Zachyťte to, čo máte na mysli. Vytvoril Evernote Corporation

Evernote je multiplatformová aplikácia freemium určená na zaznamenávanie poznámok, organizovanie a archiváciu.

Aplikácia umožňuje používateľom vytvoriť „poznámku“, ktorou môže byť formátovaný text, úplná webová stránka alebo výňatok webovej stránky, fotografia, hlasová poznámka alebo ručne písaná poznámka „atrament“.

Poznámky môžu mať aj prílohy súborov. Notebooky môžu byť pridané do zásobníka, zatiaľ čo poznámky môžu byť triedené do poznámkového bloku, označené, anotované, upravované, dané komentáre, vyhľadávané a exportované ako súčasť prenosného počítača. Ďalšie informácie »

Funkcie Evernote Premium:

Offline poznámkyVaše poznámky sú k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek, aj bez pripojenia na internet. Ideálne pre lety, medzinárodné cestovanie a prácu na cestách.

Passcode lockMake istí, že k svojim poznámkam máte prístup len vy. Pridajte si na mobilné zariadenia vrstvu zabezpečenia, ktorá ochráni vaše cenné informácie, ako sú obchodné plány, príjmy, zdravotné informácie a fotografie.

Skenovanie vizitiekNechajte si za sebou stoh kariet a naskenujte ich pomocou fotoaparátu Evernote. Zachyťte a uložte všetky kontaktné informácie, fotografiu karty a vyberte možnosť automatického vytiahnutia ďalších podrobností profilu z LinkedIn.

Prezentačný režimPresent priamo z vašich poznámok v rozložení celej obrazovky pre efektívnejšie a efektívnejšie stretnutia.

Anotácia vo formáte PDFKeď obrázok má hodnotu tisíc slov, môžete sa vyhnúť dlhému e-mailovému dialógu. Nie je rýchlejší spôsob, ako upozorniť na úpravy zmlúv alebo zmeny dizajnu.

Kontext a znalosti DiscoveryContext odhaľuje poznámky s príslušným obsahom a dokumentmi a služba Discovery znalostí identifikuje spolupracovníkov, ktorí sú odborníkmi na tému alebo projekt, na ktorom pracujete.

Rýchlejšie rozpoznávanie obrázkovNáhľadajte, čo hľadáte, rýchlejšie. Skenujeme vaše obrázky rýchlejšie, takže text v nich je možné vyhľadávať skôr. Nájdite text v rukopisných poznámkach, poznámkach Post-it®, kresbách na tabuľu a ďalších.

Vyhľadávanie v dokumentoch PDF a Office Dokumenty sú ľahko prehľadateľné v Evernote. Rýchlo vyhľadajte dokumenty balíka Office a pracovné dokumenty, tabuľky, prezentácie a súbory PDF.

Alternatívy k Evernote pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako Evernote.
Hodnotenia: 

Odstránenie časti o všetkých zariadeniach na všetkých platformách v popise, pretože to nie je možné. Má podporu Solaris alebo Linux? Môžete použiť rozšírenie prehliadača v Linuxe, ale to nie je to isté ako desktopová aplikácia. Je dokonca nemožné podporovať "akékoľvek zariadenie". Tam je toľko zariadení, že by to trvalo roky.

Odkedy používam Linux, nemôžem používať Evernote. Odporučil by som Tomboy Notes. Je to naozaj pekné.

Je veľmi pohodlné synchronizovať údaje medzi rôznymi zariadeniami. Uľahčuje môj život. Použil som ho už niekoľko rokov.

Tu je Linuxová verzia Evernote: Nazýva sa NEVERNOTE.

Evernote používam už štyri roky. Posledná aktualizácia ma naozaj trochu vytiahne späť, zatiaľ čo verzia iOS je stále ďaleko od uspokojenia. Takže začínam svoju dlhodobú odyssey nájsť lepšiu alternatívu k Evernote. Snažil som sa veľa produktov, vrátane Youdao, Weizhi, Dropbox, NoeNote a Maxnote. Všetci ma niečo priťahujú, zatiaľ čo nemôžem naplniť svoje potreby. Kým sa stretnem s Maxnote, čo je vstavaná funkcia v prehliadači Maxthon5. Je to produkt od spoločnosti zameraný na vývoj prehliadačov už 13 rokov. Takže verím ich profesii a zručnostiam. Maxnote je k dispozícii na niekoľkých platformách, vrátane PC, Mac, iOS a Android. Že mi to ideálne, pretože mám doma Mac, PC v kancelárii, a používať iPhone a Android tablet. Takže si dokážete predstaviť, že Maxthon5 je pre mňa taký uhol. Môžem ho použiť kdekoľvek a kedykoľvek; online aj offline. Radi sa o ne podelíme s vami.

