Droplr je malá aplikácia, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom zdieľať veci jednoduchšie. Vytvoril Droplr, Inc.

Droplr je malá aplikácia, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom zdieľať veci jednoduchšie. Každý deň sa ľudia stretávajú s mnohými situáciami, v ktorých potrebujú niečo zdieľať s niekým iným. Je to jednoduchý problém, ale takmer každé riešenie je obmedzené, ťažkopádne, nepružné a /alebo mätúce. Spoločnosť Droplr sa snaží tento problém vyriešiť tým, že sa zameria na jednoduchosť, jednoduchosť použitia a flexibilitu.

Funkcie

Zdieľanie súborov Droplr je najjednoduchší a najlepší spôsob, ako zdieľať súbory, veľké i malé, cez internet. Bodka. Viac informácií »

Zdieľanie obrázkov Či už chcete odkazovať na obrázok alebo ho vložiť niekde, aplikácia Droplr vytvára neuveriteľne jednoduché zdieľanie obrázkov na webe.

Poznámky & amp; Kód Potrebujete zdieľať textovú poznámku? Alebo ako úryvok kódu? Dokonca si ju označíme syntaxou.

PricingDroplr ponúka 30-dňové skúšobné účty a možnosť účtov lite a pro (100 GB).

CloudThe Best Cloud App. Všetko, čo zdieľate, je uložené v cloude bezpečne a bezpečné. Prístup k nej všetkým od akéhokoľvek zariadenia.

Stabilita Všetko, čo zdieľate na Droplr, je spoľahlivo uložené na špičkovej technológii. Môžete sa na nás spoľahnúť.

Speed ​​Droplr je postavený na najrýchlejšej platforme, čo je najrýchlejší spôsob, ako zdieľať svoje obľúbené veci.

Droplr, ktorý je šikovný pre vývojárov, má verejne zdokumentované rozhranie API, ktoré integruje s mnohými ďalšími vašimi obľúbenými aplikáciami cinch.

Alternatívy k Droplr pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Droplr.
Alternatives: 
Box (predtým Box.net), so sídlom v Redwood City v Kalifornii, je manažmentom obsahu a súborov ... Vytvoril Box Inc.
Online ukladanie súborov Box.com uľahčuje bezpečné zdieľanie obsahu ako odkazu alebo zdieľaného priečinka s kýmkoľvek - vo vnútri alebo mimo vašej spoločnosti.
Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
4Shared je veľké online úložisko, kde si užívatelia internetu ukladajú svoj text, zvuk, video ... Vytvoril pmStation

4Shared je veľké online úložisko, kde užívatelia internetu ukladajú text, zvuk, video, fotografie a iné súbory a zdieľajú ich, ak si to želajú, s inými ľuďmi. Je to jednoduché, šikovné a zadarmo! 15 GB úložného priestoru pre bezplatný účet. Na spustenie preberania sa čaká 30 sekúnd.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
...
iPad
Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Vytvoril Volafile

Volafile.org ponúka zdieľanie súborov v reálnom čase a rýchle sťahovanie bez oneskorení alebo nepríjemných odpočítavaní. Používatelia môžu zdieľať súbory v izbách, každý s chatom a zoznamom súborov.

Web
Ge.tt je šikovná webová aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie súborov. Vytvoril e-conomic

Ge.tt je inteligentná webová aplikácia na zdieľanie súborov, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie súborov. Nie je potrebné čakať na upload súborov! Hneď ako ich vyberiete, dostanete odkaz na súbory. Ge.tt nepoužíva Flash, Java aplety ani iné plug-iny.

Windows
Web
Jumpshare je neuveriteľne rýchla aplikácia na zdieľanie súborov v reálnom čase. Vytvoril Jumpshare

Jumpshare je rýchle zdieľanie súborov zabudované do panela s ponukami. Jednoducho pretiahnite súbor na ikonu Jumpinghare v paneli s ponukami a odkaz sa skopíruje do vašej schránky okamžite, pripravený na zdieľanie.

Mac
Windows
Web
iPhone
Bezpečné odosielanie súborov až do 6 GB zadarmo. Žiadne obmedzenie rýchlosti sťahovania. Žiadna registrácia nie je potrebná.

FileTransfer umožňuje bezpečne zdieľať súbory až do 6 GB s rodinou, spolupracovníkmi alebo priateľmi zadarmo. Súbory sa odovzdajú na obdobie 3 týždňov. Odkaz na stiahnutie môžete odoslať na e-maily príjemcov priamo z webových stránok.

Web
FilesAnywhere ponúka bezplatné 1 GB online ukladanie súborov, s cloud storage riešenia pre Internet ... Vytvoril FilesAnywhere.com

FilesAnywhere ponúka bezplatné 1 GB online ukladanie súborov s riešeniami cloudového ukladania pre zálohovanie na Internete, zdieľanie súborov, bezpečný FTP hosting a webové priečinky pre spoluprácu. Príďte si vychutnať bezpečnosť FilesAnywhere.

Funkcie

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Let je moderné marketingové riešenie, ktoré vám umožní spravovať aktíva, spolupracovať medzi tímami / ľuďmi ... Vytvoril FlightByCanto

Ukladajte, organizujte, spolupracujte a zdieľajte svoje digitálne súbory bez podpory hardvéru alebo IT - ideálne pre malé a stredné podniky.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad
Internet Explorer
...
Chrome
Safari
Firefox
Droplr je dobrý online drag & drop sklad. Ponúka jednoduchý spôsob, ako nahrať veci pre zdieľanie s vašimi kamarátmi, a 1gb zadarmo to je v poriadku pre najviac "zadarmo" užívatelia webu, ako sme ...