Pragha je ľahký hudobný prehrávač pre GNU /Linux založený na Gtk, sqlite a úplne napísaný v ... Vytvoril Matias De Lellis

Pragha je Ľahký hudobný prehrávač pre GNU /Linux založený na Gtk, sqlite a úplne napísaný v C, konštruovaný tak, aby bol rýchly, ľahký a zároveň sa snaží byť kompletný bez toho, aby bránil každodennej práci. )

Alternatívy k Pragha pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Pragha.
Alternatives: 
Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý hrá a organizuje digitálnu hudbu. Vytvorené v projekte GNOME

Rhythmbox je audio prehrávač pre Linux, ktorý prehráva a organizuje digitálnu hudbu. Inšpirovaný iTunes spoločnosti Apple, je to slobodný softvér, ktorý je navrhnutý tak, aby dobre fungoval v rámci prostredia GNOME Desktop pomocou rámca médií GStreamer.

Linux
BSD
Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vytvoril tím Amarok Development Squad

Amarok je výkonný hudobný prehrávač pre Linux, Unix a Windows s intuitívnym rozhraním. Vďaka tomu je prehrávanie hudby, ktorú milujete, a objavovanie novej hudby jednoduchšie ako kedykoľvek predtým - a vyzerá to dobre.

Funkcie

Windows
Linux
BSD
Tomahawk vám poskytuje prístup k všetkým vašim obľúbeným hudobným prehrávačom v jednom výkonnom prehrávači médií.

Tomahawk vám poskytuje prístup k celej vašej obľúbenej hudbe v jednom výkonnom prehrávači médií.

Mac
Windows
Linux
Android
Rozšíriteľný hudobný prehrávač s podporou Podcast, webové rádio, zoznamy skladieb a mnoho ďalších. Vytvoril Joe Wreschnig, Michael Urman, Steve Robertson

Quod Libet je zvukový prehrávač Gapless GTK + založený v jazyku Python. Je navrhnutý okolo myšlienky, že viete ako organizovať svoju hudbu lepšie ako my. To vám umožní robiť zoznamy skladieb na základe regulárnych výrazov (dont starosti, pravidelné vyhľadávanie pracovať príliš).

Mac
Windows
Linux
Debian
Xfce
flexibilná, výkonná aplikácia na strane servera na prehrávanie hudby.

Hudobný prehrávač Daemon (MPD) je flexibilná, výkonná aplikácia na strane servera na prehrávanie hudby. Prostredníctvom zásuvných modulov a knižníc dokáže prehrávať rôzne zvukové súbory pri riadení sieťovým protokolom.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Multimediálny hudobný prehrávač Vytvoril EXAILE TEAM

Exaile je multiplatformový hudobný manažér a hráč pre GTK + napísaný v Pythone a je ľahko rozšíriteľný prostredníctvom pluginov.

Windows
Linux
BSD
Xfce
MOC (hudba na konzole) je konzolový audio prehrávač pre LINUX /UNIX navrhnutý tak, aby bol výkonný a ľahko ... Vytvoril Damian Pietras

MOC (hudba na konzole) je konzolový prehrávač pre LINUX /UNIX navrhnutý tak, aby bol výkonný a ľahko použiteľný.

Linux
Xfce
Ľahký audio prehrávač s jednoduchým rozhraním a dôrazom na vysokú kvalitu zvuku

Potamus je ľahký audio prehrávač GTK s jednoduchým rozhraním a dôrazom na vysokú kvalitu zvuku.

Linux
Xfce