x264 je bezplatná softvérová knižnica na kódovanie tokov videa do formátu H.264 /MPEG-4 AVC. Vytvoril tím x264

x264 je bezplatná softvérová knižnica na kódovanie tokov videa do formátu H.264 /MPEG-4 AVC.

Funkcie enkodéra

Adaptívna priestorová transformácia 8x8 a 4x4 Adaptivní umiestnenie B-rámcov B-rámce ako referencie / ľubovoľné poradie rámu CAVLC /CABAC kódovanie entropie Vlastné kvantizačné matice Intra: všetky typy makrobloku (16x16, 8x8, 4x4 a PCM so všetkými predikciami) Inter P: všetky oddiely (od 16x16 do 4x4) Inter B: oddiely od 16x16 do 8x8 (vrátane preskočenia /priameho) Prekladanie (MBAFF) Viacnásobné referenčné rámce Ratecontrol: konštantný kvantifikátor, konštantná kvalita, jednorázová alebo viacpásmová ABR, voliteľná detekcia VBV Scenecut Priestorový a časový priamy režim v B-rámcoch, výber adaptačného režimu Paralelné kódovanie na viacerých procesoroch Prediktívny bezztrátový režim Psy optimalizácia pre zachovanie detailov (adaptive kvantizácia, psy-RD, psy-trellis) Zóny pre ľubovoľné nastavenie rozdelenia dátovej rýchlosti ... Viac informácií »

Alternatívy k x264 pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako x264.
Alternatives: 

FFmpeg je open source projekt, ktorý vyvíja knižnice a programy na spracovanie multimediálnych dát. FFmpeg je domovom libavcodec, knižnice kodekov, ktoré používa veľké množstvo programov, a libavformat, knižnice mux a demux pre kontajnery.

Mac
Windows
Linux
Profesionálne a spoľahlivé softvérové ​​riešenie, ktoré vám poskytne najnovšie kodeky a umožní ... \ t Vytvoril NeuLion

Softvér DivX je video softvér, ktorý umožňuje komukoľvek hrať, vytvárať a prenášať svoje obľúbené videá vrátane DivX, MKV a HEVCup na 4K.

Obsahuje:

Mac
Windows
Android
iPhone
Sledujte internetové video, prívesy filmov vo vysokom rozlíšení a osobné mediálne klipy. Vytvorené spoločnosťou Apple Inc.

Pomocou aplikácie QuickTime môžete sledovať videá alebo osobné mediálne klipy.

Mac
Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je v spolupráci ...

Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je spoločným úsilím o rozvoj. Všetok kód je uvoľnený pod podmienkami licencie GNU GPL.

Windows
Linux