Let je moderné marketingové riešenie, ktoré vám umožní spravovať aktíva, spolupracovať medzi tímami / ľuďmi ... Vytvoril FlightByCanto

Ukladajte, organizujte, spolupracujte a zdieľajte svoje digitálne súbory bez podpory hardvéru alebo IT - ideálne pre malé a stredné podniky.

Flight je moderné marketingové riešenie, ktoré vám umožňuje spravovať aktíva, spolupracovať medzi tímami / ľuďmi a pomáha vám spolupracovať so zákazníkmi na podpore povedomia o značke. Prostriedky vašej značky sú bezpečne uložené. zabezpečené šifrovanie.

OrganizeUpon upload, Flight automaticky triedi obsah podľa typu súboru a umožňuje priradiť tieto položky do jedného alebo viacerých albumov bez vytvárania kópií alebo duplikátov. Využite existujúce informácie vložené do súborov a pridajte kľúčové slová, značky a vlastné polia. Ďalšie informácie »

Výkonné funkcie vyhľadávania SearchFlight vám umožňujú rýchlo vyhľadať súbory, ktoré potrebujete. Filtrujte výsledky vyhľadávania podľa typu súboru, kľúčových slov, značiek, dátumu odovzdania, pôvodného odosielateľa a veľkosti súboru. Ak chcete dosiahnuť presný výstup, vykonajte vyhľadávanie vo svojich počiatočných výsledkoch vyhľadávania.

Zdieľať Rozdeliť obsah používateľom, ktorí nie sú členmi letu, bez nutnosti sťahovania a pripájania k e-mailu. Let vám umožňuje zdieľať obsah prostredníctvom viacerých platforiem. Vytvárajte prepojenia, v ktorých je možné zobraziť jeden alebo viacero súborov v celoobrazovkovom režime a prevziať ich, poslať ich priamo na schránku príjemcu alebo do rozbaľovacieho účtu alebo zdieľať položky na sociálnych platformách, ako sú napríklad Facebook, Twitter a Pinterest.

PortályPoskytnite prístup na požiadanie verejne alebo prostredníctvom portálov chránených heslom. Let vám dáva možnosť vytvoriť neobmedzený počet portálov, z ktorých každý má jedinečné značky a používateľské povolenia.

SpoluprácaSpráva obsahu počas celého jeho životného cyklu. Označte používateľov v komentároch, v ktorých sa požadujú zmeny, odovzdajte nové verzie súborov a upozornite členov tímu na dokončenie položiek a sú pripravené na použitie.

Používateľské rolyPriradiť jednu z troch používateľských rolí spoločnosti Flight používateľom systému na spravovanie prístupu k súborom vašich značiek. Piloti v systéme majú úplný prístup a môžu definovať funkcie, ktoré môžu členovia posádky a cestujúci vykonávať v systéme.

Alternatívy k Flight by Canto pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 14 programov podobných ako Flight by Canto.
Alternatives: 
SugarSync je najlepší spôsob zálohovania, prístupu, synchronizácie a zdieľania všetkých súborov a priečinkov vrátane ... Vytvoril SugarSync

SugarSync umožňuje synchronizovať, zálohovať a vzdialene pristupovať k súborom a priečinkom v počítači alebo v počítači Mac. Môžete tiež vzdialene prezerať súbory zo systému Windows Mobile, Blackberry, iPhone, Symbian a Android.

Mac
Windows
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Kindle Fire
Služba sprostredkovania súborov online. Vytvoril Teknik

Teknik sa venuje pokroku v oblasti technológií a myšlienok a poskytujeme tieto služby, ktoré pomáhajú tým, ktorí sa pokúšajú inovovať.

Web
FTP, SFTP, WebDAV, Git, S3, Minio, Dropbox a klient služby Disk Google Vytvoril Mickael Kerjean

Správa súborov typu Dropbox, ktorá vám umožní spravovať vaše dáta kdekoľvek sa nachádzajú: FTP • SFTP • WebDAV • Git • S3 • Minio • Dropbox • Disk Google

Funkcie

Web
Self-Hosted
Zabezpečte nemecké online úložisko a synchronizáciu súborov. Aplikácie pre všetky hlavné platformy. Vytvoril Cloudu

S aplikáciou Cloudu môžete spravovať svoje vlastné súbory v jednom centrálnom umiestnení. Môžete pristupovať k všetkým dokumentom, videám a hudbe z rôznych zariadení! Súbory sú zabezpečené, servery sú umiestnené v Nemecku.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
...
iPad
Blackberry 10
MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Vytvoril MediaFire

MediaFire je jednoduché riešenie pre nahrávanie a sťahovanie súborov na internete. Zameriava sa na poskytovanie pozitívnych skúseností pre downloaders, ale neponúka affiliate program pre uploaders.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry 10
Jednoduché zdieľanie súborov pre projektové tímy.

