You voted 'down'.
Alternatívny správca súborov Windows s pokročilými funkciami podobnými celkovému veliteľovi. Vytvoril Marek Jasinski - Moosburg, Nemecko

FreeCommander je jednoducho použiteľná alternatíva k štandardnému správcovi súborov systému Windows. Program vám pomáha pri každodennej práci v systéme Windows. Tu nájdete všetky potrebné funkcie pre správu vašich dát. Môžete si vziať FreeCommander kdekoľvek - stačí skopírovať inštalačný adresár na CD alebo USB-Stick - a môžete s týmto programom pracovať na cudzom počítači.

Hlavné funkcie vo FreeCommander:

Dvojpanelová technológia - horizontálna a vertikálna (možno použiť aj jeden panel) Rozhranie s kartamiFull access to desktopOptional stromové zobrazenie pre každý panelZobrazený prehliadač súborov na prezeranie súborov v hex, binárnom, textovom alebo obrazovom formáte Prehliadač súborov a náhľad náhľadov v archívoch -in archivácia: ZIP (čítať, zapisovať) Vnorené archívne spracovaniePluginy pre iný archív (RAR, 7z,…) Plain view - štruktúrované zobrazenie pre súbory a priečinkyPripojené browsingEasy prístup do systémových priečinkov, ovládacieho panela, desktopu a štart menuCopy, move, delete , premenovanie súborov a priečinkov (alternatívne ako operácia Windows alebo FreeCommander) Drag & amp; dropFile search (vo vnútri archívu) Vytvorenie a overenie kontrolných súčtov MD5Súborové súboryMulti premenovať nástrojVlastnosti súboru a kontextové menuVýpočet veľkosti priečinkaVerzia priečinkaSynchronizácia priečinkaModifikácia dátumu súboru a atribútovFolder /program obľúbenéSúbory filtrov (regexp) možné aj) pre zobrazovacie a súborové operácieUser definované stĺpce pre podrobné viewsDOS príkaz li neQuick viewerRýchle vyhľadávanieQuick filterQuick starterSnímky obrazovkyVšetky skratky sú definovateľnéViac nastavení - môžete konfigurovať takmer všetky ... Viac informácií »

Alternatívy k FreeCommander pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako FreeCommander.
Alternatives: 
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Vytvoril Alexander Koblov, Przemyslaw Nagay

Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Je inšpirovaný Total Commander a ponúka niekoľko nových nápadov.

Mac
Windows
Linux
BSD
Hodnotenia: 

Malo by sa zmeniť na „Freenium“, pretože verzia x64 vyžaduje dar.

nemôže žiť bez neho ^ ^. Jedinou chýbajúcou funkciou v porovnaní s Total Commander je prenos súborov vo fronte. Niektoré funkcie sú ešte lepšie, napríklad zmena na vyšší adresár kliknutím na panel s adresou, rovnako ako prieskumník systému Windows 7.

Žiaľ, nie je možné prepnúť na skutočné zobrazenie v 1-paneli. Jeden z panelov môžete nastaviť iba na 0%, ale akonáhle okno pretiahnete alebo zmeníte, druhý panel sa zobrazí znova zo strany.

Je to hlavné výhody, že je to spoľahlivé a zadarmo, takže nemusíte váhať vyskúšať. Má veľmi málo obmedzení a menej QUIRKS ako Total Commander. To trvá 5-10 hodín zvládnuť -...
Fungovalo to skvele v mojich Win XP dňoch .... v dnešnej dobe to len zaťaženie na veky a nefunguje tak dobre, ako to urobil .... Som na win7 a ako predchádzajúci komentátor zmienil: Myslím, že by som mohol mať prejsť cez...