Disk Drive ponúka chýbajúci odkaz na mnoho ďalších chýbajúcich programov Synch & amp; Share. Vytvoril TeamDrive Systems GmbH

Synchronizovať & amp; ľahko zdieľajte svoje súbory & amp; bezpečne s 256-bitovým šifrovaním AES end-to-end, pomocou oceňovaného TeamDrive využívajúceho cloudové úložisko alebo vlastný server!

V dnešnej dobe je kľúčová najmä bezpečnosť a sme na čele bezpečného a jednoduchého hostovania dát, zdieľania a spolupráce. V časoch úniku informácií a špionáže údajov TeamDrive udržiava vaše súkromie v bezpečí. Ďalšie informácie »

Inteligentný softvér TeamDrive umožňuje rýchlu, jednoduchú, bezpečnú a automatickú výmenu údajov medzi viacerými počítačmi alebo prenosnými počítačmi cez internet. Skupina používateľov môže mať prístup k rovnakým údajom kedykoľvek, bez administratívnych nákladov alebo bezpečnostných rizík. 2 GB voľného hostovaného servera. Softvér TeamDrive poskytuje virtuálny sieťový disk v pracovnom priestore používateľov. S týmto virtuálnym diskom môže užívateľ bezpečne vymieňať dokumenty a súbory s akýmikoľvek osobnými priateľmi alebo spolupracovníkmi. Ak chcete používať TeamDrive, pre PC alebo prenosný počítač je potrebný len klientsky softvér. Na to, aby ste sa stali členom zdieľaného priestoru, nepotrebujete vlastný server alebo serverový softvér.

S TeamDrive máte voľnú voľbu na používanie cloudového úložiska alebo použitie akéhokoľvek WebDAV servera. Taktiež je tu TeamDrive Personal Server, ktorý spúšťa vašu vlastnú zabezpečenú hostingovú službu.

Bezplatná verzia TeamDrive prichádza s bezplatným 2 GiB voľného webového priestoru. Ak je rezervovaných viac ukladacích priestorov, platí za priestor iba jeden člen.

K dispozícii pre Windows XP /Vista / 7/8, Mac OS X a Linux, ako štandard pre verziu (pre Windows) a pre smartfóny a tablety, ktoré bežia na iOS alebo Android!

Alternatívy k TeamDrive pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako TeamDrive.
Alternatives: 
Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a ... Vytvoril Jakob Borg

Syncthing nahrádza proprietárne synchronizačné a cloudové služby niečím otvoreným, dôveryhodným a decentralizovaným. Vaše údaje sú vaše údaje samotné a zaslúžite si vybrať, kde sú uložené, ak sa zdieľajú s niektorou treťou stranou a ako sa prenášajú cez internet.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Cloudron
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
FreeFileSync je priečinok porovnanie a synchronizáciu softvér, ktorý vytvára a spravuje zálohovanie ... Vytvoril Zenju

FreeFileSync je softvér na porovnávanie a synchronizáciu priečinkov, ktorý vytvára a spravuje záložné kópie všetkých dôležitých súborov.

Mac
Windows
Linux
openSUSE
CentOS
Ubuntu
Debian
SyncTrayzor je obal pre Syncthing, ktorý umožňuje skrytie okna Syncthing v zásobníku ... Vytvoril Antony Male

SyncTrayzor je obal pre Syncthing, ktorý umožňuje skrytie okna Syncthing v oblasti zásobníka. SyncTrayzor má vstavaný webový prehliadač pre správu Syncthing bez otvorenia prehliadača. SyncTrayzor môže byť nakonfigurovaný tak, aby sa automaticky spustil pri spustení počítača.

Windows
Syncthing
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Synchronizovať súbory s ľubovoľným serverom na správu dokumentov. Vytvoril Aegif

CmisSync synchronizuje súbory do /z ľubovoľného podnikového súborového servera. Vyzerá to veľmi podobne ako Dropbox, ale synchronizuje sa s existujúcim súborovým serverom namiesto synchronizácie so serverom Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Pulse je bezplatný (ako v slobode), bezpečný a distribuovaný súbor synchronizáciu motora v Go a ... Vytvoril Ind.ie

Pulse, oficiálne schválená vidlica Syncthing, je bezplatný, bezpečný a distribuovaný nástroj na synchronizáciu súborov. Synchronizujte svoje súbory bez toho, aby ste ich zdieľali s cudzincom v oblaku.