CommonClip je super jednoduchá platforma na zdieľanie súborov. Urobili sme to neuveriteľne ľahko a udržali sme len najdôležitejšie funkcie pre zdieľanie súborov.

Web
Softvér na správu dokumentov a elektronický archív, ktorý môžete bezpečne ukladať dokumenty bezpečne ... Vytvoril cubeboxdrive

CubeBox je podnikový systém elektronického archívu a správy dokumentov. Má schopnosť hľadať jedinečný obsah. Môžete vyhľadávať obsah bez otvorenia súborov. V tomto momente získate rýchlosť a ušetríte čas. Ponúka tiež možnosť synchronizácie so zariadeniami Dropbox a Google Drive.

Windows
Self-Hosted
Osobné cloudové zariadenie s automatickou kategorizáciou fotografií, médií a súborov. Vytvoril súbor Filegear Inc.

Filegear je zariadenie, ktoré pripája vaše nové a existujúce pevné disky na jedno miesto. Vlastný vlastný súkromný cloud a rozširujte jeho úložnú kapacitu pripojením ďalších jednotiek do súboru Filegear.

Web
iPhone
iPad
Jediná automatizovaná služba synchronizácie, zálohovania, spolupráce a správy súborov dostatočne výkonná pre ... Vytvoril Syncplicity

Jediná automatizovaná služba na synchronizáciu, zálohovanie, spoluprácu a správu súborov, ktorá je dostatočne výkonná pre podnikových používateľov a pre nováčikov je dostatočne jednoduchá. Bezpečné a kdekoľvek prístup k súborom.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
Droplr je malá aplikácia, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom zdieľať veci jednoduchšie. Vytvoril Droplr, Inc.

Droplr je malá aplikácia, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom zdieľať veci jednoduchšie. Každý deň sa ľudia stretávajú s mnohými situáciami, v ktorých potrebujú niečo zdieľať s niekým iným. Je to jednoduchý problém, ale takmer každé riešenie je obmedzené, ťažkopádne, nepružné a /alebo mätúce.

Mac
Windows
Web
Chrome
Bezpečné odosielanie súborov až do 6 GB zadarmo. Žiadne obmedzenie rýchlosti sťahovania. Žiadna registrácia nie je potrebná.

FileTransfer umožňuje bezpečne zdieľať súbory až do 6 GB s rodinou, spolupracovníkmi alebo priateľmi zadarmo. Súbory sa odovzdajú na obdobie 3 týždňov. Odkaz na stiahnutie môžete odoslať na e-maily príjemcov priamo z webových stránok.

Web
Disk Drive ponúka chýbajúci odkaz na mnoho ďalších chýbajúcich programov Synch & amp; Share. Vytvoril TeamDrive Systems GmbH

Synchronizovať & amp; ľahko zdieľajte svoje súbory & amp; bezpečne s 256-bitovým šifrovaním AES end-to-end, pomocou oceňovaného TeamDrive využívajúceho cloudové úložisko alebo vlastný server!

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Uploads.to je bezplatná služba Cloud. Vytvorené uploads.to

Uploads.to je bezplatná služba Cloud. Ponúka neobmedzené online kapacity na ukladanie /vzdialené zálohovanie, sofistikované nástroje na nahrávanie a sťahovanie. S Uploads.to môžete hostiť súbory, obrázky, videá a zvuk na tom istom mieste.

Web
FlowCloud je online cloud storage GET 120 GB ZADARMO! Vytvoril Flowinity

FlowCloud je bezplatná * Online File Storage služba, ktorá vám dáva 120 GB zadarmo, platené plány sú tiež k dispozícii, ale nie sú nútené.120 GB zadarmo PLÁN je zadarmo FOREVER!

Web
Flowinity
Úprimne si nemôžem spomenúť, ako moji spolupracovníci a ja mám veci hotové pred letom ... Možno tony príloh e-mailov? Je to všetko uložené na oblaku, takže sa už nemusíme báť, kde alebo ak niekto ...