Komplexný balík nástrojov na šetrenie batérie, vyladenie, ladenie, zálohovanie, zabezpečenie a monitorovanie všetkých zariadení so systémom Android.

3C Toolbox je komplexný balík nástrojov na šetrenie batérie, vyladenie, ladenie, zálohovanie, zabezpečenie a monitorovanie všetkých zariadení so systémom Android, na ktorých sú nainštalované všetky pamäte ROM, akékoľvek jadrá.

FEATURES

Android
Yamicsoft Windows manažéri sú výkonné softvérové ​​nástroje na vylepšenie, optimalizáciu, údržbu a naladenie ... Vytvoril Yamicsoft

Yamicsoft Windows manažéri sú výkonné softvérové ​​nástroje na vyladenie, optimalizáciu, údržbu a naladenie operačných systémov Windows XP, Vista, 7 a 8. Zahŕňajú viac ako tridsať rôznych nástrojov, ktoré pomôžu vášmu systému byť stabilný, rýchly, bezpečný a osobný!

Windows

GPU-Z je ľahký systémový nástroj určený na poskytovanie dôležitých informácií o grafickej karte a grafickom procesore.

Hlavné funkcie

Windows
PortableApps.com

Poradca spoločnosti Belarc vytvára podrobný profil vášho nainštalovaného softvéru a hardvéru, inventára siete, chýbajúcich rýchlych oprávnení spoločnosti Microsoft, stavu antivírusov, bezpečnostných kritérií a zobrazuje výsledky vo webovom prehľadávači.

Windows

Od tvorcov CPU-Z patrí PC WIZARD medzi najpokročilejšie systémové informačné programy na trhu. PC WIZARD 2008 je výkonný nástroj určený najmä na detekciu hardvéru, ale aj niekoľko ďalších analýz.

Windows

cinnamon-cpufreq-applet - applet appletu Gnome 3 CPUFreq na Cinnamon - s niekoľkými opravami.

Linux
Cinnamon
GNOME

lshw (Hardware Lister) je malý nástroj, ktorý poskytuje podrobné informácie o konfigurácii hardvéru stroja. Dokáže nahlásiť presné konfigurácie pamäte, verziu firmvéru, konfiguráciu základnej dosky, verziu a rýchlosť procesora, konfiguráciu pamäte cache, rýchlosť zbernice atď.

Linux

SIW je pokročilý nástroj Systémové informácie pre systém Windows, ktorý zhromažďuje podrobné informácie o vlastnostiach a nastaveniach systému a zobrazuje ho veľmi zrozumiteľným spôsobom.

Windows
PortableApps.com

Tento program sa zrodil ako paródia na ďalšie nástroje typu Z, ako napríklad CPU-Z a GPU-Z. CUDA-Z zobrazuje niektoré základné informácie o GPU s podporou CUDA a GPGPU. Pracuje s kartami nVIDIA Geforce, Quadro a Tesla, čipovými sadami ION.

Mac
Windows
Linux

SidebarDiagnostics - Jednoduchý bočný panel pre pracovnú plochu systému Windows, ktorý zobrazuje informácie o diagnostike hardvéru.

Windows

Stránky