"Uložiť ako súbor" je dobrou alternatívou - môžete si vziať screenshoty a uložiť ich ako JPG v rozbaľovacej ponuke alebo môžete skopírovať text a vložiť ho ako text alebo html v rozbaľovacej ponuke.

Najviac sa mi páči neustále zlepšovanie, rýchla korekcia drobných chýb a skvelá zákaznícka podpora! Z môjho pohľadu je jedna z najlepších aplikácií v segmente produktivity.

Páči sa mi to, ale určite si myslím, že potrebuje nejaké vylepšenia.

Je tu DayOne, ale chýba im niekoľko funkcií, ktoré potrebujem:

Ešte lepšie by bolo umožniť používateľovi vybrať si formát (Markdown, RTF atď.), v ktorom by mal byť každý z jeho príspevkov.

 • Webové rozhranie okrem natívnych aplikácií
 • Cross-platform (dostupné na OS X a Windows a +1, ak je k dispozícii aj pre Linux a iOS a Android)
 • Krásne používateľské rozhranie (existujú niektoré aplikácie s viacerými platformami, ktoré sú príliš ošklivé)
 • Kód zvýraznenia syntaxe
 • Priečinky, označovanie, odovzdávanie obrázkov atď.
 • Myslím, že je to v podstate.

  Páči sa mi veľa vecí o funkčnosti Evernotes, ale dnes som dostal e-mail s tým, že možnosť odoslať e-mailom niečo do prenosného počítača bude prémiovou funkciou, a ja nie som ochotný minúť 50 USD ročne na to, , takže hľadáte alternatívy.

  Používam ho pre všetko! Nikdy nemôžete zobrazovať, koľko potrebujete, kým ho nezačnete používať.

  Je to pekné, pokiaľ ide o funkcie a synchronicity, ale 4 hlavné verzie neskôr je to stále má niektoré z najviac otravné formátovanie a prezeranie chýb - možno kvôli mojej windows7 x64?

  Hogs veľa pamäte, nie je istý, či to ešte robí od môjho posledného použitia. Ktokoľvek sa o to stará?

  Ak by sa vývojári Evernote zastavili na tejto stránke, aby si prečítali komentáre, mali by si ich prečítať:

  P R O V A A P R O V Ý R Á V Ý R Á V Ý R Á V Á S A P R Á V A P R Á V A P R Á V A P R Á V Ň A

  Som veľmi rád Evernote ... tak láskavý v skutočnosti, že chcem zdieľať a spolupracovať na poznámkach s mojou ženou, mojimi spolupracovníkmi a dokonca aj mojimi technologicky zdatnými zákazníkmi. Vývojári videli masy, ktoré požadovali tento druh schopností, a spustili zdieľanie a spoluprácu v aplikácii Notebook: http://blog.evernote.com/2009/06/25/notebook-sharing-phase-1/

  Cool, BUT, môžete spolupracovať iba pomocou webového klienta. Je to už viac ako rok, odkedy sa "fáza 1" začala a nič sa nepovedalo o tom, kedy budú pridané nové schopnosti.

  Osobne moja pozornosť trvá tak dlho. Bol som rozmaznaný kúzlom intarwebov a chcem to, čo chcem TERAZ, takže hľadám alternatívu, ktorá mi umožňuje robiť všetko, čo robí Evernote, ale so súkromnými, verejnými a zdieľanými kategóriami. (Ak sa môžem dozvedieť viac, tu sa môžete sťažovať trochu viac: chcem mať možnosť vybrať možnosť, ktorá umožní ľuďom, s ktorými zdieľam, aby mohli čítať alebo prispievať aj do notebookov!)