You voted 'down'.

FFmpeg je open source projekt, ktorý vyvíja knižnice a programy na spracovanie multimediálnych dát. FFmpeg je domovom libavcodec, knižnice kodekov, ktoré používa veľké množstvo programov, a libavformat, knižnice mux a demux pre kontajnery. Projekt rozvíja 4 programy príkazového riadka; ffmpeg, centrálny nástroj na prekódovanie multimediálnych súborov, ako aj ffplay, jednoduchý multimediálny prehrávač pre náhľad súborov, ffprobe, profilovací nástroj na skenovanie kontajnerov a ffserver, sieťový streamingový server .... Viac informácií »

FFmpeg je publikovaný pod GNU Lesser General Public License 2.1+ alebo GNU General Public License 2+ (v závislosti od toho, ktoré možnosti sú povolené).

Alternatívy k FFmpeg pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako FFmpeg.
Hodnotenia: 

Ako uvádza názov. Tiež sa používa na preklad videa z obrázkov vo vesmíre.

Príklad:

https://www.reddit.com/r/space/comments/6evjn6/in_depth_fl...

Žiadny z programov na nahrávanie videa, ktoré som použil, neodstránil video. Ale tento softvér robí. Používam bat-súbor deinterlace všetky .m2t súbory v priečinku a previesť do .mkv ...
Ako názov štáty. Jeho dokonca používa na prepis videa z obrázkov vo vesmíre rovnako Príklad: https://www.reddit.com/r/space/comments/6evjn6/in_depth_flyby_of_jupiter/