 +. Táta "Legacy" je k dispozícii tak, aby sa pozerala blízko k "Sage".

Web
Firefox
Pri rolovaní kolieska myši plynule posúva dokument Vytvoril Avi Halachmi

Smoothwheel je doplnok pre Firefox, Thunderbird a SeaMonkey, ktorý hladko roluje stránku pri posúvaní kolieska myši (alebo šípky klávesnice, ak je povolené). Funguje na všetkých platformách podporovaných týmito aplikáciami.

Mac
Windows
Linux
Firefox
Dynamicky načítať šablóny štýlov v prehliadači Firefox z bežných súborov vo vašom profile. Vytvoril Tony Crisci

Dynamicky načítať štýly štýlov v prehliadači Firefox z bežiacich súborov vo vašom profile.

Mac
Windows
Linux
Firefox
Otvorte nové karty vpravo od aktuálneho. Vytvoril Sebastian Blask

Vždy otvorte nové záložky napravo od aktuálnej (to nie je to isté ako nastavenie prehliadača browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent na true). Predvolené správanie sa však môže stať:

Mac
Windows
Linux
Firefox
Témy (predtým Personas) je doplnok pre Firefox, ktorý vám umožňuje zmeniť vzhľad vášho prehliadača ... Vytvoril Mozilla

Témy (predtým Personas) je doplnok pre Firefox, ktorý vám umožňuje zmeniť vzhľad vášho prehliadača pomocou ľahko inštalovateľných a ľahko použiteľných tém. Existuje tisíce tém, z ktorých si môžete vybrať, pričom každý deň sa pridá viac.

Mac
Windows
Linux
Firefox
Služba Hoxx VPN Proxy na odblokovanie zablokovaných webových stránok, skrytie polohy a šifrovanie pripojenia. Vytvoril Hoxx Vpn

Služba Hoxx VPN Proxy odblokuje zablokované webové stránky, skryje vašu polohu a šifruje vaše pripojenie.

Mac
Windows
Linux
Web
Firefox
Štýly a skiny pre všetky populárne stránky na webe Vytvoril FreeStylerWs

Štýly a skiny pre všetky populárne stránky na webe

FreeStyler je doplnok prehliadača, ktorý má všetko, čo môže potrebovať na štýl webových stránok, ktoré navštevujete podľa vášho vkusu. Poskytuje množstvo štýlov pripravených na použitie s pohodlným systémom ich správy.

Mac
Windows
Linux
Android
Chrome OS
Chrome
Safari
Opera
...
Firefox
Preklad vybraného textu, ktorý je vložený frázou alebo úplnou webovou stránkou z ľubovoľného jazyka do ľubovoľného ... Vytvoril S3.

S3.Translator pridáva silu automatických prekladov prekladateľa Google do vášho prehliadača! Podporuje preklad vybraného textu, zadanej frázy alebo celej webovej stránky medzi ktorékoľvek z viac ako 100 jazykov.Nová funkcia: výučba jazykov!

Nové funkcie:

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Chrome
Firefox
Prepracovaná nová záložka obsahuje záložky, aplikácie, najnavštevovanejšie, nedávno zatvorené a počasie ... Vytvoril Isaiah Billingsley

Prepracovaná nová karta obsahujúca vaše záložky, aplikácie, najnavštevovanejšie, nedávno zatvorené a počasie vo vlastnom rozložení.Funkcie: - Jednoduchý, čistý dizajn - Vysoko prispôsobiteľný - Rýchle načítanie a ľahké

Chrome OS
Chrome
Firefox

Stránky