Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je v spolupráci ...

Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je spoločným úsilím o rozvoj. Všetok kód je uvoľnený pod podmienkami licencie GNU GPL.

Video kodek Xvid implementuje štandardy MPEG-4 Simple Profile a Advanced Simple Profile. Umožňuje kompresiu a dekompresiu digitálneho videa s cieľom znížiť požadovanú šírku pásma video dát na prenos cez počítačové siete alebo efektívne ukladanie na CD alebo DVD. Vďaka svojej bezkonkurenčnej kvalite získal Xvid veľkú popularitu a používa sa v mnohých ďalších aplikáciách GPL, ako napr. Transcode, MEncoder, MPlayer, Xine a mnoho ďalších ... Viac informácií »

Alternatívy k Xvid pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako Xvid.
Alternatives: 
K-Lite Codec Pack je zbierka kodekov, filtrov DirectShow a nástrojov.

K-Lite Codec Pack je zbierka kodekov, filtrov DirectShow a nástrojov. Kodek a filtre DirectShow sú potrebné pre kódovanie a dekódovanie (prehrávanie) audio a video formátov. Balík kodekov K-Lite je navrhnutý ako užívateľsky príjemné riešenie pre prehrávanie všetkých vašich filmových súborov.

Windows
Profesionálne a spoľahlivé softvérové ​​riešenie, ktoré vám poskytne najnovšie kodeky a umožní ... \ t Vytvoril NeuLion

Softvér DivX je video softvér, ktorý umožňuje komukoľvek hrať, vytvárať a prenášať svoje obľúbené videá vrátane DivX, MKV a HEVCup na 4K.

Obsahuje:

Mac
Windows
Android
iPhone
CCCP bol vytvorený tak, aby nahradil balíky prehrávania videa poskytnuté v prospech jediného spoľahlivého ...

CCCP bol vytvorený tak, aby nahradil balíky na prehrávanie videa v prospech jediného spoľahlivého balíka schopného dekódovať prakticky čokoľvek.

CCCP bol vytvorený tak, aby splnil nasledovné:

Windows
Filtre LAV sú sada filtrov DirectShow s otvoreným zdrojom, ktorých cieľom je nakoniec nahradiť lepšie ...

Filtre LAV sú sada filtrov DirectShow s otvoreným zdrojom, ktorých cieľom je nakoniec nahradiť lepšiu časť prehrávača potrebného na prehrávanie všetkých a všetkých moderných médií.

Windows