Voľný a open-source správca súborov Android bez reklám. Vytvoril arpitkh96

Správca súborov Amaze je intuitívny správca súborov s otvoreným zdrojovým kódom pre systém Android, ktorý je bezplatný a bezplatný (žiadne ponuky na aktualizáciu, žiadne kontextové okná, žiadne reklamy vôbec).

Android
Android Tablet
Prehliadač založený na prehliadači Chrome.

Cent prehliadač je vylepšená verzia webového prehliadača Chromium, ktorá spája mnoho užitočných funkcií, ako sú rolovacie panely, automatická optimalizácia pamäte, lenivé načítanie relácií, gestá myši, super ťahanie a mnoho možností karty.

Windows
Sledujte svoje údaje počas celého svojho životného cyklu. Vytvoril Axonic Informationssysteme GmbH

Zenkit je platforma SaaS pre riadenie projektov, budovanie databáz a ďalšie. Sledujte svoje údaje počas celého svojho životného cyklu, od plynulého brainstormingu a výskumu až po štruktúrovaný systém pre spoluprácu.

Web
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Vytvoril komunitu Nextcloud

Mali by ste mať úplnú kontrolu nad svojimi údajmi. Pomôžeme vám dosiahnuť to: bezpečný domov pre všetky vaše údaje. Bezpečná, pod vašou kontrolou a vyvinutá otvoreným, transparentným a dôveryhodným spôsobom. Sme Nextcloud.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Cloudron
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku