Spolupracujte a vytvárajte hudbu vo svojom prehliadači s plnohodnotným, modulárnym hudobným štúdiom. Vytvoril Andre Michelle

Vytvorte hudbu online pomocou výkonnej sady nástrojov od syntetizátorov a vzorkovníkov až po mixážne pulty, oneskorenia, reverb a oveľa viac. AudioTool je zdokonalená spolupracujúca DAW (Digital Audio Workstation) postavená pre prehliadač. S flexibilitou modulárneho smerovania a stále sa zvyšujúcim arzenálom zvukových generátorov a efektov môžu hudobníci a dizajnéri zvuku vytvoriť prakticky akýkoľvek zvuk, aký si dokážu predstaviť. V kombinácii s plnohodnotnou sociálnou sieťou je to všetko, čo hudobný tvorca potrebuje na to, aby získal cennú spätnú väzbu a dostal nadšenú fanúšikovskú základňu, aby sa postaral o ich hudobné zručnosti. Viac informácií »

FUNKCIE DAW

- Prehliadač založený: bez stiahnutia, začať hneď, projekty sú uložené v cloud.- Neobmedzené skladby (rovnako ako váš prehliadač zvládne) .- Veľké množstvo komerčných kvalitných generátorov zvuku obsahujúcich klasické ako sú napríklad TB-303, TR-808 a TR-909, iné klasické a moderné synthové typy a plnohodnotný vzorkovník. Rovnako zodpovedajúci arzenál efektov vrátane základov ako filter, flanger a chorus, pokročilejšie nástroje ako hrebeňový filter a vlnovka dokonca aj masteringové nástroje, ako je jeden a viacpásmový kompresor a grafický EQ.- Modulárne smerovanie ponúka neobmedzenú flexibilitu pre zvukových dizajnérov.- Integrácia MIDI a MIDI nástroje vrátane arpeggiátora a rozdeľovače poznámok pre distribúciu poznámok.

SOCIÁLNE FUNKCIE

- Naučte sa základy alebo objavte cenné triky remixovaním skladieb ostatných ľudí.- Pristupujte k masívnemu archívu syntetických a iných predvolieb, alebo si vytvorte a zdieľajte svoje vlastné. - Collaborative prostredie vám umožňuje ľahko pracovať s ostatnými. Integrovaná sociálna sieť: nájdite a sledujte ďalších hudobníkov, získajte spätnú väzbu a vytvorte vlastnú fanúšikovskú základňu.

Alternatívy k AudioTool pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako AudioTool.
Alternatives: 
Vytvárajte hudbu pomocou bezplatného nástroja na platforme Vytvoril Paul Giblock & amp; Tobias Doerffel

LMMS je bezplatná cross-platformová alternatíva k komerčným programom ako je FL Studio, ktoré vám umožňujú produkovať hudbu s počítačom. To zahŕňa vytvorenie melódií a beatov, syntézu a miešanie zvukov a usporiadanie vzoriek.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
FL Studio je digitálna audio pracovná stanica (DAW) pre počítače so systémom Windows a MacOS. Vytvoril Image Line

FL Studio (predtým známe ako FruityLoops) je digitálna zvuková stanica vyvinutá belgickou spoločnosťou Image-Line. FL Studio obsahuje grafické používateľské rozhranie založené na sekvenčnom hudebnom sekvenceru.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
Ardor je pevný disk rekordér a digitálne audio pracovné stanice aplikácie. Vytvoril Spoločenstvo Ardor

Ardor je rekordér s pevným diskom a digitálna audio pracovná stanica. Beží na GNU /Linuxe, Mac OS X a Windows. Zámerom spoločnosti Ardour je poskytovať softvér digitálnej audio pracovnej stanice vhodný pre profesionálne použitie.

Mac
Windows
Linux
Vytvoriť, Dokončiť, Vykonať Vytvoril Ableton

Live je softvér na vytváranie hudobných nápadov, premeny ich na dokončené piesne a dokonca ich na scénu.

Mac
Windows
Robustné vytváranie a nahrávanie hudby pre počítače Mac a iOS.
Cubase je počítačový program pre výrobu /nahrávanie hudby.
Komplexná digitálna audio pracovná stanica pre hudobnú kompozíciu, úpravu zvuku, mixovanie a mastering. Vytvorené firmou BandLab Technologies

Cakewalk, predtým SONAR, je komplexný audio softvér pre hudobné kompozície, nahrávanie zvuku, editáciu, mixovanie a mastering.

Windows
Edit wave files and share them through probe.audiotool.com
Connect with other music creators and fans