Geeqie je ľahký Gtk + prehliadač obrázkov pre operačné systémy Unix. Vytvoril bruclik, nadvornik

Geeqie je ľahký Gtk + prehliadač obrázkov pre operačné systémy Unix. Bol rozdelený z GQview. Vývoj je zameraný na funkcie na údržbu zbierky fotografií: surový formát, metadáta Exif /IPTC /XMP a integrácia s programami ako UFraw, ImageMagick, Gimp, gPhoto alebo ExifTool.

Hlavné funkcie

* Prehliadanie a editovanie EXIF, IPTC a XMP metadát * Interoperabilita, jednoduchá integrácia s iným softvérom * Geeqie pracuje na súboroch a adresároch, nie je potrebné importovať obrázky * Rýchly náhľad pre mnohé obrazové formáty * Nástroje pre porovnanie obrázkov, triedenie a spravovanie zbierky fotografiíViac informácií »

Alternatívy k Geeqie Image Viewer pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako Geeqie Image Viewer.
Alternatives: 
Rýchly a kompaktný prehliadač obrázkov /konvertor sa snaží byť jednoduchý pre začiatočníkov a výkonný pre ... Vytvoril Irfan Skiljan

Rýchly a kompaktný prehliadač obrázkov /konvertor sa snaží byť jednoduchý pre začiatočníkov a výkonný pre profesionálov. Mnohé podporované formáty a funkcie súborov.

Windows
PortableApps.com
XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konverziu grafických súborov a súborov fotografií alebo na vytváranie snímok ... Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konvertovanie grafických a fotografických súborov alebo na vytváranie prezentácií, kontaktných hárkov, stránok HTML.

Mac
Windows
Linux
FastStone Image Viewer je rýchly, stabilný, užívateľsky príjemný prehliadač obrázkov, konvertor a editor. Vytvoril FastStone Soft

FastStone Image Viewer je rýchly, stabilný, užívateľsky príjemný prehliadač obrázkov, konvertor a editor. Má pekný rad funkcií, ktoré zahŕňajú prezeranie obrázkov, správu, porovnanie, odstránenie červených očí, odosielanie e-mailov, zmenu veľkosti, orezanie a úpravy farieb.

Windows
XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. XnView je poskytovaný ako FREEWARE pre súkromné ​​nekomerčné alebo vzdelávacie účely (vrátane neziskovej organizácie).

Windows
PortableApps.com
ReactOS
nomacs je bezplatný prehliadač obrázkov pre systémy Windows, Linux a Mac, ktorý je licencovaný pod GNU ... Vytvoril Markus Diem, Stefan Fiel a Florian Kleber

nomacs je bezplatný prehliadač obrázkov pre systémy Windows, Linux a Mac, ktorý je licencovaný pod GNU Public License v3. nomacs je malý, rýchly a schopný zvládnuť najbežnejšie obrazové formáty vrátane obrázkov RAW. Okrem toho je možné synchronizovať viac divákov.

Mac
Windows
Linux
JPEGView je malý a rýchly prehliadač /editor pre obrázky vo formáte JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvoril David Kleiner

JPEGView je malý a rýchly prehliadač /editor pre obrázky vo formáte JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje sa okamžité spracovanie obrazu - umožňuje nastaviť typické parametre ako ostrosť, vyváženie farieb, kontrast a lokálne podexponovanie /preexponovanie.

Windows
PortableApps.com
Pomocou aplikácie Image môžete zobraziť svoje digitálne obrázky a fotografie rôznych formátov. Vytvoril ImageGlass

ImageGlass je jednoduchý prehliadač obrázkov, s ktorým budete môcť zobraziť svoju zbierku obrázkov veľmi podobným spôsobom, aký poskytuje systém Windows štandardne, ale s niektorými ďalšími funkciami.

Windows
ACDSee sa stáva ACDSee Photo Studio - ACDSee Photo Studio Standard 2018 pokračuje v dedičstve ACDSee Vytvoril ACD Systems International Inc.

Najlepší správca digitálnych aktív na trhu

Mac
Windows
iPhone
iPad
gThumb je prehliadač obrázkov a prehliadač pre pracovnú plochu GNOME. Vlastnosti Prehliadač obrázkov Vytvorené v projekte GNOME

gThumb je prehliadač obrázkov a prehliadač pre pracovnú plochu GNOME.

Funkcie

Prehliadač obrázkov

Mac
Linux
GNOME
Preview je jednoduchá a elegantná aplikácia spoločnosti Apple pre prezeranie a prácu s obrázkami a PDF ... Vytvoril Apple

Náhľad je jednoduchá a elegantná aplikácia spoločnosti Apple na prezeranie a prácu s obrázkami a dokumentmi vo formáte PDF.

Mac
Predstavte si obrázok & amp; Animácia Viewer pre Windows s funkciou snímania obrazovky. Vytvoril Chun Sejin

Predstavte si obrázok & amp; Animačný prehliadač pre Windows s funkciou snímania obrazovky.

Windows
Windows Mobile
Oko GNOME je prehliadač obrázkov GNOME. Vytvoril projekt GNOME

Oko GNOME je oficiálny prehliadač obrázkov pre prostredie Desktop GNOME. Pomocou toho môžete prezerať jednotlivé obrazové súbory, ako aj veľké zbierky obrázkov. Oko GNOME podporuje rôzne formáty obrázkových súborov.

Linux
Gwenview je prehliadač obrázkov pre KDE.

Gwenview je prehliadač obrázkov pre KDE. Môže načítať a ukladať všetky formáty obrázkov podporované KDE, ale Gwenview môže prehliadať súbory GIMP (* .xcf).

Mac
Linux
KDE
Sidebar with histogram, exif and keywords
Image comparison
tovar: nevyzerá ako moderné ošklivé aplikácie GTK3 správa obrázkov prijíma EXIF, umožňuje presne prezrieť výstup stránky bads: používa iba zastaralý protokol LPR. V podstate máte veľmi ...