Squire je mediálne centrum na prehrávanie filmov a prehliadok z torrentov alebo lokálnych súborov. Vytvoril Sylion Development S.L.

Squire je mediálne centrum na prehrávanie filmov a prehliadok z torrentov alebo miestnych súborov. Je to vždy spustený panel s ponukami. Mozog, v ktorom sú všetky miestne video súbory alebo inštalované prúdy spracované a odoslané klientom. Toky sú pluginy pre Squire, ktoré vám umožnia streamovať filmy a prehliadky z torrentov.

Alternatívy k Squire pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Squire.
Alternatives: 
Kodi, predtým XBMC, je bezplatný a open source prehrávač médií a zábavné centrum pre Linux, Mac ...
Plex pretína medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálnym ... Vytvoril Plex

Plex preklenuje medzeru medzi počítačom a domácim kinom, a to tak s vizuálne atraktívnym používateľským rozhraním, ktoré poskytuje okamžitý prístup k vašim médiám. Plex dokáže prehrávať širokú škálu video, zvukových a fotografických formátov, ako aj online streaming audio a video.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple TV
Kindle Fire
Roku
Daydream
Streamovací torrent klient založený na WebRTC, ktorý je založený na TCP & amp; UDP Vytvoril Feross Aboukhadijeh a WebTorrent, LLC

WebTorrent Desktop je schopný okamžite prenášať video a audio. Nemusíte čakať na dokončenie preberania.

Je to prvý klient torrent vytvorený pre web. Na používanie aplikácie WebTorrent vo vašom prehliadači sa nevyžadujú žiadne pluginy, rozšírenia ani inštalácia prehliadača.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Chrome
Safari
Opera
Node.JS
...
Chromium
Firefox
OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený ...

OSMC (Open Source Media Center) je bezplatný a open source multimediálny prehrávač založený na systéme Linux a založený v roku 2014, ktorý umožňuje prehrávať médiá z miestnej siete, pripojeného úložiska a internetu.

Apple TV
Raspberry Pi
Elegantný video prehrávač Vytvoril FireCore, LLC

Ignorujte svoj video obsah pomocou aplikácie Infuse - krásny spôsob, ako sledovať takmer akýkoľvek formát videa na zariadení iPhone, iPad a Apple TV. Nie je potrebné konvertovať súbory!

iPhone
iPad
Apple TV