You voted 'hore'.
Voľný dual-table správca súborov pre Windows s kartami, stĺpcami, motívmi, dlhou podporou súborov ... Vytvoril Leanterface Inc.

Jeden veliteľ (predtým bitCommander) je správca súborov systému Windows (Windows 7, 8 a 10) so zlepšenými stĺpcami Miller (stĺpcový pohľad OSX Finder) a podporou dvoch panelov. Zjednodušuje správu súborov pomocou inteligentného zobrazovania súborov, relatívnych dátumov súborov (zobrazených ako dni od vytvorenia), poznámok ToDo v ľubovoľnom priečinku, spracovania dávkového súboru bez prerušenia pri kopírovaní chýb a oveľa viac. Verzia systému Windows Store: https://www.microsoft .com /store /apps / 9NBLGGH4S79B

- Dva panely - Millerove stĺpce (ako v OS X Finder) - Dlhá podpora Unicode Path (nie je obmedzená na 260 znakov v systéme Windows) - Relatívne dátumy súborov (hodiny /dni od času modifikácie) a farebný kódovaný vek súboru Náhľad vstavaný-Záložky-Usporiadať Obľúbené do projektových skupín- Rýchle filtrovanie aktuálneho priečinka- Súbor operácie frontu - operácie dávkového súboru- Jednoduchá navigácia klávesnice-ToDo Úlohy a poznámky v ľubovoľnom priečinku-Drop List /Múdrejší schránky-Jednoduché triedenie do viacerých destinácií - Image /Audio /Video /Document metadata- Náhľad obrázku s metadátami a polohou fotografií GPS - temné /svetlé témy; Témy editovateľné-Image Converter-RegEx premenovanie-Monitor zložky pre zmeny-Unpack AR, ARJ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DMG, EXT, FAT, GPT, HFS, IHEX, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSZ, LZMA, MBR, MSI, NSIS, , NTFS, QCOW2, RAR, RPM, SquashFS, UDF, UEFI, VDI, VHD, VMDK, WIM, XAR a Z ... Viac informácií »

Alternatívy k One Commander pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako One Commander.
Alternatives: 
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Vytvoril Alexander Koblov, Przemyslaw Nagay

Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Je inšpirovaný Total Commander a ponúka niekoľko nových nápadov.

Mac
Windows
Linux
BSD
Alternatívny správca súborov Windows s pokročilými funkciami podobnými celkovému veliteľovi. Vytvoril Marek Jasinski - Moosburg, Nemecko

FreeCommander je jednoducho použiteľná alternatíva k štandardnému správcovi súborov systému Windows. Program vám pomáha pri každodennej práci v systéme Windows. Tu nájdete všetky potrebné funkcie pre správu vašich dát.

Windows
PortableApps.com
File Explorer, predtým známy ako Windows Explorer, je aplikácia pre správu súborov, ktorá je súčasťou ... Vytvorené spoločnosťou Microsoft

File Explorer, predtým známy ako Windows Explorer, je aplikácia pre správu súborov, ktorá je súčasťou verzií operačného systému Microsoft Windows od Windows 95 a vyššie. Poskytuje grafické užívateľské rozhranie pre prístup k súborovým systémom.

Windows
Adresár Opus poskytuje kompletnú náhradu pre Explorer s oveľa väčším výkonom a funkčnosťou ... Vytvoril GP Software

Adresár Opus poskytuje úplnú náhradu pre Explorer s oveľa väčším výkonom a funkčnosťou než ktorýkoľvek iný správca súborov, ktorý je dnes k dispozícii.

Windows
Multi Commander má veľa funkcií pre správu súborov. Tento zoznam Dokonca nie je ani úplný. Vytvoril Mathias Svensson

Multi Commander má veľa funkcií pre správu súborov. Tento zoznam Dokonca nie je ani úplný. Existuje mnoho funkcií a vylepšení v Multi Commander, že nie všetko môže byť uvedené tu.

Windows
Far Manager je program pre správu súborov a archívov v operačných systémoch Windows.

Far Manager je program na správu súborov a archívov v operačných systémoch Windows. Nástroj Far Manager pracuje v textovom režime a poskytuje jednoduché a intuitívne rozhranie na vykonávanie väčšiny potrebných akcií:

Windows
Dual table file manager a klient SFTP /FTP pre Mac OS X Vytvoril BinaryNights

ForkLift je navrhnutý tak, aby bol najrýchlejší a najvýkonnejší správca súborov pre Mac. Pripojte sa k FTP alebo SFTP serverom, spravujte svoj účet Amazon S3 alebo mobilné zariadenia cez Bluetooth.

Mac
Voľný dvojitý panel správca súborov pre Mac s funkciou PRO Pack funkcií. Vytvoril Eltima Software

Commander One je duálny správca súborov pre OS X vytvorený v systéme Swift, ktorý umožňuje spravovať vaše súbory najlepším možným spôsobom.

Mac
Pod jej nádherným vzhľadom, jeden veliteľ skrýva miriadu užitočných nástrojov. Stĺpce a dvojité zobrazenie panelov, správa dávkových súborov, tvorba šablón súborov, ich názov! Cez niektoré chyby (pretože je to stále ...
Ak chcete otvoriť novú kartu, nemôžete kliknúť stredným tlačidlom na priečinok Ak chcete otvoriť novú kartu, nemôžete kliknúť stredným tlačidlom na priečinok Nie je možné znova otvoriť zatvorenú kartu (