Aplikácia na zaznamenávanie poznámok s robustným editorom Markdown, ktorý podporuje MacOS, Windows a Linux. Vytvoril Takuya Matsuyama

Inkdrop umožňuje hackerom sledovať ich každodenný pokrok, pokiaľ ide o hackovanie na jednom mieste, bez nutnosti spoliehať sa na tradičné textové procesory.

Funkcia Inkdrop ponúka podporu #Markdown s možnosťou zvýraznenia syntaxe kódu a vstavaných synchronizačných funkcií. Používatelia môžu organizovať svoj pokrok v čistom, jednotnom spôsobe, ktorý sa zameriava na zabezpečenie toho, aby sa informácie ľahko spracovali a aby sa dali jednotne prečítať. Viac informácií »

Alternatívy k Inkdrop pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Inkdrop.
Alternatives: 
Hackovateľný textový editor pre 21. storočie. Vytvoril Github

Hackovateľný textový editor pre 21. storočie.

Mac
Windows
Linux
BSD
Electron / Atom Shell
Sublime Text je sofistikovaný textový editor pre kód, html a prózu - akýkoľvek textový súbor. Vytvoril Jon Skinner

Sublime Text je sofistikovaný textový editor pre kód, html a prózu - akýkoľvek textový súbor. Budete milovať úhľadné používateľské rozhranie a mimoriadne funkcie.

Mac
Windows
Linux
Zachyťte to, čo máte na mysli. Vytvoril Evernote Corporation

Evernote je multiplatformová aplikácia freemium určená na zaznamenávanie poznámok, organizovanie a archiváciu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Pebble
Google Keep má niekoľko funkcií, vrátane poznámok farebného kódovania, vkladania obrázkov, vytvárania zoznamov ... Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Google Keep je služba poskytovaná spoločnosťou Google, ktorá integruje vytváranie poznámok a surfovanie po webe.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Chrome
Android Wear
Vim ("Vi IMproved") je pokročilý textový editor, ktorý umožňuje zvýraznenie syntaxe, slovo ... Vytvoril Bram Moolenaar

Vim ("Vi IMproved") je pokročilý textový editor, ktorý umožňuje zvýraznenie syntaxe, dokončenie slov a obrovské množstvo prispievaného obsahu.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
OpenSolaris
Digitálna aplikácia pre notebooky, ktorá dáva ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft OneNote, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, je aplikácia pre digitálny prenosný počítač, ktorá poskytuje ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Android Wear
Kindle Fire
Najjednoduchší spôsob, ako si poznámky. Vytvoril Automattic, Inc

Simplenote, ktorý spoločnosť vyrába za WordPressom, je jednoduchý spôsob, ako uchovávať poznámky, zoznamy, nápady a ďalšie. Vaše poznámky zostanú aktualizované vo všetkých zariadeniach. Žiadne tlačidlá na stlačenie. Je to len funguje.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Desktopová osobná wiki s inline náhľadom typu-you-type a množstvom pluginov Vytvoril Jaap G Karssenberg

Zim prináša koncept wiki na vašu pracovnú plochu. Ukladajte informácie, prepojovacie stránky a upravujte ich pomocou značiek WYSISYG alebo priamo napíšte určitú syntax ľahkého označenia a zobrazte ich ako typ zobrazenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Minimálne čítanie Markdown & amp; písanie aplikácie. Vytvoril Abner Lee

Typora vám poskytne bezproblémový zážitok ako ako čitateľ, tak spisovateľ. Odstraňuje okno s ukážkou, prepínač režimov, syntaktické symboly zdrojového kódu a všetky ostatné nepotrebné rozptýlenia. Nahraďte ich skutočnou funkciou ukážky, ktorá vám pomôže sústrediť samotný obsah.

Mac
Windows
Linux
Electron / Atom Shell
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
TagSpaces je multiplatformová aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať a organizovať lokálne súbory ... Vytvoril TagSpaces UG

TagSpaces je správca osobných údajov s otvoreným zdrojovým kódom. Pomáha vám organizovať a prehľadávať súbory na každej platforme.

Označovanie súborov na viacerých platformách a vyhľadávanie súborov

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
...
Firefox
Bezpečný, spolupracujúci notebook Vytvoril Lyon Bros. Enterprises, LLC

Či už je to záložky alebo heslá, súbory alebo nákupné zoznamy ... Turtl organizuje všetko a uľahčuje vyhľadávanie neskôr. Synchronizujte svoje zariadenia. Nenechávajte nič za sebou.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
Firefox
TiddlyWiki je vysoko prispôsobiteľný notwiki pre zachytávanie, organizovanie a zdieľanie komplexných ... Vytvoril Unamesa

TiddlyWiki je jeden html súbor so všetkými vlastnosťami wiki - vrátane všetkých funkcií (vrátane editovania, ukladania, označovania a vyhľadávania) a štýlu. Pretože jeho jediný súbor, veľmi prenosný - môžete ho poslať e-mailom, dať ho na webový server alebo ho zdieľať prostredníctvom USB kľúča.

Mac
Windows
Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Xfce
Markdown je konverzný nástroj typu text-to-HTML pre webových spisovateľov.

Markdown je konverzný nástroj typu text-to-HTML pre webových spisovateľov. Markdown vám umožňuje písať pomocou ľahko čitateľného a ľahko písateľného formátu jednoduchého textu a potom ho previesť na štrukturálne platný XHTML (alebo HTML).

Mac
Windows
Linux
Beautiful UI
Dark theme
Multi platform support
iOS support
Android support
Je to úžasná krížová platforma na zaznamenávanie a písanie softvéru. Perfektné množstvo možností, na ktoré počíta najviac: vlastné dáta alebo im nechajte prístup k všetkým vašim údajom z rozhrania API ...