S programom BIMP môžete použiť celý rad manipulácií na celú skupinu obrázkov! Vytvoril Alessandro Francesconi

S BIMP môžete použiť celú skupinu obrázkov! Poskytuje ľahko použiteľné rozhranie a veľa dávkových funkcií: * Zmena veľkosti * Orezanie * Vyklopenie a otáčanie * Rozostrenie a ostrenie * Korekcia farieb (a krivky) * Vodoznak * Premenovať * Zmena kompresie * a formát * ... a čokoľvek chcem!

Mac
Windows
Linux
GIMP
Voľný dual-table správca súborov pre Windows s kartami, stĺpcami, motívmi, dlhou podporou súborov ... Vytvoril Leanterface Inc.

Jeden veliteľ (predtým bitCommander) je správca súborov systému Windows (Windows 7, 8 a 10) so zlepšenými stĺpcami Miller (stĺpcový pohľad OSX Finder) a podporou dvoch panelov.

Windows
Adresár Opus poskytuje kompletnú náhradu pre Explorer s oveľa väčším výkonom a funkčnosťou ... Vytvoril GP Software

Adresár Opus poskytuje úplnú náhradu pre Explorer s oveľa väčším výkonom a funkčnosťou než ktorýkoľvek iný správca súborov, ktorý je dnes k dispozícii.

Windows
Alternatívny správca súborov Windows s pokročilými funkciami podobnými celkovému veliteľovi. Vytvoril Marek Jasinski - Moosburg, Nemecko

FreeCommander je jednoducho použiteľná alternatíva k štandardnému správcovi súborov systému Windows. Program vám pomáha pri každodennej práci v systéme Windows. Tu nájdete všetky potrebné funkcie pre správu vašich dát.

Windows
PortableApps.com
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače. Vytvorené spoločnosťou Google

Android je operačný systém pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tabletové počítače.

Android
Android Tablet
Správca hudby Goggles je správca hudobnej zbierky a prehrávač, ktorý automaticky kategorizuje vaše ... Vytvoril s.jansen

Správca hudby Goggles je správca hudobnej zbierky a prehrávač, ktorý automaticky kategorizuje vaše hudobné súbory na základe žánru, interpreta, albumu a skladby. Podporuje prehrávanie bez medzier a ponúka jednoduché úpravy značiek.

Linux
Xfce
XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnView je nástroj na prezeranie a konverziu grafických súborov. XnView je poskytovaný ako FREEWARE pre súkromné ​​nekomerčné alebo vzdelávacie účely (vrátane neziskovej organizácie).

Windows
PortableApps.com
ReactOS
XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konverziu grafických súborov a súborov fotografií alebo na vytváranie snímok ... Vytvoril Pierre-Emmanuel Gougelet

XnViewMP je bezplatný softvér na prezeranie, organizovanie, konvertovanie grafických a fotografických súborov alebo na vytváranie prezentácií, kontaktných hárkov, stránok HTML.

Mac
Windows
Linux
Rýchly a kompaktný prehliadač obrázkov /konvertor sa snaží byť jednoduchý pre začiatočníkov a výkonný pre ... Vytvoril Irfan Skiljan

Rýchly a kompaktný prehliadač obrázkov /konvertor sa snaží byť jednoduchý pre začiatočníkov a výkonný pre profesionálov. Mnohé podporované formáty a funkcie súborov.

Windows
PortableApps.com