You voted 'down'.
Voľný a open-source správca súborov Android bez reklám. Vytvoril arpitkh96

Správca súborov Amaze je intuitívny správca súborov s otvoreným zdrojovým kódom pre systém Android, ktorý je bezplatný a bezplatný (žiadne ponuky na aktualizáciu, žiadne kontextové okná, žiadne reklamy vôbec). Je založený na zásadách materiálového dizajnu, takže sedí veľmi pekne popri skúsenostiach so systémom Android Android od spoločnosti Google a vďaka otvoreným zdrojom sa dajú ľahko riešiť obavy o súkromie a bezpečnosť, ak by existovali.

FEATURES

- Žiadne reklamy na všetkých-ľahký a super rýchly-na základe materiálov Design pokyny-Základné funkcie, ako je strih, kopírovanie, mazanie, komprimovať, extrahovať atď ľahko prístupné- Práca na viacerých kartách v rovnakom čase-viac tém s cool ikony - Navigačná zásuvka pre rýchlu navigáciu-App Manager otvoriť, zálohovať alebo priamo odinštalovať akúkoľvek aplikáciu- Rýchly prístup k histórii, prístup k záložkám alebo vyhľadávanie akéhokoľvek súboru- Root explorer pre pokročilých používateľov ... Viac informácií »

Alternatívy k Amaze File Manager pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako Amaze File Manager.
Alternatives: 
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
ES File Explorer je bezplatný, vybavený all-in-one správca súborov, správca aplikácií, vrah úloh ... Vytvoril ES Global

ES File Explorer je bezplatný správca súborov, správca aplikácií, zabijač úloh, klient WebDAV & amp; FTP klient pre váš Android telefón.

Android
Android Tablet
Kindle Fire
Fire TV
Uvoľnite miesto v telefóne Vytvoril Google LLC

Súbory Go je nový správca úložného priestoru, ktorý vám pomáha uvoľniť miesto v telefóne, rýchlejšie vyhľadať súbory a jednoducho ich zdieľať s ostatnými.

Android
Android Tablet
Má všetko, čo som vynechal z správcu súborov cyanogenmod, ktorý bol nahradený v rade. Voľný a otvorený zdroj, žiadne reklamy, žiadne neoprávnené povolenia, veľa a veľa funkcií (ako sú záložky, text ...