Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu rsync súborov a zálohovanie ... Vytvoril OPByte

Grsync je rsync gui, grafické používateľské rozhranie pre synchronizáciu súborov rsync a nástroj na zálohovanie. Funguje na linux, solaris, windows, mac os x a maemo. Používa knižnice gtk a môže pracovať pod gnome desktopom.

Windows
Linux
Xfce
Lynx je plnohodnotný prehliadač World Wide Web (WWW) pre používateľov na platformách Unix, VMS a ďalších ...

Lynx je plnohodnotný prehliadač World Wide Web (WWW) pre používateľov na platformách Unix, VMS a iných platformách, ktoré používajú kurzorovo adresovateľné terminály alebo emulátory.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Xfce
Pragha je ľahký hudobný prehrávač pre GNU /Linux založený na Gtk, sqlite a úplne napísaný v ... Vytvoril Matias De Lellis

Pragha je Ľahký hudobný prehrávač pre GNU /Linux založený na Gtk, sqlite a úplne napísaný v C, konštruovaný tak, aby bol rýchly, ľahký a zároveň sa snaží byť kompletný bez toho, aby bránil každodennej práci. )

Linux
Xfce
Hudobný prehrávač s bezplatným softvérom a správca s vstavanou multimediálnou knižnicou a inteligentným klientským serverom ...

Hudobný prehrávač a správca so softvérom so zabudovanou knižnicou médií a inteligentným modelom klientskeho servera a sofistikovanou architektúrou plug-in. Prehrávač nie je prepojený so známym prehrávačom médií XMMS.

Mac
Linux
Xfce
MOC (hudba na konzole) je konzolový audio prehrávač pre LINUX /UNIX navrhnutý tak, aby bol výkonný a ľahko ... Vytvoril Damian Pietras

MOC (hudba na konzole) je konzolový prehrávač pre LINUX /UNIX navrhnutý tak, aby bol výkonný a ľahko použiteľný.

Linux
Xfce
Passwordmaker vytvára unikátne, bezpečné heslá, ktoré vám veľmi ľahko umožnia získať, ale nikto ...

Passwordmaker vytvára unikátne, bezpečné heslá, ktoré sú veľmi jednoduché na načítanie, ale nikto iný. Nič nie je uložené kdekoľvek a kedykoľvek, takže nie je nič, čo by bolo napadnuté, stratené alebo ukradnuté.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Xfce
Opera
...
Firefox
Veľmi jednoduchý a rýchly prehliadač obrázkov. Žiadna podpora metadát IPTC, ako sú značky obrázkov /kľúčové slová. Vytvoril Siyan Panayotov

Jeho minimalistické rozhranie poskytuje väčší priestor pre vaše obrázky. Medzi jeho funkcie patria:

Linux
Xfce
ImageMagick je softvérová sada na vytváranie, úpravu a tvorbu bitmapových obrázkov. Vytvoril ImageMagick Studio LLC

ImageMagick je softvérová sada na vytváranie, úpravu a tvorbu bitmapových obrázkov. Môže čítať, konvertovať a zapisovať obrázky v rôznych formátoch (asi 100) vrátane GIF, JPEG, JPEG-2000, PNG, PDF, PhotoCD, TIFF a DPX.

Mac
Windows
Linux
iPhone
iPad
Xfce
Geeqie je ľahký Gtk + prehliadač obrázkov pre operačné systémy Unix. Vytvoril bruclik, nadvornik

Geeqie je ľahký Gtk + prehliadač obrázkov pre operačné systémy Unix. Bol rozdelený z GQview. Vývoj je zameraný na funkcie na údržbu zbierky fotografií: surový formát, metadáta Exif /IPTC /XMP a integrácia s programami ako UFraw, ImageMagick, Gimp, gPhoto alebo ExifTool.

Linux
Xfce
Šifrovať a podpísať údaje a komunikáciu. Vytvoril projekt The GnuPG

GnuPG umožňuje šifrovať a podpísať vaše dáta a komunikáciu, ponúka všestranný systém správy kľúčov, ako aj prístupové moduly pre všetky druhy verejných kľúčových adresárov. GnuPG, tiež známy ako GPG, je nástroj príkazového riadku s funkciami pre jednoduchú integráciu s inými aplikáciami.

Mac
Linux
PortableApps.com
Xfce
OpenPGP

Stránky