Súkromné ​​& amp; zabezpečiť

Mac
Windows
Linux
BSD
OpenSolaris
Služba Cloud Station synchronizuje údaje vo všetkých zariadeniach, ako sú počítače, mobilné zariadenia alebo ... Vytvorené spoločnosťou Synology Inc.

#### VYŽADUJE SYNOLÓGU NAS ####

Spoločnosť Synology ponúka cenovo výhodné, vysokokapacitné, ale absolútne súkromné ​​cloudové riešenie, ktoré vám pomôže synchronizovať súbory medzi všetkými zariadeniami.

CLOUD & amp; SÚBOR SYNC

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Zdieľanie podnikových súborov, synchronizácia a zálohovanie Vytvoril CodeLathe Technologies Inc

Potrebujete vlastné Dropbox alebo Box.net ako v cloudovom riešení? Získať súbor FileCloud!

FileCloud je # 1 On-Premises File Storage, Mobile Access a Sync riešenie pre firmy, podniky, univerzity / školy a poskytovateľov hostingu.

Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Self-Hosted
Chrome
Microsoft Office Outlook
Gmail
Microsoft Office Suite
Firefox
Let je moderné marketingové riešenie, ktoré vám umožní spravovať aktíva, spolupracovať medzi tímami / ľuďmi ... Vytvoril FlightByCanto

Ukladajte, organizujte, spolupracujte a zdieľajte svoje digitálne súbory bez podpory hardvéru alebo IT - ideálne pre malé a stredné podniky.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
iPad
Internet Explorer
...
Chrome
Safari
Firefox
Bezpečný zdieľaný súbor Vzdialený prístup a spolupráca v Office 365 Vytvoril Wanpath LLC dba MyWorkDrive.

Cloud Prístup k firemným súborom bez VPN, synchronizácia alebo ukladanie údajov do verejného cloudu

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Self-Hosted
Systém Open Source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Systém open source a systém riadenia projektov s vynikajúcou správou dokumentov.

Web
Self-Hosted
Aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Vytvorené odrive

odrive je bezplatná aplikácia, ktorá uľahčuje správu, prístup a zdieľanie všetkých súborov z jedného miesta. Integrácia do viac ako 20 služieb, úplná obojsmerná synchronizácia pracovnej plochy, zástupné súbory, robustný webový klient a rozšírené možnosti zdieľania.

Mac
Windows
Linux
Web
Secure File Sharing for Business Vytvoril vBoxx

vBoxxCloud uľahčuje spoluprácu a zdieľanie súborov a uchováva vaše informácie v súkromí v Holandsku alebo priamo na mieste.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Microsoft Office Outlook
TeamDrive start display.
The TeamDrive client user interface in Spaces view. The client was started for the first time, one new Space was created and the first file was uploaded.
The TeamDrive client user interface in Members view. Here you can control all members you invited into your Spaces and much more.
The TeamDrive client user interface displaying the available storage and other spaces infomation.
If you don't want to use the cloud storage service you can connect the TeamDrive client to your own TeamDrive Personal Server hosted anywhere within your own network or on the internet.
Nowadays especially, security is key and we are on the forefront of secure and easy data hosting and sharing.
Collaborate with others and simultaniously work on your files? Sure and with an automatic versioning system to boot!
Používali ste TeamDrive približne 6 mesiacov. Rýchlo sa to stalo mojím obľúbeným nástrojom na ukladanie a synchronizáciu cloudu. Nikdy som s tým nemal problém. Používam ho z Win 7, Win 10 a Android. Ľúbim...
Hľadám novú synchronizáciu niekoľkých makier a zistil som, že je to sľubná služba. Začal som s osobným, aby som zistil, ako to funguje s mojím pracovným tokom. Stále neviem, ako som novšie prešiel ...